• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Poszukiwana Niania do 2 chlopcow w Niemczech

• 11.10.10, 15:16
      Witam.
      Zainteresowała mnie Pańska oferta. Od 2 miesięcy mieszkam w Niemczech, a dokładniej w Limburgu an der lahn. Poszukuję pracy. Juz wczesniej, tzn. rok temu pracowałam w Niemczech jako opiekunka do dwojki dzieci. Była to Polska rodzina. Dzieci mowiły w obu jezykach. Nie tylko opiekowałam sie dziećmi, ale także prowadziłam drobne prace w domu.
      Byłam bardzo zadowolona z tej pracy.

Proszę o więcej informacji. Co nalezy do zajec takiej niani? W jakim jezyku porozumiewaja sie dzieci? itd? Jakie wynagrodzenie przede wszystkim i na okres ilu miesiecy jest ta praca.
      Pozdrawiam.
      Natalia
    • 11.10.10, 15:19
      ps. Posiadam także prawojazdy. :)
    • 18.10.10, 13:52
    • 18.10.11, 21:14
      WITAM SERDECZNIE
      MAM NA IMIE GOSIA I INTERESUJE MNIE CZY OFERTA JEST NADAL AKTUALNA
      Z NIEMIECKIM TROCHE SOBIE RADZE BO JUZ PONAD ROK PRACUJE W NIEMCZECH A W POLSCE MIESZKAM NIEDALEKO KRAKOWA
      PROSZE O WIADOMOSC
      ZA CO Z GORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM
    • 19.10.11, 23:08
      witam, mam na imię Basia,jestem zainteresowana pracą, gdyż znalazłam pani ofertę pracy w internecie, proszę o szybki kontakt.
    • 03.03.12, 17:26
      Witam mam na imię Magda i jestem zainteresowana ofertą pracy
    • 04.03.12, 20:24
      Z chęcią bym zajęła się Państwa synami.
      Mam doświadczenie w pracy jako au-pair w Stanach Zjednoczonych. Pracowałam tam u dwóch rodzin, zajmując się trzema dziewczynkami (4,5 i 9 lat) i u drugiej rodziny dwoma chłopcami (8 i 11lat).
      Mam prawo jazdy i potrafię mówić po angielsku. Obecnie zapisałam się na kurs niemieckiego. Bardzo mi zależy na nauce tego języka.
      Jeśli mają Państwo pytania z chęcią na nie odpowiem.
    • 26.06.12, 13:04
      Jestem zainteresowana oferta, znam bardzo dobrze jez. niemiecki, mam doswiadczenie w opiece nad dziećmi różnego wieku. Proszę o odpowiedź, jeżeli oferta jest nadal aktualna.
    • 26.06.12, 13:05
      Mój mail soniakosowska18@wp.pl
    • 26.07.12, 17:09
      Witam jestem zainteresowana tą ofertą pracy przy opiece czy jest ona jeszcze aktualna? Proszę o odpowiedź na e-maila Elusia202@interia.eu lub tel: 788098664
    • 31.07.12, 23:49
      Witam.Czy ogłoszenie jest aktualne?
    • 31.07.12, 23:59
      Witam .Jestem matką trójki dzieci.Proszę o kontakt 73sylwus73@wp.pl
    • 29.08.12, 08:19
      Dzień dobry,
      poszukuje pracy w Niemczech. Mam na imię Natalia, mam 23 lata i pochodzę z Nowego Sącza. Chętnie podejmę pracę jako opiekunka do dzieci, pomoge przy sprzątaniu oraz gotowaniu. Znam język niemiecki na poziomie podstawowym. Jeżeli inetesuje Państwa moja oferta proszę o kontakt telefoniczny 516 746 800 lub mailowy natalia2111@wp.pl

Pozdrawian,
      Natalia
    • 02.09.12, 14:34
      witam jestem zainteresowana panstwa ogloszeniem i czy trzeba znac jezyk
    • 05.09.12, 16:28
      Witam!Jestem zainteresowana pracą u Państwa.Jestem z Czarnkowa,woj.wielkopolskie,mam29lat z zawodu jestem pedagogiem,wcześniej ukończyłam ratownictwo medyczne,posiadam referencję odnośnie opieki do dzieci w Polsce prowadziłam własna działalność gospodarczą.Niestety nie znam j.niemieckiego,chętnie skorzystam z kursu ponieważ zamierzam zostać w Niemczech na stałę wraz z mężem i 5-letnią córką.
      Jeśli jest Państwo zainteresowane to proszę o kontakt.Mój nr.tel:+48 696 235 477,poczta:alina.1983@gazeta.pl
      Pozdrawiam serdecznie!
      Alina Dolna
    • 09.11.12, 19:46
      DOBRY WIECZÓR JESTEM ANNA .JESTEM ZAINTERESOWANA PRACĄ W NIEMCZECH.MAM DOŚWIADCZENIE OPIEKI NAD DZIEĆMI.PRACOWAŁAM W HISZPANII Z DZIEĆMI PRZEZ 10 LAT .JESREM BEZ NAŁOGÓW .INTERESUJE MNIE PRACA NA DŁUŻSZY CZAS.MÓJ KONTAKT 0048723475763 I SKAYP annapawlowska5 pozdrawiam serdecznie ANNA PAWŁOWSKA.PROSZĘ O KONTAKT.
    • 01.12.12, 21:34
      Witam
      Jestem zainteresowana praca niani jeśli jest jeszcze aktualna.
      Informacje o sobie powiem podczas rozmowy.
      To mój numer 0049 152 556 556 10 lub 0048 787 497 600
      Pozdrawiam
      Kasia Wołoszyn
    • 10.12.12, 13:45
      Zainteresowała mnie panstwa oferta. pracowałam juz w niemczech. Mam doswiadczenie z dziećmi. Jeżeli panstwa oferta jest jeszcze aktualna prosze o kontakt i blizsze inormacje na tosia112m@wp.pl
    • 20.01.13, 18:26
      Witam. Jestem Renata i bardzo zależy mi na pracy. Znam trochę język niemiecki. Mam doświadczenie w opiece i pracach domowych. Bardzo proszę o kontakt 603390819. Pozdrawiam
    • 25.01.13, 17:23
      wsad.it/gosc/foto341
    • 27.01.13, 16:06
      Witam serdecznie przeczytałam Państwa ofertę pracy na gazeta.pl jestem zainteresowana ofertą mam doświadczenie w opiece i wychowaniu dzieci sama wychowałam dwóch wspaniałych synów , mam 45 i j.niemiecki zna w stopniu słabym komunikatywnym , jestem miła i bardzo spokojna. Mój e-meli gochaprotasiewicz@wp.pl tel.663406050 pozdrawiam serdecznie :)
    • 13.03.13, 11:41
      jestem zainteresowana
    • 17.03.13, 18:35
      WITAM mam na imie Aneta.jestem bardzo zainteresowana oferta niani. mam 37 lat. atenhill@gmail.com prosze o kontakt jesli oferta jes aktualna i chcieliby Panstwo mnie poznac.
    • 02.04.13, 10:47
      Witam jestem zaiteresowana państwa oferta. Mam 20lat i znam komunikatywnie niemiecki. Mogłabym wyjechać od zaraz . Bardzo proszę o odpowiedz . Zalezy mi na pracy i na nauce jezyka.
    • 20.04.13, 23:42
      Witam serdecznie,
      nazywam się Edyta Lewandowska, jestem studentką Politechniki Gdańskiej. Jestem osobą pomysłową , kreatywną, uwielbiam pracę z dziećmi, lubię sprawiać , że są one szczęśliwe. Jestem odpowiedzialna i wykonuję swoje zadania jak najlepiej. Byłam animatorką dla dzieci, organizowałam im wolny czas i wymyślałam zabawy, a w ubiegłym roku opiekowałam się jednoroczną, uroczą dziewczynką .
      Mam nadzieję, że zainteresowałam Państwa swoją kandydaturą .
      PS Chciałabym , żeby wszystkie dzieci były szczęśliwe i zawsze uśmiechnięte.
      Pozdrawiam serdecznie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.