Dodaj do ulubionych

Sala weselna - wybór odpowiedniej

22.04.13, 22:39
Zapraszamy Państwa do komentowania wpisów dotyczących sal weselnych znajdujących się na Śląsku. Katowice, Rybnik, Pszczyna, Sosnowiec i wiele innych miast Śląskich. Gdzie znajduje się sala weselna Waszych marzeń? Który z lokali lepiej omijać szerokim łukiem? Podpowiedz innym w wyborze odpowiedniego domu weselnego na Śląsku.
www.sala.slubny-poradnik.pl
Edytor zaawansowany
  • marcinrozner 31.03.14, 07:43
    Oprócz wyboru odpowiedniej sali weselnej na Wasze przyjęcie, bardzo ważny jest też układ stolików na sali weselnej. W podkowę, tradycyjnie, czy z wykorzystaniem stolików okrągłych? www.blog-slubny.pl/uklad-stolow-weselnych-sala-weselna-katowice/ - polecam artykuł!
  • marcinrozner 22.07.14, 05:35
    Jeśli szukacie Państwo idealnego miejsca na swoje przyjęcie weselne, bez względu na to czy jesteście z Rybnika, Żor, czy Pszczyny i innych okolicznych miast polecam idealne miejsce na uroczystość weselną. Osobiście byłem i mogę z całego serca polecić:
    www.paszkowka-zory.pl/nasza-sala/
    Super wnętrza, pyszne jedzenie i wyśmienita obsługa - polecam!
  • hotelnaturaresidence 19.08.14, 14:20
    Wybierając salę warto zastanowić się także nad jej lokalizacją. Dobrym pomysłem jest zdecydowanie się na... hotel położony za miastem. Zwykle wówczas do dyspozycji mamy więcej przestrzeni, a czasem możemy nawet zorganizować przyjęcie w ogrodzie. Malownicze położenie może też stanowić świetne tło dla ślubnej sesji zdjęciowej. Nowożeńcy, którzy organizują wesela w naszym hotelu często jako miejsce na zdjęcia wybierają sosnowy las, w którym jest on położony. Tam każda sesja nabiera bajkowego wyrazu.
  • fototeo 19.07.16, 10:30
    Trochę ogólnych porad jak wybierać sale weselne, na co uważać, gdzie kryją się haczki itd. można znaleźć również w poradniku: www.fototeo.pl/sale-weselne-jaka-wybrac pisanym z punktu widzenia gości oraz fotografa ślubnego.
  • kasikpiecho 11.06.19, 10:33
    Jeżeli chodzi o miejsce na wesele to spokojnie mogę polecić ten obiekt www.uostrowskich.pl/. Bardzo fajnie zorganizowali moje wesele. Właściciel Pan Włodzimierz wspaniały człowiek. Kontaktowy miły i ma sporo pomysłów na takie imprezy. Zawsze liczył się z naszym zdaniem i słuchał naszych oczekiwań. Przypilnował całej imprezy i dopiął wszystko na ostatni guzik. Sama impreza po prostu fantastico. Goście jak i również my byliśmy bardzo zadowoleni O nic się nie musiałam martwić tylko bawić z gośćmi. Sala bankietowa przepiękna i duża. A jedzonko - palce lizać. Jak dla mnie są super
  • agnieszkaza 12.08.19, 10:27
    Byłam na weselu U Ostrowskich i było ok. Bardzo podobała mi się sala bankietowa z ogromnym żyrandolem który dodawał jej niesamowitego uroku. Impreza przygotowana w każdym calu. Jedzenie zaserwowali urozmaicone i pyszne. Wszystko świeże i dobrej jakości oraz ładnie podane. Obsługa bardzo sprawna i miła. Spokojnie można polecić to miejsce

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka