Dodaj do ulubionych

11.08.2012 Szukam zespołu na wesele Śląsk

03.07.11, 10:33
Szukam zespołu na wesele 3, 4, 5 osobowego grającego na żywo muzyke raczej nowszą. Wesele odbedzie sie w Tychach 11.08.2012
Obserwuj wątek
    • picassomgi Re: 11.08.2012 Szukam zespołu na wesele Śląsk 03.07.11, 10:47
      PICASSO MGI

SZEŚCIOOSOBOWY ZESPÓŁ
      grający w 100 % live, w którego składzie występują aż trzy piękne i utalentowane dziewczyny !
      SHOW I ZABAWA NA SCENIE
      bez pulpitów na nuty, z energią i żywiołowością, która udzieli się wszystkim Państwa gościom.
      PROWADZENIE CAŁOŚCI
      imprezy to dla nas standard! Obsługa konferansjerska wszystkich ważnych momentów, prowadzenie animacji, stały kontakt z gośćmi ...
      ZRÓŻNICOWANY PROGRAM
      podzielony na tematyczne bloki czerpiące z podobnych muzycznych klimatów pozwala nam nie nudzić.
      ANIMACJE INTEGRUJĄCE
      bawiących się gości to również nasza domena. Przy tym nigdy nie przekraczamy granic dobrego smaku.
      DOSKONAŁY SPRZĘT
      oświetleniowy sprawi, że otrzymacie Państwo prawdziwy "light-show" a nasz występ będzie barwnym i efektownym widowiskiem !

www.youtube.com/user/picassomgi
      www.picasso.com.pl
      667 432 553
      • smerfetka210 Re: 11.08.2012 Szukam zespołu na wesele Śląsk 16.07.12, 16:07
        Polecam zespół AVANTI ! (Częstochowa-Wieluń..aczkolwiek myślę że dojadą gdzie trzeba będzie;D) :)
        Wystarczy się z Nimi skontaktować by dowiedzieć się szczegółów :)
        Wesele z Nimi to wspaniała impreza, pełna humoru, atrakcji i świetnej muzyki-zarówno disco polo jak i aktualne nowości muzyczne :) Nogi same niosą do tańca! ;))
        W razie pytań proszę pisać :)

nk.pl/#profile/38549185
    • dawid1989ek Re: 11.08.2012 Szukam zespołu na wesele Śląsk 07.07.11, 11:37
      Zespól Muzyczny Chilli band lub -- Dj-- !!!!!!!!!
      Witam jestem z zawodu muzykiem szkole muzycznej. Obsługa
      wesel,studniówek,bankietów,imprez firmowych oraz wszelkich innych imprez
      okolicznościowych zajmuje się o 7 lat. Gram z zespołem 2osobowym 3 osobowym i 4
      osobowym oraz sam jako --** DJ**-- (również polecam na każda okazje )
      a tak ze mam do zaoferowania również Trębacza Skrzypka lub Wokal oraz inne
      Instrumenty w kościele i przy błogosławieństwie domowym. Oczywiście to jest
      gratis. Posiadam atrakcyjna ofertę a przede wszystkim tania. Pragnę dodać iz
      współpracuje z najwyższej wagi zawodowymi muzykami będący w stanie spełnić
      wszystkie państwa oczekiwania na każda okazje.Współpracuje również z KAMERZYSTA
      i FOTOGRAFEM którzy również posiadają atrakcyjna ofertę. Dodam iż funkcjonujemy
      na terenie Ślaska,Dolnośląska Małopolski, oraz na życzenie klienta Cala POLSKA.
      Pytania proszę kierować pod nr tel 508501542 LUB dawid.slaga@wp.pl nie odpisuje
      na forum pozdrawiam;)
    • erosband Profesjonalny zespół ;) 12.07.11, 16:29
      Zespół składa się z pięciu profesjonalnych muzyków
      z doświadczeniem scenicznym, studyjnym w tym absolwentów wyższych szkół muzycznych oraz współpracujących z gwiazdami muzyki popularnej.

Repertuar jest oparty na dawnych przebojach znanych zespołów jak i hitów z ostatniej dekady. Część utworów gramy w nowej rock and roll-owej aranżacji. Na życzenie dopasujemy materiał do państwa potrzeb.
      Muzyka tylko na żywo!!!
      www.erosband.pl
    • zespol.afrodyzjak Re: 11.08.2012 Szukam zespołu na wesele Śląsk 16.07.11, 10:32
      Witam!

Serdecznie zapraszamy do współpracy muzycznej z Zespołem Afrodyzjak .Mamy bogate doświadczenie w graniu na weselach ,bankietach, sylwestrach i innych imprezach okolicznościowych. Gramy w czteroosobowym składzie :Karolina-wokal .Przemek-instrumenty klawiszowe,akordeon,chórki, Szymon-Skrzypce, wokal, Saksofon Kamil-gitara,trąbka, chórki.Nasz repertuar jest całkowicie grany na żywo tzn. bez pomocy innych nośników.W repertuarze mamy około 500 utworów zarówno tych starszych jak i nowych.Jesteśmy absolwentami POSM II st. Gwarantujemy świetną zabawe na Państwa weselu.
      Zapraszamy na nasza strone www.zespol-afrodyzjak.pl
      Pozdrawiam

Przemysław Ćwik (kom. 507697909)\
    • olaposlubie BYLI NA MOIM ŚLUBIE - polecam 17.07.11, 22:39
      Cześć !

W 2011 roku, braliśmy z mężem ślub.

Jeśli szukasz sprawdzonej 2 osobowej ekipy - fotografa i kamerzysty-to mogę ci polecić firmę, która nam w maju wykonywała zdjęcia i film z całego ślubu.

Fotki z naszego wesela są u nich na stronce w pierwszej galerii.

TUTAJ: www.foto-marwex.cdx.pl

Ślub to najważniejszy dzień w życiu i warto mieć kogoś sprawdzonego i za rozsądną cenę, by się później nie rozczarować.

Mam nadzieję, że pomogłam- firma przetestowana na moim weselu i weselu mojej kuzynki

Pozdrawiam Marta i Marek (ślub maj 2011).,.,.,.,,
    • beerland.info Re: 11.08.2012 Szukam zespołu na wesele Śląsk 31.08.11, 00:35
      Witam,
      zespół BEERLAND z okolic Bielska-Białej oferuje profesjonalna oprawę muzyczną. Muzyka 100% na żywo w 6-osobowym składzie (vocal, saksofon, gitara elektryczna, piano, bas i perkusja). Styl: pop, rock, smooth jazz. Gramy covery światowych i polskich artystów. NIE GRAMY biesiady. KONTAKT z zespołem: tel. 502412926 lub beerland.info@gmail.com, pozdrawiamy
    • dawid1989ek Re: 11.08.2012 Szukam zespołu na wesele Śląsk 31.08.11, 19:00
      na forum pozdrawiam;)
    • lukasik2 Re: 11.08.2012 Szukam zespołu na wesele Śląsk 11.09.11, 01:01
      WITA PANSTWA ZESPÓŁ MUZYCZNY ATEST.GRAMY W SKŁADZIE 4-OS Z WOKALISTKA .GRAMY UTWORY OD NAJSTARSZYCH SZLAGIERÓW PO NAJNOWSZE HITY NP SYLWIA GRZESZCZAK-MALE RZECZY .ENEJ -RADIO HELO,ZAKOPOWER BOSO ITD... ZAPRASZAMY NA NASZA STRONE INTERNETOWA atest.kapele-wesele.pl tel 508-32-98-93 e-MAIL barbara 4000@wp.pl ZAPRASZAMY CENA ZA WESELE 1 DZIEN CALOSC-3OOO ZŁ
    • dawid1989ek Re: 11.08.2012 Szukam zespołu na wesele Śląsk 12.09.11, 16:01
      na forum pozdrawiam;)
    • summertime92 Re: 11.08.2012 Szukam zespołu na wesele Śląsk 18.09.11, 17:14
      Witam!
      Jestem z Tychów i mogę zaoferować grę na skrzypcach podczas uroczystości w kościele i/lub Urzędzie Stanu Cywilnego. Chętnie dobieram repertuar do potrzeb i upodobań klienta.
      Ten Dzień powinien być dla Państwa wyjątkowy, a wzruszająca muzyka płynąca ze skrzypiec na pewno doda mu blasku!

summertime92@onet.eu - w razie zainteresowania proszę pisać, uzgodnimy szczegóły współpracy
    • dawid1989ek Re: 11.08.2012 Szukam zespołu na wesele Śląsk 19.09.11, 15:32
      na forum pozdrawiam;)
    • mojetwojenasze Re: 11.08.2012 Szukam zespołu na wesele Śląsk 27.09.11, 14:15
      Serdecznie polecam zespół, z którym współpracuję - Oskarband

Jako, że jestem fotografem to przy zamówieniu pakietu - zespół + fotograf - oferujemy zniżkę na każdą usługę w wysokości 10%.

Zapraszam do odwiedzenia naszego portfolio oraz fotobloga

--
      mojetwojenasze.pl - Fotografia ślubna Śląsk
    • akolada.zespol Re: 11.08.2012 Szukam zespołu na wesele Śląsk 03.10.11, 10:58
      Witam serdecznie.
      Posiadamy wolny termin 23.10.2011.
      Zapraszam do zapoznania się z naszą oferta, a najlepiej o kontakt telefoniczny.
      Jeśli będą państwo zainteresowani, to zapraszamy na próbe.
      Zespół Muzyczny "AkoLaDa" to pięcioosobowa grupa ludzi ze wspólną pasją.
      Nie jesteśmy profesorami ani muzykami, jak niektórzy zapewniają, jednak łączy nas jedno - muzyka, która jest całym naszym życiem.
      Wkładamy w nią nasze serca oraz zaangażowanie, a przy tym dobrze się bawimy.
      Uśmiech rodzi uśmiech a tego żadnemu z nas nie brakuje,dobry humor to nasza domena na scenie. Staramy się stworzyć niezapomnianą zabawę ze stylowo dobranym repertuarem, jak również zarazić klimatem panującym na scenie. Gramy tylko i wyłącznie na żywo!
      Posiadamy szeroki repertuar, w którym znajdą państwo zarówno walczyki, poleczki, disco polo jak również pop, rock, blues.
      Gramy utwory polskie jak i zagraniczne.
      Nasze doświadczenie, oraz zaplecze muzyczne pozwala nam na indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Skład zespołu :
      Gabriela (wokal, saksofon, przeszkadzajki)
      Marek (wokal, instrumenty klawiszowe, akordeon)
      Piotr (wokal, gitara)
      Darek (wokal, gitara basowa)
      Jarek (wokal, instrumenty perkusyjne)
      ( możliwość zamówienia składu 2 osobowego na życzenie klienta)

Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną imprez t.j.:
      - zabawy
      - wesela
      - dancingi
      - eventy
      - festyny
      - inne
      W naszej ofercie znajdą państwo również zabawy oraz biesiadowanie przy stole, oczywiście wszystko zgodnie z życzeniem klienta.

Zainteresowanych zapraszamy na próby, gdzie można posłuchać nas na żywo.

MOŻNA NAS POSŁUCHAĆ NA www.planujemywesele.pl/20451-zespol-muzyczny-akolada

Wszelkie dodatkowe informacje pod nr tel: 888-27-27-05 lub 693-56-78-91 e-mail: akolada.zespol@gmail.com
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka