Dodaj do ulubionych

prywatny żłobek klub małego bystrzaka lublin

01.10.10, 09:48
jestem mamą 2-letniego synka i chciałam wam polecić klub małego bystrzaka. Mój synek chodzi tam od dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Jest tam doskonała opieka-p.Kasia (właścicielka) jest logopedą i pracuje nad mową naszych dzieci. Są też doskonale wykwalifikowane nauczycielki i psycholog. Mój synek czuje się tam jak w domu i nieraz nie chce wracać do domusmile www.klubmalegobystrzaka.pl
Edytor zaawansowany
  • lilianna-pl 10.03.11, 11:18
    ja natomiast polecam Przedszkole i Żłobek "BAJKOWY ZAKĄTEK" w GÓRZE KALWARII. Jestem zachwycona ta placówką. Miło, sympatycznie i kolorowo. A co najważniejsze jedzonko jest ustalane osobno dla każdego dzieciaczka z każda dietą.
    Polecam www.bajkowyzakatek.com.pl
  • marla2214 30.04.11, 20:05
    Klub Malucha „Kącik Smyka” jest placówką prywatną prowadzącą działalność opiekuńczo- wychowawczą dla dzieci od 6 miesięcy do 4 lat.
    Placówka jest czynna 12 miesięcy w roku, bez przerwy wakacyjnej.

Głównym założeniem Klubu jest profesjonalna opieka nad maluszkiem, pomaganie w procesie kształtowania charakteru, rozwijaniu samodzielności oraz umożliwienie wszechstronnego rozwoju zainteresowań i zdolności. Pragniemy stworzyć atmosferę ogniska domowego i jednocześnie zapewnić opiekę i edukację na jak najwyższym poziomie.
    Oferujemy:
    - opiekę całomiesięczną,
    - opiekę na godziny,
    - opiekę weekendową,
    - pobyt nocny,
    - przyjęcia okolicznościowe,
    - urodzinowe soboty i niedziele.

Uwaga Rodzice!!!
    Placówka jest czynna od poniedziałku do piatku od 6.30 do 17.00

TRWAJĄ ZAPISY!!!

Serdecznie zapraszamy na dni otwarte wraz z dziećmi 07.05.2011 r. (tj. sobota)

w godzinach 11-18 , ul. Eugeniusza Romera 47, Lublin

Rodziców zainteresowanych zapisaniem Swojej pociechy prosimy o kontakt.
    www.kacik-smyka.pl
    tel. 691 394 346
  • agapulkaa 17.05.12, 18:41
    Szczerze odradzam wszystkim rodzicom zapis swojej pociechy do tego klubiku!!! Już na pierwszy rzut oka, na samym wejściu widać przerażający brud, nawet wykładziny nie są odkurzane, brakuje papieru toaletowego, mokrych chusteczek dla najmłodszych dzieci!!! Metody wychowawcze właścicielki również pozostawiają wiele do życzenia... Krzyki pań i płacz dzieci są tam codzienną normą!!!!!!!!!! Właścicielka uważa się za najmądrzejszą matkę na świecie, neguje zdanie rodziców np. w kwestii karmienia dziecka mlekiem matki w klubie... Brakuje tam przede wszystkim miłości do dzieci i przynajmniej próby zrozumienia ich emocji a to według mnie jest najważniejsze!!! Osoby tam pracujące minęły się z powołaniem!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka