• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Drewutnia Dodaj do ulubionych

• 28.12.08, 20:41
    Czy ktoś z Was był w niedawno otwartej pizzerii? Czy warto się tam wybrać?
    Jakie macie wrażenia?
    Zaawansowany formularz
    • 28.12.08, 21:11
      A gdzie się otworzyła?
      • 02.01.09, 14:47
        w sąsiedztwie ośrodka zdrowia
    • 06.01.09, 22:27
      No to po tej niedzieli mogę napisać, że byłem.

Wystrój w klimacie mniej więcej odpowiadający nazwie, chociaż bardziej to miejsce przypomina pub niż pizzerie. Miejsca raczej mało. Jedyne co nam się nie podobało to trzy maszyny hazardowe stojące pod schodami - takie maszyny dziwnie kojarzą mi się z rozwydrzoną "młodzieżą".

Za to jedzonko całkiem niezłe. Pizza (oczywiście na cienkim cieście) o średnicy 30 cm kosztuje od 13 do 16 zł. Do tego znajdzie się jakiś kebab, frytki, pieczywo czosnkowe czy 2 sałatki. Wyboru nie ma może strasznego ale da się coś znaleźć.
      Zamówiliśmy pół wiejsckiej i pół capriciosy (jakkolwiek się to pisze). Obie smakowały a do tego, co się rzadko zdarza, również ciasto było dobre. A nawet bardzo dobre. Jedyne czego nam brakowało to piwo, ale koncesja ma być niedługo, więc będzie OK. Aby tylko właściciel chciał utrzymać poziom i nie zarobiła się z tego miejsca jakaś żulernia...

Generalnie polecam, sam mam zamiar wpadać tam raz na jakiś czas. A może nawet zrobimy tam spotkanie forumowe? <pewnie nie, bo stałych forumowiczów niewielu sad >
      • 07.01.09, 10:04
        pprokopc napisał:

> Wystrój w klimacie mniej więcej odpowiadający nazwie, chociaż bardziej to miejs
        > ce przypomina pub niż pizzerie. Miejsca raczej mało. Jedyne co nam się nie
        podobało to trzy maszyny hazardowe stojące pod schodami - takie maszyny dziwnie
        kojarzą mi się z rozwydrzoną "młodzieżą".

Już już miałam się tam wybrać i skutecznie mnie od tego odwiodłeś. A jeszcze jak
        do tych automatów dołożą piwo to już na pewno nie będzie lokal dla mnie. Trudno,
        nadal będę jeździć do Iguany.

--
        JoShiMa

Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi.
        • 07.01.09, 15:04
          Nie należy się od razu nastawiać sceptycznie smile
          My byliśmy w niedzielę po 13, czyli tuż po otwarciu. Siedzieliśmy tam prawie do 14 a oprócz nas nie było nikogo.

Jak już pisłałem, myślę, że trzeba poczekać jak się sytuacja rozwinie gdyz wiele zależy od właściciela. Na razie jest OK i miejmy nadzieję, że tak zostanie.

Masz coś przeciwko lokalowi z piwem tak w ogóle czy tylko chodzi Ci o to połaczenie piwo+maszyny?
          I czy wspomniana przez Ciebie Iguana jest gdzieś w pobliżu Dębego? Może podzielisz się namiarami? smile
          • 10.01.09, 18:12
            Iguana jest w Mińsku przy skwerku/parku na rogu Siennickiej i WArszawskiej.
            Pizza i dania meksykańskie, generalnie da się zjeść.
      • 07.01.09, 11:15
        pprokopc napisał: A może nawet z
        > robimy tam spotkanie forumowe? <pewnie nie, bo stałych forumowiczów niewielu
        ależ jest nas odpowiednio "dużo" jak na rozmiary Drewutni (odwiedziny zaliczone)

• 07.01.09, 18:24
          to ze sa tam automaty nie musi od razu swiadczyc o tym ze to podrzedny lokal.
          duzym moim zdaniem plusem jest to ze nie wolno tam palic to zadko spotykane w
          polskich lokalach wiec mysle ze juz pewien element odpada no i miejmy nadzieje
          ze nieletnim nie beda sprzedawac alkoholu .bo jedna taka mordownie juz dembe ma
          i wystarczy . mysle ze szykuje sie naprawde fajny lokal tylko musza sie
          rozkrecic.dajmy im szanse.to moze bedzie jakies pierwsze fajne miejsce w dembem
          na pewno bedzie mozna tam ogladac sportowe wydarzenia w tv grupowo tylko to
          piwo.czekamy .
          • 07.01.09, 21:45
            A tu mnie zaskoczyłaś/eś. Nie wiedziałem, że nie wolno palić. Dla nas to dobrze bo oboje nie palimy i pewnie dlatego nie zwróciliśmy uwagi na zakaz.
            Ja nie twierdzę, że jak są automaty to zaraz jest to podrzędny lokal. Tyle tylko, że tego typu maszyny widziałem w takich lokalach, że źle mi się kojarzą. Taka specyfika naszego kraju smile
            I jak juz pisałem wczesniej - lokal ma u mnie duży kredyt zaufania, mam nadzieję, że się rozwinie i nie "stoczy".

A propos - młody człowiek, który w niedzielę był za ladą jest bardzo uprzejmy. Jak zauważył, że mamy dziecko i się trochę nudzi to zaraz właczył kanał z bajkami big_grin
        • 08.01.09, 09:36
          Ja chętnie się dołączę do spotkania forumowego i przy okazji wypróbuje lokal smile

Mają/planują dostawę do domu? Czasem nie mam czasu robić jedzenia po powrocie z
          pracy i chętnie bym z takiej możliwości skorzystał smile
        • 22.01.09, 22:21
          Jestem z rodziny właścicieli drewutni i witam was wszystkich wasza
          opinia cieszy również ich jak i mnie rozwóz pizzy będzie
          prawdopodobnie od lutego zależy kiedy zostanie zakupiny sprzęt do
          rozwożenia i ja bede rozwozil. W Drewutni jest zwyczaj że jak
          przychodzą dzieci to przełanczamy na kanały z bajkami. Zapraszamy
          serdecznie
    • 24.01.09, 09:57
      Ja byłam z dziećmi , faktycznie włączono bajki , mi się bardzo podoba to, że nie
      wolno w lokalu palić, jedzenie jest smaczne i jest tam bardzo przytulnie.
      życzę powodzenia temu lokalowi
    • 02.02.09, 10:08
      Lokal jest super ale atmosfera ludzi stojacych przy barze mi sie nie podoba.
    • 02.02.09, 21:23
      A ta Drewutnia to w Dębe???
      Gdzie???
      Pzdr
      • 02.02.09, 21:36
        A poczytać całego watka nie mogłaś? Przecież wyraznie napisane, że koło ośrodka zdrowia...
        • 03.02.09, 22:04
          Czytałam, czytałam - ale nie kojarzę w którym miejscu, a przejeżdżałam tamtędy
          parę dni temu uprzejmy kolego.
          Przy ośrodku czyli na Szkolnej? Po tej stronie co ośrodek czy po drugiej. Przed
          czy za np. jadąc od UG. Wielki to problem napisać dokładnie?
          Pozdrawiam
          • 04.02.09, 09:21
            Przepraszam za ton, ale nie przyszło mi do głowy, że można nie zauważyć lokalu.
            Tak, chodzi o ośrodek na Szkolnej (a jest jakiś inny jeszcze?), "przez płot" po lewej jak sie wchodzi furtką na teren ośrodka.
            Pozdrawiam
            • 04.02.09, 11:47
              A jednak można.
              Dziękuję za odpowiedź - podjadę dzisiaj i obejrzę.
              A nie wiesz czy wprowadzili już dostawy do domu jak pisali? - bo
              jednak czytałam cały wątek.
              Pozdrawiam
              • 04.02.09, 13:49
                No można, można wink
                Przyznam się, że jakiś czas tam nie byłem więc nie wiem. Mam nadzieję, że kobza14 da nam znać jak już zacznie wozić pizze smile
                • 04.02.09, 17:14
                  juz woza ja dostalem trzeba dzwonic
                  • 04.02.09, 20:10
                    To nie badź taki i podaj telefon tongue_out
                    • 04.02.09, 21:20
                      507-311-178
                      Albo jestem ślepa albo tam nie ma napisu pizzeria. Gdybym nie wiedziała, że
                      Drewutnia to pizzeria - nigdy bym na to nie wpadła.
                      Pzdr
                      • 05.02.09, 10:26
                        Szczerze mówiąc mam wrażenie, że reklama kuleje.
                        Też nie widziałem tam nic innego oprócz napisu Drewutnia.
                        • 06.02.09, 21:10
                          oj masz racje nic nie widac nic nie slychac 507311178 tel drewutnia
                          • 06.02.09, 23:59
                            Faktycznie nie ma żadnej informacji - miałam ochotę na pizze w
                            ostatnią sobotę, kluczyłam wokoło UG,widziałam napis Drewutnia ale
                            to się jakoś z pizzą nie skojarzyło, więc szukalismy dalej...
                            Zróbcie afisz przy Urzędzie Gminy, a najlepiej przy drodze Warszawa-
                            Mińsk. Trzymam kciuki za interes.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.