Dodaj do ulubionych

Szukam przyjaciół z Łodzi

27.03.16, 13:16
Witam wszystkich.Mam na imię Małgorzata 40lat ,3 lata temu chorowałam na depresje,z mojej winy zaprzepaściłam wszystkie przyjażnie .Zerwałam kontakt ze wszystkimi przyjaciółkami.
Jestem w związku i mam komu się wyzalic ale brakuje mi przyjaciół z którymi można pogadac o wszystkim i o niczym.Szukam samotnych ludzi z Łodzi i okolic.Jeśli szukasz kogoś do pogadania napisz.Pozdrawiam.

Edytor zaawansowany
  • 27.03.16, 15:45
    Hej .
    Witaj .super ze walczysz z ta choroba bo to niestety choroba
    Ja mam ostatnio mnostwo problemow i chyba nie daje sobie rady ale jakos mija dzien za dniem .
    spokojnych swiat zycze .
    pozdrawiam
  • 27.03.16, 16:09
    Dzieki za wpis z choroby już sie wyleczyłam.Tobie też Spokojnych Radosnych świąt życze.Jeśli chcesz pogadac o kłopotach pisz
  • 27.03.16, 22:11
    Kłopoty to delikatne słowo
    to co sie dzieje w tym roku przerasta nawet mnie juz nie mam sil walczyc myslec i ronic łez
  • 23.04.16, 14:18
    Witaj smile jestem z Łodzi i jestem samotna mężatką ponad czterdziestoletnią z dwójką dzieci 24 lata i 6 lat smile moja samotność wynika z paru czynników, ale najważniejszym jest chyba ten ze będąc późną mamą nie zadbałam o czas dla siebie, zerwałam wszystkie prawie kontakty ...i tak się narobiło sad...
  • 03.05.16, 12:48
    Hej
    Tak czasami bywa ale wiesz przyjaciele sa na dobre i na zle wiec moze nie do konca byli przyjaciółmi
    ja tez mam dookola pustke ale jakos zyje jak cos to kawa w reke sluchawki i dlugi spacer
  • 21.05.16, 12:51
    Witaj Małgosiu, doskonale Cię rozumiem. Też brakuje mi kogoś do zwyczajnego pogadania o wszystkim i o niczym. Beztroskiego śmiechu i bratniej duszy. Mam 51 lat i naprawdę jestem samotna. Jeżeli chcesz pogadać to pisz: ania19651201@wp.pl
    Pozdrawiam przy okazji wszystkich, którzy chcą pogadać.
  • 26.09.16, 19:52
    Ja również poszukuję koleżanki/przyjaciółki do pogaduch, do herbatki, śmiechu i wyżalenia się.
    Mam 51 lat, Łódź i naprawdę szukam duszyczki do przyjaźni. Moje gg 60580592
  • 28.09.16, 11:21
    Witaj Olu,
    ja też szukam takiej duszyczki. Jeśli chcesz napisz: ania19650112@wp.pl
  • 29.09.16, 22:50
    Aniu, napisałam do Ciebie 26 wrześniasmile
    Na mailasmile
  • 02.10.16, 19:19
    Olu, nic nie dostałam. Zauważyłam, że w moim pierwszym anonsie źle podałam adres email. nie wiem jak to się stało! Jeśli napisałaś na ten właśnie zły to nic nie doszło sad
    Napisz proszę jeszcze raz: ania19650112@wp.pl
  • 18.10.16, 20:21
    Aniu, adres skopiowałam i napisałam przed chwiląsmile
  • 28.10.16, 13:48
    Messbook to serwis społecznościowy, który pomaga szukać znajomych lub ich odrzucać...
    Messbook to serwis, który pomaga znaleźć osoby której dawno nie widziałeś...
    Możesz zostawić u Nas mess, który będzie szukał Twojego znajomego...
    Mess to wiadomość która będzie krążyć w sieci i będzie szukać Twoich znajomych...
    Możesz przygarnąć mess i zostać znajomym, z użytkownikiem który ją zostawił...
    lub
    możesz go zhejować i usunąć z głównej strony Messbook... i już nikt go więcej nie zobaczy....
    Daj się ponieść i
    Przygarniaj....Hejtuj.....Publikuj....Komentuj...

Messbook jest dla Ciebie!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.