Dodaj do ulubionych

Poszukiwany zespół na żywo - wesele 6 maja 2017 r

20.09.16, 23:13
Witam,
poszukujemy zespołu na żywo z saksofonistą, na wesele jednodniowe 6 maja 2017 r. W repertuarze koniecznie musi się znaleźć muzyka disco polo :)
Pozdrawiamy
Edytor zaawansowany
  • deno1993 14.10.16, 19:53
    W nawiązaniu do oferty zachęcamdo skorzystania z usług zespołu AMD z Alwerni. Więcej informacji o zespole, jak również filmy z naszym udziałem w poniżej podanych linkach:
    www.planujemywesele.pl/36805-zespol-amd-6-cio-osobowy
    www.youtube.com/channel/UCeGTtGoRDrGlAVMGg-koFcA

W razie pytań pozostaję pod numerem telefonu 728-850-875. Pozdrawiam.
  • paula.xk8 15.10.16, 12:38
    Witam.
    Polecam serdecznie zespół Level z Oświęcimia! Świetnych sześciu chłopaków. Oczywiście jest saksofon :-D
    levelzespol.pl/
    www.facebook.com/levelmuzyka
    www.youtube.com/watch?v=951_lfhhWfk
  • freshsound 20.10.16, 09:04
    Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą www.freshsound.pl
    Realizujemy repertuar dostosowany do imprezy oraz do potrzeb bawiących się gości.
    Zapraszam do posłuchania nas na żywo, na naszej próbie. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

www.freshsound.pl
    emeil: freshsound@onet.pl
    tel. 666 558 572

• arius.zespol 02.11.16, 14:53
    Witamy Serdecznie,
    Zespół Muzyczny ARIUS kieruje do Państwa swoją ofertę oprawy muzycznej wesela. Zapewniamy, iż w naszym repertuarze znajdziecie Państwo zróżnicowane piosenki pod względem stylistycznym i językowym, a także zapewniamy profesjonalną oprawę konferansjerską i organizację zabaw.
    Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.zespolarius.cba.pl oraz do współpracy.

Pozdrawiamy serdecznie
    Zespół Muzyczny ARIUS
  • peraglos 30.11.16, 10:09
    Myślę, że zespół Sonet, choć pochodzą z Sosnowca, sprawdziłby się super. Zespół znaleźliśmy w Internecie, byliśmy na próbie i nam się bardzo spodobał. Kompetentni ludzie, grają chyba wszystko o co ich się poprosi. Umieją zabawić gości - na naszym chyba wszyscy byli z bandu zadowoleni. Słuchaliśmy z narzeczoną wielu zespołów muzycznych, ale żaden nie przypadł nam tak do gustu jak ten, zarówno pod względem muzycznym, jak i artystycznym.
  • bere1991 21.12.16, 12:10
    Potwierdzam zespół Sonet to istna "petarda". Goście okupowali parkiet do samego rana. Polecam sprawdzić ich twórczość w internecie.
  • gmskala 22.12.16, 21:34
    Grupa Muzyczna Skala to energetyczna wokalistka, instrumenty klawiszowe, akordeon, gitara, saksofon oraz dwa męskie wokale.
    Nie lubimy niedociągnięć i zbędnych przestojów, dlatego też nasze bloki muzyczne są tak długie, aby każdy mógł się dobrze wybawić, a przerwy krótkie, w których podczas biesiad, wesel (i na życzenie) gramy za stołami piosenki biesiadne z udziałem gości z towarzyszeniem akordeonu i saksofonu/gitary.
    Skala to grupa ludzi, którzy potrafią śpiewać delikatnie i subtelnie, ale potrafią też zaśpiewać z „powerem” - zależnie od okoliczności.
    Nasz repertuar sięga piosenek od lat ’70 i ’80 aż do aktualnych nowości z list przebojów, dzięki czemu z powodzeniem zabawimy gości w różnym wieku. Gramy niemal każdy gatunek muzyczny, a całość można określić jednym wspólnym mianownikiem „muzyki tanecznej”.
    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą www.facebook.com/SkalaSwiecie/ oraz do kontaktu skala@firstoffice.pl gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Pozdrawiamy - Grupa Muzyczna Skala
  • djmosquito 27.12.16, 11:22
    ... a może jednak DJ?
    DJ Mosquito – DJ na wesele
    - kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel
    - bogaty repertuar
    - zaskakujące, niebanalne zabawy i konkursy
    - riderowe nagłośnienie - klarowny dźwięk
    Więcej informacji o mnie oraz galerie FOTO i VIDEO na stronie: www.djnawesele.org.pl
    Kontakt ze mną:
    - tel: 602-302-301
    - formularz kontaktowy na stronie: www.djnawesele.org.pl
    - email: dj@djnawesele.org.pl
  • alicja991 27.01.17, 14:14
    Nasze wesele zaliczam do bardzo udanych, w głównej mierze dzięki zespołowi Sonet, dobrze dobrany repertuar i profesjonalne oświetlenie robiło naprawdę fajny klimat do zabawy, polecam szukającym i nie zdecydowanym, pozdrowienia dla zespołu :)
  • lemixband 27.01.17, 15:24
    Witam,
    Jeśli Państwo nie zdecydowali się jeszcze na Zespół Muzyczny to zapraszam na stronę www.lemixband.pl oraz facebook Zespołu Lemix Band, gdzie znajdziecie liczne zdjęcia oraz filmy z imprez. Na zyvzenie posiadamy równie materiał filmowy z całości wesela do wglądu, wiec możemy przesłać pod wskazany adres. Serdecznie zapraszam do współpracy.
    Pozdrawiam,
    Marek Saxofonista
  • melo.nick 21.03.17, 09:12
    www.melonick.pl - idealnie pasujemy do Państwa kryteriów (wokal żeński + męski z saksofonem)!
  • pannamigotka221 24.04.17, 12:22
    Polecam zespoł Sonet. Z pewnością zaspokoi Wasze oczekiwania.
  • magda1500 24.04.17, 15:49
    Możesz znaleźć świetne zespoły na portalu weselnapolska.pl/ , duży wybór, ja tu znalazłam Dj'a :)
  • steffano1973 01.06.17, 09:53
    Też polecam skorzystanie z Sonetu. Grają dobrze i ładnie. Co do repertuaru to też potwierdzam. Znają tyle rzeczy, że nie ważne o co się ich poprosi, to i tak zagrają. Raczej nie spotkałem ciekawiej brzmiącego zespołu niż oni. ;)
  • kingam733 09.06.17, 10:07
    POLECAM ZESPÓŁ Sonet :-)
  • brykzosia 18.07.17, 11:24
    Pełen profesjonalizm, polecam bo naprawę warto, pozdrawiam. PS.Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy.Najlepszy zespół to Zespół Sonet
  • weronika.adamek 16.08.17, 10:37
    Wiem ,że to już po weselu ale może komuś się przyda Mam do zaproponowania rewelacyjny zespół Sonet . Grają extra, zabawa z nimi na weselu nie zna nudy parkiet zawsze pełny, bogaty repertuar serdecznie polecam
  • nadia.banaszek 16.10.17, 08:48
    Zespół SonetZabawa z nimi to sama przyjemność, Serdecznie polecam
  • w.bednarczyk 16.11.17, 09:09
    Zespół Sonet Dobry zespół, zabawa była przednia nikt sie nie nudził a co najwarzniejsze ani razu nie powtórzył sie ten sam grany kawałek. Polecam

• martamartulaka 08.12.17, 09:42
    SONET Najlepsi! Bezkonkurencyjni!!! Udana zabawa tylko i wyłącznie z zespołem SONET !!! Warto powierzyć imprezę swojego życie właśnie w ich ręce! SĄ NAJLEPSI!!!!!!!!! Polecamy z całego serducha!!!
  • tomek99mlodzian 31.01.18, 20:21
    www.sonet.vot.pl/ - gra na instrumentach, saksofon w roli głównej. 3 dżentelmenów w ekipie, dogadać się można w każdej kwestii, taki weselny boys band :D bardzo pozytywnie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka