Dodaj do ulubionych

Agencja pracy.

07.09.11, 11:53
Czy jest jakas agencja pracy z ktora mozna bezpiecznie wyjechac do niemiec?
Aby pewne bylo ze praca bedzie i za nia zaplaca no i warunki jakies w miare.
Edytor zaawansowany
  • aisza-19 08.09.11, 15:07
    ja rowniez chce wyjechac do pracy ale nie mam z kim,
    mam 25 lat, wyksztalcona, ale nie umiem znalezc pracy w pl.
    chce wyjechac.
    a ty masz z kim?
  • kulunkele 08.09.11, 17:05
    ja mam 21, w polsce prace bym mial, ale jak mam siedziec w delegacjach to wole wyjechac.
    Problem w tym ze nie znam w ogole niemieckiego i nie mam tez az tyle gotowki aby pojechac i szukac na wlasna reke. Dlatego szukam jakiegos posrednictwa pracy ktore nie jest przekretem.
  • aisza-19 08.09.11, 19:10
    ja rowniez nie znam niemieckiego, ale po angielski sie zawsze mozna dogadac;)
  • kulunkele 08.09.11, 21:43
    Dlatego najpierw chcialem wyjechac do angli badz takiego kraju gdzie mozna po angielsku sie dogadac. Ale jednak najwiecej pracy to teraz jest w niemczech.
  • joannaslusarczyk1 01.12.11, 14:49
    temat jeszcze aktualny? tez szukam pracy a niestety w pl nic nie moge znalezc, chcialam wyjechac z chlopakiem do Niemiec ale ciężko jest znaleźć pracę parze więc powoli zaczynam się zastanawiać czy nie wyjechać samej...
  • maltenka 11.10.12, 11:51
    polecam ci strone agencji Eurokontakt epser.com - tam jest duzo ofert pracy. a jesli chcesz korzystac z uslug agencji to pamietaj, aby kazda agencje najpierw sprawdzic w krajowym rejestrze: kraz.praca.gov.pl/StronaGlowna.aspx
  • marcingabi33 30.11.11, 20:56
    praca ta a bardziej czynność polega na wyświetlaniu małego bannera z reklamą za co dostajesz pieniądze.. jeśli liczysz na kokosy na początku to możesz sobie odpuścić ale wolnymi krokami można wyciągać coraz więcej i nie ma limitu.. sprawdzony sposób, masa potwierdzonych wypłat, dużo ludzi z całego świata.. program po polsku.. nic nie tracisz a możesz tylko zyskać.. poczytaj jeśli chcesz naprawdę nic skomplikowanego - polecam rejestracja tylko 5 minet..

kamilpiechocki.blog.onet.pl/1,DA2010-11-12,index.html
  • fi-ro 14.12.12, 13:55
    Moja mama pracuje jako opiekunka osób starszych. Sama pomagałam jej szukać pracy i powiem Wam, że warto być na takich stronach jak opiekunki-forum.pl Tam często pojawiają się oferty pracy i warto poczytać o tym jak oceniają opiekunki agencje oferujące pracę dla opiekunek.
  • lukaszkruszyna 08.08.14, 13:53
    Heh, parę agencji pośrednictwa w swojej karierze sprawdziłem ;P różne mam doświadczenia. Najlepiej to jest prowadzona firma Pol Kraft, z tych, z którymi miałem kontakt. Szybko znajdują pracę i to nie byle jaką, ale porządnie płatną. Ja jestem kierowcą i właśnie takiej robotę mi znaleźli – kursy po całej Europie. Więcej info jest na ich stronie www.pol-kraft.de . Oferty mają głównie dla specjalistów z doświadczeniem, którzy znają język niemiecki.
  • rekrutacja.ue 02.01.15, 13:52
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swoich klientów z Niemiec kandydatów na stanowisko:
    Monter fasad aluminiowych, okien oraz drzwi

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:
    - pracę przy montażu fasad i okien oraz osadzanie drzwi,
    - pracę na terenie Niemiec.

Od Kandydata oczekujemy:
    - doświadczenia przy montażu,
    - znajomości rysunków i planów technicznych,
    - wykształcenia zawodowego,
    - znajomości języka niemieckiego,
    - samodzielności, odpowiedzialności, dokładności.

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
    - umowę o pracę i długoterminową współpracę,
    - opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach,
    - atrakcyjne wynagrodzenie,
    - dodatki za nadgodziny,
    - możliwość otrzymania zaliczki,
    - opiekę polskiego biura.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres rekrutacja.ue@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie MONTER/UE/2014.
    Więcej informacji oraz ogłoszeń znajdą Państwo na naszej stronie www.mrjob.pl/
    Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."
  • oliwiamasa 30.05.19, 18:47
    Od całego serca polecam Otto work force, bardzo fajna agencja, możesz sobie nie przejmować się zakwaterowaniem i takimi rzeczami, wszystko ogarną.
  • magda.saw78 09.06.19, 10:00
    Ja dobra sztele polecam, jako opiekunka osob starszych z nimi jezdze i nie powiem zlego slowa. wyplata jest, w razie porblemow pomagaja, apeniaja podstawy jezyka!
  • magda.saw78 21.07.19, 11:15
    Dobra sztele polecam, placa to ok 1500e, tzn przyanjmniej ja tak mialam. Warunki spoko. Bezpiecznie, to na pewno.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka