Dodaj do ulubionych

Szukam zespołu na wesele 22.09.2012

27.01.11, 11:34
Witam,
szukam zespołu 4-5 osobowego grającego na żywo na wesele które odbędzie się 22.09.2012. w Dąbrowie Górniczej, mającego w składnie saksofonistę, grającego utwory Disco Polo, Biesiadne i nie tylko.
Edytor zaawansowany
  • zespoltakt 27.01.11, 12:55
    Polecamy swoje usługi. Zespół 5-cio osoby z saksofonistką.
    Zapraszam na stronę www.zespoltakt.net jak również na posłuchanie nas na żywo

Pozdrawiam
  • blukasz100 27.01.11, 15:56
    WITAM I ZAPRASZAM
    www.zespol-muzyczny-krakow.pl/
  • ksiezulo2 27.01.11, 18:26
    WWW.ZESPOLMAESTRAL.PL
  • agabzyk1 31.01.11, 14:38
    DIVERTIMENTO
    Zespół muzyczny

Zajmujemy się oprawa muzyczną wesel
    i przyjęć po ślubach cywilnych.
    Ze swojej strony zapewniamy oprawę: błogosławieństwa w domu Pary Młodej, „wyprowadzki”- marsze weselne, zabawy weselnej, pełną konferansjerkę, profesjonalny sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy, zabawy, konkursy, oczepiny. Szeroki repertuar.
    Gramy wyłącznie muzykę na żywo w składzie 5-osobowym: gitara basowa – wokal męski, saksofon altowy –flet poprzeczny-wokal żeński, gitara elektryczna, perkusja, instrumenty klawiszowe- akordeon- wokal.
    Zapraszamy na stronę internetową www.divertimento.com.pl
    Możliwość przesłuchania zespołu na żywo podczas prób w Krakowie.
    Kontakt telefoniczny: 509-989-569
  • staszek652 31.01.11, 19:25
    zespół ALBATROS Z BESTWINY czterech facetów skład instr. klawiszowe , perkusja , gitara basowa , sax i klarnet na zmianę muzyka na
    żywo bez żadnych ałtomatów laptopów www.albatros.bestwina.com.pl
    szeroki zasób muzyki gramy nawet tyrolską muzykę w składzie
    akordeon ,klarnet,perkusja,bas wyprowadzamy z domu bez dodatkowych kosztów
    i prowadzimy zabawy
    kontakt 506 163 148

• secretband 02.02.11, 10:07
    Zespół 4 osobowy z doświadczeniem ,polsko-zagraniczny repertuar,wszystkie instrumenty muzyczne
    zabawianie gości,światła,muzyka na przerwach,wyprowadzenia z domu,gramy na terenie całej Małopolski,
    również śląska,Bielska.Góry -własny transport-obsługujemy; Wesela,festyny,ewenty,jubileusze,imprezy parafialne-wyświęcenia
    dla księży/z religijnym repertuarem/ oraz inne imprezy,wystawiamy rachunki,Nagłaśniamy Imprezy ,również w plenerze.
    kontakt12 388 56 56 kom 0 694 447 007
    www.secretband.republika.pl
  • aaa_4 06.02.11, 13:06
    Zapraszam serdecznie. www.voice-band.pl
    --
    Zespoły weselne lublin
  • dawid1989ek 07.02.11, 14:20
    Zespol Muzyczny Chilli band lub -- Dj-- !!!!!!!!!
    Witam jestem muzykiem od 10 lati jestem po szkole muzycznej II st. Obslugaa
    wesel,studniowek,bankietow,imprez firmowych oraz wszelkich innych imprez
    okolicznosciowych zajmuje sie o 5 lat. Gram z zespolem 2osobowym 3 osobowym i 4
    osobowym oraz sam jako --** DJ**-- (rowniez polecam na kazda okazje )
    a tak ze mam do zaoferowania rowniez Trebacza Skrzypka lub Wokal oraz inne
    Instrumenty w kosciele i przy blogoslawienstwie domowym. Oczywiscie to jest
    gratis. Posiadam atrakcyja ofertne a przedewszystkim tania. Pragne dodac iz
    wspolpracuje z najwyzszej wagi zawodowymi muzykami bedacy w stanie spelnic
    wszystkie panstwa oczekiwania na kazda okazje.Wspolpracuje rowniez z KAMERZYSTA
    i FOTOGRAFEM ktorzy rowniez posiadaja atrakcyjna oferte. Dodam iz funkcjonujemy
    na terenie Ślaska,Dolnoślaska Malopolski, oraz na zyczenie klijenta Cala POLSKA.
    Pytania prosze kieowac pod nr tel 508501542 LUB dawid.slaga@wp.pl nie odpisuje
    na forum pozdrawiam;)
  • dawid1989ek 07.02.11, 14:21
    na terenie Ślaska,Dolnoślaska Malopolski, oraz na zyczenie klijenta Cala POLSKA.
    na forum pozdrawiam;) ps jestesmy z czeladzi
  • stringiband 10.02.11, 11:06
    www.stringiband.pl zapraszam na naszą stronę.
  • wifeq 16.02.11, 11:31
    Polecam usługi Muzycznego Centrum - fajne składy, z których ciężko wybrać bo wszystkie się nam podobały. Zamówiliśmy Taxi - 5 osób muzyka live, fajne prowadzenie i zabawa do rana.
  • ruby81 22.02.11, 14:07
    www.fruitymusic.org, różne składy my mamy the cherries
  • secretband 21.02.11, 19:26
    witam mamy jeszcze wolne te terminy zespół z Małopolski profesjonalny 4 - osobowy
    repertuar polsko - zagraniczny + wodzirej-owanie ,zabawy weselne.
    bloki muzyczne po 45 minut ,krótkie przerwy,repertuar wg życzeń młodych i gości
    www.secretband.republika.pl
    tel 694 447 007
  • oxy2zw 28.02.11, 11:57
    Zespół AFTER dojedzie wszędzie i gra troszkę tak i tak. Jest ich 4, dwie laski i 2 chłopaków, grają na saksasch, klawiszach, gitarze, akordeonie, mają super zabawy które prowadzi wodzirej jeden z muzykantów. Są nie drodzy. Polecam tel 667871644
  • dawid1989ek 28.02.11, 12:51
    na forum pozdrawiam;) jestesmy z czeladzi ;)
  • oneks 09.03.11, 11:40
    polecam kapelę www.lagap.pl, niedrogo i profesjonalnie
  • tomasztraba 04.04.12, 09:32
    Polecam zespól klimat www.zespolklimat.com.pl grają super na żywo świetnie bawią gości i biorą niedużo sprawdź warto
  • kameleoni 10.03.11, 22:52
    Zespół Kameleoni zapraszam na strone www.kameleoni.prv.pl Grupa muzyczna Kameleoni zapraszam po opinie www.nk.pl/profile/24657695

• czokles1 14.03.11, 21:44
    WITAM SERDECZNIE,
    JESTEŚMY ZESPÓŁEM GRAJĄCYM W SKLADZIE 4OS Z MOŻLIWOŚCIĄ POWIĘKSZENIA SKŁADU O NP GITARE CZY SAX.
    ZAPRASZMY NA PRZESŁUCHANIE DO DĄBROWY GÓRNICZEJ I NA WWW.MALI-BOO.PL
    TEL517 143 920
    POZDRAWIAMY ZESPÓŁ MALI-BOO.
  • 4.piter 15.03.11, 08:00
    www.zespolcramer.pl
  • kawalerband10 24.03.11, 21:04
    Zespół Kawaler Band istnieje na Małopolskim rynku od 2009 roku , zabawny energiczny skład potorfi rozbawić nawet najbardziej poważne towarzystwo.Zapewniamy oprawę muzyczną na:
    -weselach
    -balach
    -studniówkach
    -imprezach plenerowych
    -bankietach
    oraz wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych.

Muzyka, którą gramy sięga do przebojów z lat 60-tych, 70-tych, szalonych lat 80-tych, współcześnie panujących w mediach piosenek lat 90-tych, a także najnowszych hitów z list przebojów. Zespół oferuje również prowadzenie kulturalnych i bezpiecznych konkursów oraz zabaw, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Mówią, że dobry zespół muzyczny to gwarancja udanej imprezy. Możemy dać Wam tę pewność! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, pomysłami jakie mamy na niebanalne wesele czy imprezę firmową. Zapewniamy, że Państwa poszukiwania zakończą się na tej stronie, bo po co szukać dalej!

Zespół wyposażony jest w nowoczesne nagłośnienie oraz oświetlenie sceniczne. Posiadamy własny, niezawodny transport co pozwala na dojazd w każde wskazane miejsce przez organizatorów.

www.kawalerband.pl
    kawalerband@op.pl
  • ygrekfadersik 26.03.11, 14:42
    byłem na weselu grał zespół ,,Ygrek'' skład 3lub4 osobowy grali zajefajnie super prowadzili zabawy
  • familyband 26.03.11, 22:10
    zapraszam na stronkę zespołu:
    www.familyband.pl
    kom. 609573158
  • dawid1989ek 28.03.11, 10:12
    na forum pozdrawiam;)
  • agabzyk1 08.04.11, 20:39
    witam zapraszam na przesłuchanie na żywo w Krakowie . Proszę o kontakt 792-433-669
  • oprawamuzyczna.ec 14.04.11, 16:07
    Jeśli poszukują Państwo również oprawy muzycznej ślubu to polecamy swoje usługi. Kwartet w składzie flet, skrzypce altówka, wiolonczela. Możliwe też mniejsze składy – flet+skrzypce, flet solo (z organami). Jak gramy można posłuchać na WWW.oprawamuz.pl. W razie zainteresowania proszę o maila na oprawa muzyczna.ec@gmail.com
  • zespoldzentelmen 18.04.11, 18:42
    Witam

Profesjonalna oprawa ślubu (altówka, klawisz, wokal) oraz wesela (muzyka na żywo) wraz z wyprowadzeniem z domu. Młodzi muzycy, z wyższym wykształceniem muzycznym.
    Zapraszam na www.zespoldzentelmen.pl - nagrania prosto z wesel bez obróbki (masteringu)
    kontakt zespoldzentelmen@gmail.com

Pozdrawiam
  • aniaposlubie 10.05.11, 11:52

W ubiegłym roku, braliśmy z mężem ślub.

Jeśli szukasz naprawdę sprawdzonej ekipy - fotografa i kamerzysty-to mogę ci polecić firmę, która nam wykonywała zdjęcia i film z całego ślubu.

Fotki z naszego wesela są u nich na stronce w pierwszej galerii.

TUTAJ: www.foto-marwex.cdx.pl

Zdjęcia wyszły naprawdę pięknie a film jest fachowo zrealizowany .

Pozwoliłam sobie do Ciebie napisać, bo według mnie ślub to najważniejszy dzień w życiu i warto mieć kogoś sprawdzonego i za rozsądną cenę, by się później nie rozczarować.

Firma przetestowana na moim weselu i weselu mojej kuzynki

Pozdrawiam Ania i Marek (ślub maj 2010)

'

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka