diagnoza gotowości szkolnej. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • witam mam pytanie czy końcową diagnozę gotowości szkolnej (5latki) należy oddać rodzicom w formie pisemnej, opisowej czy wystarczy rozmowa z rodzicami?
    • W naszym przedszkolu rodzicom dzieci 5-cio i 6-letnich mamy obowiązek wydawać na piśmie, wg druku MEN-I 54 2 (wzór nr 70).
    • Oczywiście wg rozporządzenia należy do końco kwietnia wydać rodzicom stosowne zaświadczenie - Informację o gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole. Proszę napiszcie, czy w druku MEN-u można dokonywac zmian np. więcej linii do wpisania, zmniejszona czcionka? Czy należy wypisywać konkretny wzrór nr 70. Jak jest u Was?
      Pozdrawiam
      • last-aktor-ka napisała:

> Oczywiście wg rozporządzenia należy do końco kwietnia wydać rodzicom stosowne z
        > aświadczenie - Informację o gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole. Prosz
        > ę napiszcie, czy w druku MEN-u można dokonywac zmian np. więcej linii do wpisan
        > ia, zmniejszona czcionka? Czy należy wypisywać konkretny wzrór nr 70. Jak jest
        > u Was?
        > Pozdrawiam

Tak, tak, ja jestem właściwie już na mecie, ale lekko nie było....... U nas można wpisywać dowolną ilość tekstu, ważne, by były wszystkie punkty i podpunkty zawarte we wzorze, czyli najlepiej skopiować wzór i wpisywać tekst w miejsce kropek. Nie wiem, czy wszędzie tak jest, ale ja znalazłam przykładową ocenę gotowości szkolnej dziecka umieszczoną na forum przedszkolnym przez kompetentną osobę i tak to właśnie wygląda.

• ale ja znalazłam przykładową ocenę gotowości szkolnej dziecka umieszczoną na forum przedszkolnym przez kompetentną osobę i tak to właśnie wygląda.

a pokaz i namsmile
          tez pisze i staram sie zmiescic w kropkowanych miejscach
          ciezko mi tylko doszukac sie zdolnosci u dziecka , ktore jest po prostu przecietneuncertain
          --
          http://i43.tinypic.com/14devqc.gif
          • 13.04.11, 21:36
            jeśli możesz to prześlij mi na emaila kasia_zam@gazeta.pl taką przykładową diagnozę z góry dziekuję
    • Dziewczyny, zobaczcie tutaj:
      docs5.chomikuj.pl/351705007,0,1,cenzurka_o_gotowosci_szkolnej_przedszkolnej.doc
      Duuuuuże ułatwienie!
      Ja na szczęście mam tylko 8 sztuk do wypisania smile

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.