Dodaj do ulubionych

szukam zespołu 23.10.2011 Pszczyna

27.09.11, 20:47
szukam zespołu 23.10.2011 Pszczyna - chętnie z repertuarem włoskim... wesele polsko-włoskie
Edytor zaawansowany
  • picassomgi 27.09.11, 20:52

Zapraszam:

www.picasso.com.pl/oferta2012/
    :)
  • muzyknocy 27.09.11, 22:22
    Zapraszam na www.muzyknocy.pl
  • mareknowak3903 28.09.11, 09:30
    Witam i zapraszam na naszą stronę www.arsband.pl

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu wesel miedzynarodowych.

Kontakt 668 - 277 - 067

Pozdrawiam
    Marek Nowak
    Ars Band
  • mar_k2 28.09.11, 09:52
    Witam,

Zapraszam na www.mullenband.moonfruit.com. Repertuar (w tym kawałki włoskie) jest do uzgodnienia.

pozdrawiam
    Marcin "Mullen Band"
  • mojetwojenasze 28.09.11, 11:13
    Z czystym sumieniem mogę polecić zespół muzyczny OskarBand - oskarband.pl

Zespół OskarBand oferuje 10% zniżki dla każdej Pary, która zdecyduje się na skorzystanie z moich usług fotograficznych. Od siebie oferuję także 10% zniżki na wykonanie kompleksowego fotoreportażu przez dwoje fotografów.

Pozdrawiam,
    mojetwojenasze.pl - Fotografia ślubna Śląsk

--
    mojetwojenasze.pl - Fotografia ślubna Śląsk
  • ksiezulo2 28.09.11, 12:13
    WWW.ZESPOLMAESTRAL.PL ZAPRASZAMY NA STRONKE MAMY WLOSKIE UTWORKI TEZ NA STRONIE DO PRZESLUCHANIA
  • blukasz100 28.09.11, 23:04
    witam nas zzespol jest 4 osobowy gramy muzyke tylko i wylacznie na zywo w skaldzie kalwisze perksuja gitara bas gitara elektryk saksofon akordeon tel 668 183 995
  • klrt 30.09.11, 14:29
    Zapraszamy na naszą stronę
    www.defactoband.cba.pl
  • remix-1 30.09.11, 21:08
    REMIX
    Zespół muzyczny na zabawy i wesela

strona zespołu
    remixkluczbork.freehost.pl
    Zespół posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu
    imprez okolicznościowych typu zabawy i wesela.

Występujemy w składzie trzyosobowym: dwa wokale męskie
    i jeden damski plus profesjonalny wodzirej.
    Bawimy gości rytmiczną muzyką w stylu pop,dance, disco,rock,
    disco polo oraz muzyczne standardy.
    Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem
    oraz transportem.
    W trakcie imprezy wodzirej zabawia gości różnego rodzaju zabawami i konkursami oraz prowadzi nietypowe oczepiny.
    W poprawiny proponujemy dodatkowo dla wszystkich
    chętnych lubiących śpiewać zabawę  KARAOKE.
    Zespół prowadzi legalną działalność i wystawia rachunki za
    za wykonaną usługę.
    W czasie imprezy nie spożywamy napojów alkoholowych. Umowa z zespołem może zostać zawarta listownie.

Gramy w domu pani młodej na błogosławieństwie i marsza dla gości. 
    Dojeżdżamy na każdą imprezę !!!
    Cena za wesele wys. 1500zł. dotyczy wesela bez poprawin
    DJ" szeryf "

Jako DJ-je prowadzimy imprezy w składzie dwuosobowym : DJ + wodzirej.
    Koszt takiej usługi wynosi 800,00zł. z poprawinami !!!
    W cenie usługi zawarty jest koszt dojazdu do 20 km.!!!
    Video prezentacja zespołu można odebrać osobiście lub wyślę pocztą.
    Kontakt z zespołem: Tel. 698 706 211 lub e-mail.  dmnczarnecki@gmail.com
    Dobra zabawa jest gwarantowana Zapraszam do skorzystania z naszej oferty.
  • pozytywband 03.10.11, 09:43
    Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego zespołu.
    POLECAM!!
    kapele-wesele.pl/pozytyw
    tel. 693 319 712
    zespolpozytyw@gmail.com
  • akolada.zespol 03.10.11, 10:52
    Witam serdecznie.
    Posiadamy wolny termin 23.10.2011.
    Zapraszam do zapoznania się z naszą oferta, a najlepiej o kontakt telefoniczny.
    Gramy również utwory włoskie.
    Jeśli będą państwo zainteresowani, to zapraszamy na próbe.
    Zespół Muzyczny "AkoLaDa" to pięcioosobowa grupa ludzi ze wspólną pasją.
    Nie jesteśmy profesorami ani muzykami, jak niektórzy zapewniają, jednak łączy nas jedno - muzyka, która jest całym naszym życiem.
    Wkładamy w nią nasze serca oraz zaangażowanie, a przy tym dobrze się bawimy.
    Uśmiech rodzi uśmiech a tego żadnemu z nas nie brakuje,dobry humor to nasza domena na scenie. Staramy się stworzyć niezapomnianą zabawę ze stylowo dobranym repertuarem, jak również zarazić klimatem panującym na scenie. Gramy tylko i wyłącznie na żywo!
    Posiadamy szeroki repertuar, w którym znajdą państwo zarówno walczyki, poleczki, disco polo jak również pop, rock, blues.
    Gramy utwory polskie jak i zagraniczne.
    Nasze doświadczenie, oraz zaplecze muzyczne pozwala nam na indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Skład zespołu :
    Gabriela (wokal, saksofon, przeszkadzajki)
    Marek (wokal, instrumenty klawiszowe, akordeon)
    Piotr (wokal, gitara)
    Darek (wokal, gitara basowa)
    Jarek (wokal, instrumenty perkusyjne)
    ( możliwość zamówienia składu 2 osobowego na życzenie klienta)

Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną imprez t.j.:
    - zabawy
    - wesela
    - dancingi
    - eventy
    - festyny
    - inne
    W naszej ofercie znajdą państwo również zabawy oraz biesiadowanie przy stole, oczywiście wszystko zgodnie z życzeniem klienta.

Zainteresowanych zapraszamy na próby, gdzie można posłuchać nas na żywo.

MOŻNA NAS POSŁUCHAĆ NA www.planujemywesele.pl/20451-zespol-muzyczny-akolada

Wszelkie dodatkowe informacje pod nr tel: 888-27-27-05 lub 693-56-78-91 e-mail: akolada.zespol@gmail.com
  • secretband 04.10.11, 10:12
    witam termin mamy wolny
    Secret Band :to zespół /orkiestra 4- osobowa / z solistką/- z 20 letnim doświadczeniem scenicznym
    nagrana i wydana plyta2009 ,, Muzyko Hej'' /wydawnictwo -Tercet Kraków / obsługującym :
    WESELA ,FESTYNY,ZABAWY,JUBILEUSZE ,PIKNIKI, studniówki ,BALE ,E wenty ,oraz inne imprezy w Krakowie i okolicy małopolski
    Ponadto:: gramy prymicje dla księży /wyprowadzenia ,orszaki,pieśni i piosenki religijne/
    Gramy i śpiewamy na żywo polskie i zagraniczne przeboje od 60 lat do obecnych szlagierów /piosenki dla starszych dla młodzieży i dla dzieci/ gramy około dwa tysiące piosenek
    Gramy ogrywki w domach,mieszkaniach ,przy kościołach,przed salami,za stołami i oczywiście na scenie.śpiewamy na trzy wokale -wszechstronność grania na różnych instrumentach w zależności od piosenek i potrzeb w danej chwili repertuar dobieramy na bieżąco /spełniamy życzenia gości/
    Doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam na dobór repertuaru do wymagań i życzeń gości co przekłada się na miłą atmosferę i udaną imprezę
    Gramy długie bloki muzyczne ,krótkie przerwy /również jak braknie prądu/-w przerwach muzyka z CD
    Gramy mi inni. na dwa saksofony posiadane instrumenty akordeon,2 keybordy,2 gitary,2 saksofony , 2 trąbki,harmonijka ustna zestaw in strum. perkusyjnych,syntezator,oświetlenie ,efekty posiadamy najlepszy sprzęt nagłośnieniowy zestawy trójdrożne /czytelny wokal i doskonałe brzmienie instrumentów
    bez sprzężeń i pisków/nagłośnienie na każdą salę i plener / oświetlenie ledowe/-NAJNOWSZE
    Własny transport ,wystawiamy rachunki,posiadamy profesjonalne nagłośnienie - /w plenerze 5 KW./
    nagłaśniamy IMPREZY /dla Gmin ,GOK,itp./
    www.secretband.republika.pl
    secretband@poczta.onet.pl
    tel 0 694 447 007 /12/388 56 56
  • lukasik2 07.10.11, 20:53
    Wita , Państwa serdecznie zespół muzyczny Atest z Częstochowy gramy w skladzie 4-os z wokalistka.Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania nagrań z wesel na naszej stronie internetowej atest.kapele-wesele.pl tel 508-32-98-93 e-mail barbara4000@wp.pl
  • dawid1989ek 10.10.11, 01:09
    Zespól Muzyczny Chilli band lub -- Dj-- !!!!!!!!!
    Witam jestem z zawodu muzykiem szkole muzycznej. Obsługa
    wesel,studniówek,bankietów,imprez firmowych oraz wszelkich innych imprez
    okolicznościowych zajmuje się o 12lat. Gram z zespołem 2osobowym 3 osobowym i 4
    osobowym oraz sam jako --** DJ**-- (również polecam na każda okazje )
    a tak ze mam do zaoferowania również Trębacza Skrzypka.Saksofon lub Wokal oraz inne
    Instrumenty w kościele i przy błogosławieństwie domowym. Oczywiście to jest
    gratis. Posiadam atrakcyjna ofertę a przede wszystkim tania. Pragnę dodać iz
    współpracuje z najwyższej wagi zawodowymi muzykami będący w stanie spełnić
    wszystkie państwa oczekiwania na każda okazje.Współpracuje również z KAMERZYSTA
    i FOTOGRAFEM którzy również posiadają atrakcyjna ofertę. Dodam iż funkcjonujemy
    na terenie Ślaska,Dolnośląska Małopolski, oraz na życzenie klienta Cala POLSKA.
    Pytania proszę kierować pod nr tel 508501542 LUB dawid.slaga@wp.pl nie odpisuje
    na forum pozdrawiam;) Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej. www.dawid-band.pl
  • czokles1 10.10.11, 18:20
    WITAM SERDECZNIE.
    JESTEŚMY ZESPOŁEM GRAJĄCYM 100%NA ŻYWO W SKŁADZIE 4 OS Z MOŻLIWOŚCIĄ POWIĘKSZENIA SKŁADU NP O GITARE LUB SAKSOFON .
    ZAPRASZMY NA PRZESŁUCHANIE DO DĄBROWY GÓRNICZEJ I NA WWW.MALI-BOO.PL POZDRAWIAM ZESPÓŁ MALI-BOO

• dawid1989ek 11.10.11, 20:38
    a tak ze mam do zaoferowania również Trębacza Skrzypka.Saksofon lub Wokal oraz inne
    na forum pozdrawiam;) Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej. www.dawid-band.pl
  • odi26 12.10.11, 09:28
    WitaPanstwa zespol Walter Band.Zapraszamy na nasza strone int. www.walterband.pl
  • djadus 12.10.11, 10:48
    Poniżej nowe opinie na stronie też starsze.

forum.gazeta.pl/forum/w,44884,127419903,127419903,Dj_Adus_na_wesele_oraz_inne.html
    Szczegóły na e-mail - zapytanie powinno zwierać informację o ilości gości oraz miejscu wesela.

Przy okazji zapraszam do oglądnięcia zapowiedzi nowego klipu :
    vimeo.com/29475326
    hasło: bielsko

(stary klip znajduje się w Galerii na www.djadus.pl)

Przydatna może okazać się b.dobra znajomość j. angielskiego oraz doświadczenie w prowadzeniu wesel międzynarodowych.
    --
    --
    Pozdrawiam
    Dj Adus
    www.djadus.pl
    djadus@gazeta.pl
  • zespol_alcapone 14.10.11, 14:26
    Witam. Jeśli ogłoszenie jest aktualne zapraszam na strony zespołów: www.alcaponeband.pl lub www.lasvegasband.pl Pozdrawiam
  • 1gunia 18.10.11, 10:03
    Zapraszamy na naszą stronkę www.rytmix-music.pl
  • dawid1989ek 19.10.11, 19:41
  • kapela-remix 23.10.11, 10:04
    Witam serdecznie.
    Polecam państwu zespół muzyczny REMIX na wasze wesele z Przystajni.
    W skład zespołu wchodzą trzy osoby : dwa wokale męskie i jeden żeński.
    Dodatkowo profesjonalny wodzirej zajmuje się prowadzeniem wesela oraz zabaw i konkursów.
    Bawimy gości rytmiczną muzyką w stylu pop, dance, disco i disco polo oraz biesiadne.
    Gramy przy stołach i prowadzimy biesiadę przy akompaniamencie akordeonu i gitary.
    W przerwach prowadzimy śmieszne zabawy i konkursy.
    Gramy tak że na wyprosinach i błogosławieństwie w domu pani młodej
    i marsza dla gości.
    Nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie oraz profesjonalizm wodzireja jest gwarancją dobrej i niezapomnianej zabawy.
    Cena za usługę jest uzależniona od czasu trwania wesela ( jeden lub dwa dni ) i kosztami dojazdu.
    Całkowity koszt prowadzenia imprezy jest ustalany indywidualnie.

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty.
    Dobra zabawa jest gwarantowana !!!
    Kontakt z zespołem: Tel. 608-559-607.
    e-mail remix.adam@gmail.com
    Strona zespołu : http//remixkluczbork.freehost.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka