Dodaj do ulubionych

agencje pracy warszawa

29.12.16, 22:24
Cześć, planuję wyjazd do Niemiec jako opiekunka. Jestem na etapie szukania sprawdzonej agencji pracy, która zapewni mi w miarę dobre warunki i co do której będę miała pewność, że mnie nie oszuka... Koleżanki parę razy nacięły się na oszustów, więc pomyślałam, że może wy mi doradzicie coś profesjonalnego. Z góry dzięki za waszą pomoc.
Edytor zaawansowany
  • aaapsik78 15.01.17, 16:18
    Dokladnie, teraz z agencjami trzeba uwazac. Moja siostra wyjezdza wlasnie po raz trzeci z agencja, o ktorej pisze Dominika- Ambercare24 i poleca. Zresztą decyduje sie na kolejne wyjazdy, wiec to dobrze swiadczy o pracodawcy. Na wstepie dostajesz umowę, wiec masz pewnosc, ze nie zostaniesz oszukana. I oferty pracy ogolnie bardzo szybko jej znajduja.
  • herbaciarka89 17.01.17, 23:19
    zgadzam sie co do ambercare- to jedna z lepszych agencji, profesjonalna i rzetelna wobec pracownika. jest umowa, załatwione wszelkie formalności i wyjazd szybko ogarniają, ogólnie pomocni ludzie. a to przydatna sprawa zwłaszcza gdy na taką pracę decyduje sie starsza osoba lub nie mówiąca super po niemiecku
  • halina.wu 22.01.17, 12:39
    Najlepiej wrzucić nazwę agencji w gogle i wyskocza Ci opinie. Ambercare widze, ze jest bardzo dobrze oceniane, wiec zgodzilabym sie z dziewczynami, ze to dobry wybor
  • opiekamedcare24 07.02.17, 16:33
    Medcare24, tel 789 381 379 lub kontakt@medcare24.pl
  • gitarzysta80 11.02.17, 23:40
    Ambercare24- przyłączam się do opinii przedmówców. Duzy plus to fakt, ze potrafia blyskawicznie znalezc oferte i nie oczekują, zebys bardzo dobrze znala jezyk. Zus zalatwiaja, masz umowe i zarobi sa w porzadku ;)
  • izzie90 23.04.17, 22:34
    czytam juz kolejną pozytywną opinię o Ambercare, więc chyba agencja rzeczywiście jest godna polecenia. najwazniejsza jest uczciwość i wywiązywanie się z obowiązków :) a zadowalająca pensja to chyba największy plus pracy za granicą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka