Dodaj do ulubionych

Podpis w dzienniku

28.05.19, 14:29
Hej. Mam pytanie. Czy nauczyciel, który pracuje w przedszkolu, zawsze musi podpisać się w dzienniku? Chodzi o taką sytuację: Mam swoją grupę, ale kiedy mam zmianę popołudniową, to z moimi dziećmi jest nauczyciel zmianowy. Kiedy ja przychodzę do pracy, to nie wchodzę na swoją grupę, tylko na inną, której wychowawca kończy pracę. I sprawa wygląda tak, jestem na innej grupie od 12:30, prowadzę zajęcia popołudniowe, ale nie mogę podpisywać się w dzienniku tej grupy (postanowienie koleżanek) - każdy, kto ma popołudniówkę przychodzi do pracy, robi zajęcia popołudniowe i mimo, że wychowawca grupy kończy pracę o 12:30 i nie jest w stanie zrobić zajęć popołudniowych, to w dzienniku figuruje tylko jeden podpis - właśnie wychowawcy, który był w pracy do 12:30. W dodatku wychowawca wpisuje także w dziennik trzecią część, czyli zajęcia popołudniowe, a prowadzi je inny nauczyiel, który w tym dzienniku nie może się podpisać. Czy tak powinno być? Czy w takiej sytuacji nauczyciel na popołudniówce naprawdę nie ma się wpisywać w dziennik?
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.