Dodaj do ulubionych

FIGLE - Nowy żłobek muzyczny w Lublinie

15.09.14, 21:10
Szanowni Państwo, pragnę zaprosić do nowo otwartego żłobka o profilu muzycznym. Łączymy sprawdzone metody pedagogiczne ze świeżymi trendami wczesnej edukacji muzycznej i językowej. Muzyka w naszym żłobku będzie głównym narzędziem zabawy z maluchami. Kładziemy duży nacisk na ekologiczne, zdrowe żywienie i indywidualne podejście wychowawcze do każdego dziecka. W ramach czesnego oferujemy mnóstwo zajęć dodatkowych, poszukiwanych i lubianych przez dzieci i rodziców. Pragniemy aby Żłobek Figle miejscem nietuzinkowym pod każdym względem.
Zapraszamy na naszą stronę figle.edu.pl/ oraz fcb www.facebook.com/figle.edu
Edytor zaawansowany
  • fig.le 15.09.14, 21:12
    Żłobek mieści się na ulicy Zygmunta Krasińskiego 19 w Lublinie.
  • anna_i_maria 12.12.14, 10:40
    czy ktoś może coś powiedzieć o tym żłobku? ma ktoś tam dziecko? pokazują na stronie dużo zdjęć ale chciałabym się dowiedzieć o Waszych doświadczeniach. Mam rocznego synka i waham się czy w ogóle go posyłać do żłobka... niestety sytuacja w pracy powoli zaczyna mnie przerastać i chyba wkrótce nie będę miała wyjścia...
  • brzozekk 12.01.15, 16:58
    Figle to rewelacyjne miejsce, żłobek jakiego szukałam dla Synka od kilku miesięcy.na pytanie, czy jestem zadowolona, mogę odpowiedzieć: nie tylko. jestem przede wszystkim spokojna o moje dziecko, bo wiem, że ma tam wspaniałą opiekę doświadczonych pedagogów, bardzo wartościowych i ciepłych osób, zawsze uśmiechniętych, dla których praca z dziećmi jest pasją, a nie obowiązkiem, którzy doskonale mnie rozumieją i dostosowują się do moich wymagań, chociaż mają sporo pracy z dzieciaczkami, a przede wszystkim, którzy mają dobry kontakt z dziećmi, potrafią z nimi dobrze spędzać czas. widać też, że dzieci lubią bardzo swoje Panie smile jestem szczęśliwa, bo podczas dnia, mój Synek ma w tym miejscu zapewne lepiej, aniżeli ze mną w domu (gdy zajmuję się również swoimi obowiązkami), ponieważ ma tam zapewnionych mnóstwo atrakcyjnych zajęć (co sprawia, że wydaje mi się, że w ogóle za mną nie tęskni), przebywa z innymi dziećmi, rozwija się, zaskakuje mnie. eko jedzenie to pyszne posiłki, co sprawdziłam, bo dostaliśmy próbkę do domu. mój ekspert - moje dziecko, rano w żłobku biegnie od razu do drzwi, kiedy Go tylko przebiorę i idzie do dzieci. kilka dni temu rozpłakał się nawet, że chciałby zostać trochę dłużej. codziennie po przebudzeniu mówi: dzieci! miałam duże obawy przed podpisaniem umowy i bardzo się stresowałam, ale po kilku pierwszych dniach pobytu Synka w Figlach, zdaję sobie sprawę, że gdybym znała to miejsce wcześniej, nie wahałabym się smile
  • wujekbronek 22.12.15, 14:11
    Anno Mario powyższa odpowiedź jest tak optymistyczna, że wygląda na niemal sponsorowaną smile To żart bo jak najbardziej może tak być naprawdę. Najlepiej zadzwoń do właścicieli albo odwiedź żłobek w porze kiedy rodzice odbierają dzieci - na pewno będziesz mogła z kilkoma chwilę porozmawiać i dowiesz się wtedy "z pierwszej ręki" co i jak

--
    produkuję fotoeseje i lubelskie smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.