Dodaj do ulubionych

smak eko-jedzenia

02.10.14, 19:43
kupiłem sobie kilka rzeczy w eko sklepie i mam wrażenie, że w smaku jest takie jakieś gorsze, bardziej doprawiać trzeba i w ogóle słaby smak jest, możliwe to, czy kupiłem jakies kiepskie?
a kupowałem jakiś ryż, wędline i pomidora do kanapki i kurczaka i wszystko jakies takie no... no niedosmaczone jakby :/
Edytor zaawansowany
  • nigolla 03.10.14, 15:16
    mniej przypraw, soli, chemii i ulepszaczy smaku, oczywiście, że na pierwszy rzut wyda ci sie mdle i mniej smaku tam masz, bo jest twoje podniebienie przyzywczajone do agresywnych ulepszaczy
  • aszuelka 04.10.14, 13:08
    No nie wiem, dla mnie to dziwne co piszesz, bo porównajcie sobie chociażby smak pomidorów takich swojskich i sklepowych. No jak dla mnie nie ma w ogóle porównania ;)
  • kraaaker 11.10.14, 15:37
    a no to sie dowiedziałem hehe :D
  • heli32 08.01.15, 15:30
    Faktycznie przy produktach wstępnie przetworzonych (wędlina) możesz mieć wrażenie, że smak jest jakby mniej intensywny. Głównie dlatego, ze nie ma w nich wzmacniaczy smaku (glutaminan sodu)

M

zdrowe odzywianie blog
  • kseniaz 18.02.15, 21:20
    Ponieważ taka żywność zawiera mniej polepszaczy smaku;) pierwszy raz będzie mdłe, po jakimś czasie dopiero zauważysz różnicę;)
  • mariobross33 26.02.15, 19:32
    jakbyś szukał dobrego sklepu ze zdrową żywnością to mogę Ci polecić ekomy.pl :) mają całkiem spory wybór a mało tego jak składając zamówienie wpiszesz w koszyku kod rabatowy 3c0p13rw5z3 to wyłapiesz dodatkowe 5% rabatu :D kod z ulotki reklamowej, mam nadzieję, że nie jednorazowy i nie wprowadzam Cię w błąd :P nie dziękuj :D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.