Dodaj do ulubionych

STELLE NIEMCY UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12.11.11, 10:00
PRZESTRZEGAM PRZED PANEM DARIUSZEM Z FIRMY ŚLUSARSKIEJ ZNAJDUJĄCEJ SIĘ W MIEJSCOWOŚCI STELLE, KTÓRA ZAJMUJE SIĘ BUDOWĄ KONTENERÓW. ÓW PAN DAREK ZASKARBIA SOBIE ZAUFANIE KONKRETNĄ I MIŁĄ ROZMOWĄ TELEFONICZNĄ, W KTÓREJ OBIECUJE PRACE OD ZARAZ NA DOBRYCH WARUNKACH. NA MIEJSCU WKRACZA SIĘ W TZW. POLSKĄ MAFIĘ- CZYLI JAK SIĘ POKAŻE SWOJE ZDOLNOŚCI I WYŻSZE KWALIFIKACJE W M.IN. SPAWANIU - SZYBKO SIĘ JEST ODSYŁANYM Z KWITKIEM DO POLSKI. MÓJ ZNAJOMY ZOSTAŁ ŚCIĄGNIĘTY I PRACOWAŁ CAŁE DWA DNI PO CZYM POLACY NIE ZGODZILI SIĘ NA PRZYJĘCIE GO PRZEZ SWOJEGO NIEMIECKIEGO KIEROWNIKA. NIE DAJCIE SIĘ OMAMIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Edytor zaawansowany
  • pelunia2 17.01.12, 19:30
    SAME OSZCZERSTWA!!!!!!!!!!!!!!!! JAKA MAFIA, PO PROSTU TRZEBA SIĘ ZNAĆ NA ROBOCIE A NIE BRAĆ KASĘ ZA NIERÓBSTWO:)))
  • esa.sagi 19.01.12, 09:46
    TAAAAAAAAAAAA JASNE!! OSOBA, KTÓRA ZOSTAŁA PERFIDNIE OSZUKANA POSIADA BAAAAARDZO BOGATE DOŚWIADCZENIE I WŁAŚNIE TO NIE SPODOBAŁO SIĘ PRZEUROCZYM RODACZKOM. JAKOŚ NIEMCOM BARDZO PASOWAŁ TEN CZŁOWIEK JEDNAK ZGODNIE POLACZKI POWIEDZIAŁY, ŻE NIE BO NIE I JUŻ. TAKŻE ŻADNE OSZCZERSTWA TYM BARDZIEJ, ŻE TERAZ JAKOŚ MA DOBRĄ PRACE I NIKT NIE NARZEKA JAKOBY NA JEGO NIERÓBSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OSZUŚCI I NIEROBY WŁAŚNIE TAM SĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIGDY WCZEŚNIEJ NIE ZDARZAŁY SIĘ TAKIE SYTUACJE DLATEGO TEŻ POSTANOWIŁAM W JEGO IMIENIU ZAAPELOWAĆ............
  • bart2101 21.01.12, 10:41
    Witam. Znam ta firme i sam tam pracowalem. Ludzie z olejem w glowie sami sobie zrobia wlasny obrazek. Po pierwsze jak juz kolega kolegi pisze to juz zle. Kolega sam nie potrafi? Moze nie potrafi pisac lub czytac? Sens wyrzucenia z pracy po dwoch dniach moze byc tylko jeden... Osoba ma dwie lewe rece, poniewaz ile i co mozna zarobic po dwoch dniach pracy? Z tego co mi wiadomo, to nikt nie chce tam pieniedzy z gory a ja za moja prace dostalem kazdy grosz. Pomoc byla i to na kazdym kroku. Szkoda tylko ze kolega koledze cos nagadal a ten jako "adwokat" wypisuje glupoty. Pozdrawiam
  • esa.sagi 23.01.12, 15:39
    nie wazne nie ma sensu takze ten kto cos to niech pamieta i tyle. taki apel i juz i nie interesuje mnie zdanie tamtejszych polaczkow............... zegnam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka