Dodaj do ulubionych

rewelsi - zespół w 100% na żywo i na poziomie

01.06.11, 14:27
Rewelsi - zespół w 100% na żywo i na poziomie
zespół z Tychów gra na terenie polski południowej
4 ludzi którzy grają a nie ściemniają - tam nie ma mowy o jakiś dyskietkach
stawiając na Rewelsów masz pewność że wesele będzie prowadzone z klasą i z humorem - a muzyka palce lizać
Edytor zaawansowany
  • dariaarek 12.09.16, 09:34
    Również jestem tego zdarzenia co kolega wyżej! Serdecznie polecam zespół Rewelsi! Z Nimi każde wesele jest na poziomie i bardzo udane! :)
  • ewelina10171 30.12.16, 14:45
    Zespol Rewelsi to gwarancja mega udanego wesela:) Nasi Goscie jak i My jestesmy zachwyceni... cale wesele az do rana zapelniony parkiet. piekne głosy, doskonaly repertuar, super przeprowadzone oczepiny. Polecam Zespol Rewelsi kazdej Mlodej Parze!!! ;);)
  • kasiuniam888 26.06.18, 13:48
    Kiedy ich słucham to zawsze chce mi się potańczyć:-)
  • alicja991 30.01.17, 13:51
    Rewelsi to MEGA ZESPÓŁ. Cudownie grają i śpiewają. Wesele było super poprowadzone. Goście bawili się do samego końca. Polecamy z czystym sumieniem i pełnym przekonaniem, że Państwa nie zawiodą. Pozdrawiamy A&T
  • piterka3232323 14.04.17, 20:06
    W ciągu lata zaliczyłam trzy wesela i śmiało mogę powiedzieć, że ta kapela była najciekawsza pośród pozostałych. Zdecydowanie najlepszy wokal, najciekawsze piosenki i ekstra sprzet. Noc dodać nic ująć.
  • sanoreskax 29.07.17, 01:32
    Wyjątkowo sympatyczny zespół, który widziałam na weselu u kuzynki i ich piosenki świetnie bawiły gości zwłaszcza, że mieli przeróżny repertuar. Byli także eleganccy i kulturalni.
  • kamila2105 23.10.17, 12:25
    Podsumuję jednym słowem, rewelacja! Nawet przez sekundę nie żałowaliśmy wyboru. Do dzisiaj wszyscy chwalą. Dziękujemy za charyzmę, głos jak dzwon i całokształt. Pozdrawiamy cały zespół Rewelsi
  • ania230679 02.01.18, 14:35
    Gorąco polecamy ten zespół. Grali u nas 3 miesiące temu na weselu i poprawinach. Świetne konkursy, dużo śmiesznych gadżetów, goście bardzo chwalili nasz wybór, choć my przed weselem mieliśmy obawy bo zdecydowaliśmy się na Nich przesłuchując kilka piosenek w internecie, ale nas nie zawiedli. Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę. Pozdrawiamy!:)
  • alicja991 25.01.18, 16:07
    Moja współpraca z zespołem Rewelsi była bardzo udana i od podpisania umowy do zakończenia wesela nie było żadnych problemów, a wszyscy przy ich muzyce bawili się świetnie.
  • alaptak12 21.02.18, 18:40

Dziękujemy za świetnie poprowadzoną zabawę weselną, niesamowite konkursy - pełne wrażeń oraz odciski na palcach. Było tak świetnie, że mimo bólu jaki na koniec imprezy odczuwałem w moich nowych butach tańczyłem do białego rana - i z tego co wiem nie tylko ja :) Ocenę wystawiamy 11/10 i jeżeli tylko będzie okazja na pewno skorzystamy z Waszych usług w przyszłości (jeżeli będziecie mieli wolny termin oczywiście ;) ). Polecamy Rewelsów!!!
  • mariaarian 16.04.18, 17:29
    Serdecznie polecamy zespół Rewelsi wszystkim którzy chcą mieć niezapomnianą imprezę do białego rana, pełen profesjonalizm oraz kultura osobista wraz z prowadzeniem imprezy sprawiło że bylismy zachwyceni zarówno my jak i nasi goście.Dziękujemy!!!!!!!!! :)
  • grzechu3212 18.05.18, 11:17
    Polecamy ogromnie ! Wspaniale poprowadzone wesele, mnóstwo pochwał od naszych Gości Weselnych. Jesteśmy zachwyceni i ciągle pod wrażeniem zabawy i radości jaką nam zapewnili.
  • ghgod 23.05.18, 10:52
    Rewelsi to zespół który z pewnością będziemy polecać. Oprócz idealnie dobranej muzyki były zabawy wkomponowane w odpowiednim momencie. Wszystko było w dobrym stylu i nie mieliśmy absolutnie rzadnych zastrzeżeń. Goście bawili sie fantastycznie i wiedzieliśmy, ze przedłużenie jest gwarantowane - tak tez sie stało. Było cudownie. Wielkie dzięki :)
  • klaudia0012 31.05.19, 12:25
    To prawda zgadzam się rewelsi fantastyczny zespół , muzycy w tym zespole sa w pełni profesjonalni . bez wątpienia posiadają doświadczenie w prowadzeniu imprez 😊 Śpiewają na żywo
  • asia.603 10.07.18, 10:38
    Są wspaniali. Zagrali na weselu siostry i muszę napisać, że przyłożyli się do tego aby stworzyć niecodzienną atmosferę. A wyszło im wprost idealnie. Pewnie zagrają też na moim weselu. :)
  • janek907 07.08.18, 09:05
    Ja również polecam Rewelsów. Ci ludzie wiedzą, co robią i można na nich polegać.
  • tryptyk 28.02.19, 09:03
    Super zespół! Niesamowicie grają i są naprawdę kontaktowi! Zamawianie piosenek przez gości nie było dla nich, żadnym problemem i od razu widać, że praca przynosi im wiele radości!
  • mononokebakeneko 28.03.19, 13:34
    To naprawdę świetny zespół. Wszyscy goście weselni bawili się do białego rana (i wujkowie i znajomi :)). Fajnie grali i śpiewali bez fałszowania. Prowadzili ciekawe zabawy weselne, nie ośmieszające gości. Mnóstwo pomysłów, dobry kontakt. Goście nie chcieli wyjść z wesela i komentują, że była wspaniała zabawa! Jesteśmy baaaardzo zadowoleni i gorąco polecamy!
  • klaudia0012 19.04.19, 18:25
    Dobry zespół muzyczny, super jest muzyka którą grają , a zabawy dla gości rewelacja, wszyscy brali udział . Pod koniec nikt nie chciał opuszczać wesela . 😊 nie zapomniana impreza dziękujemy 😊
  • klaudia0012 30.04.19, 20:28
    Dobry zespół muzyczny, super jest muzyka którą grają , a zabawy dla gości rewelacja, wszyscy brali udział . Pod koniec nikt nie chciał opuszczać wesela . 😊 nie zapomniana impreza dziękujemy 😊
  • klaudia0012 28.05.19, 13:00
    To prawda zgadzam się rewelsi fantastyczny zespół , muzycy w tym zespole sa w pełni profesjonalni . bez wątpienia posiadają doświadczenie w prowadzeniu imprez 😊 Śpiewają na żywo

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka