Dodaj do ulubionych

JESLI WYBIERASZ SIE DO PRACY W DANNSTADT.PRZECZYAJ

04.05.08, 16:13
Witam wszystkich :) Chciałabym przestrzec wszystkich szukających pracy w Niemczech przed podjęciem pracy u SAHLERA GDBR W DANNSTADT.WERBOWANIEM LUDZI ZAJMUJE SIE HALINA WóJCIK Z CHRZASTAWY WIELKIEJ!!!Jest to bezczelna oszustka,która wykożystuje ludzi i naciąga na bezsensowne opłaty....obiecuje dobre warunki pracy i płacy ,a rzeczywistośc jest PRAWDZIWYM KOSZMAREM.W TYM ROKU WYJECHALAM ZA POSREDNICTWEM TEJ KOBIETY DO PRACY PRZY RZODKIEWCE ,OCZYWISCIE ZAROBEK MIAł BYC NAPRAWDE DOBRY OK 100EU DZIENNIE!!Na miejscu wraz z kolezankami dowiedzielismy sie ,ze jest TO PRACA PRZY PęCZKOWANIU CEBULI ZARABIAłAM 20 EU DZIENNIE Z CZEGO 3 EU DZIENNIE ODCIAGANO MI ZA MIESZKANIE.POBYT NA TEJ PLANTACJI BYł KATASTROFA !!!UCIEKłAM Z TAMTąD BO WARUNKI BYłY UWłACZAJACE ///OBóZ PRACY... NAJWIEKSZYM PROBLEMEM BYł KIEROWNIK PLANTACJI CZłOWIEK CHORY PSYCHICZNIE O IMIENIU MUSTAFA Jest on turkiem...był bardzo arogandzki ,uzywał obrazliwych epitetów pod adresem polek tj POLSAK SWINIA,ITD DOCHODZIłO TAKZE DO RęKOCZYNOW!!! NIEMOWIONO DO NAS PO NAZWISKU TYLKO KAZDY MIAł PRZYPISANY NRUMER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JAK W AUSCHWITZ!!!!TO JEST CHORE!!!!WYTRZYMAłAM W OBOZIE MIESIąC CZASU...WSUMIE CHCIALAM JECHAć PRęDZEJ DO DOMU ALE MI GROZONO!!WARUNKI SANITARNE W POKOJACH STRASZNE ....GRZYB NA SCIANIE ,GRZEJNIKI ZIMNIE ,BRAK CIEPłEJ WODY ORAZ DOSTEPU DO KUCHNI....żYLIśMY JAK ZWIERZETA...KOLEZNKA DOSTAłA UDARU PODCZAS PRACY..NIKT NAWET NIE WEZWAł POGOTOWIA PRZYJECHAł PO NIA DAREK TZW JUDO!!!I ZOSTAWIł TA KOBIETE NA LAWCE POD FIRMA NA PASTWE LOSU ..PO 4 GODZ ZABRAł JA HELIKOPTER DO SZPITALA ,KOBIETA OBECNIE JEST W CIęZKIM STANIE!!!Jesli zdazyło sie ze ktos zachorował i nie poszedł do pracy ...nikt sie tym nie interesował czy zyje czy juz moze nie!!Naprawde przestrzegam wszystkich przed wyjazdem do DANNSTADT DO SAHLERA GDZIE żADZI TUREK O IMIENIU MUSTAFA...
Edytor zaawansowany
  • 11.12.09, 20:22
    Witam ja też miałem okazje trafić do podobnego obozu nie daleko
    Sellera tylko ze u Fischera GMB.Praca jak praca nikt nie mowil ze
    bedzie łatwo ale ten biały polak który tam rzadzi to jedna wielka
    pomyłka życia.Facet przypomina niemiecką wersje Hitlera tylko
    różnią sie wąsami!!!Też zalatwia prace albo mu sie całkowicie
    podporzadkujesz albo bedzie konfidentował do niemca to mu chyba
    najlepiej w życiu wychodzi!!!!(ale nie zapominajmy jak dowodzą
    badania opinji publicznej było tak i bedzie kto podpierdala tem ma
    naj wiecej korzysci)tak jest i wtym przypadku.Ten mały człowieczek
    mysli ze jest kimś a tak naprawde jest tylko pionkiem w grze gdzie
    stawka jest kasa i seks z nowymi ofiarami ktore sprowadza chytrze
    do "swojej" firmy.Dziwie sie jeszcze ze ktos nie doprowadzil go do
    porzadku ale mysle ze nie długo sie ktos taki trafi kto pokaze mu
    gdzie jego mijesce!!Jak juz tam traficie to jedynym człowiekiem z
    ktorym mozna pogdac i ma cos do powiedzenia to Krzysiek radze z nim
    załatwiać prace ale może akurat Zbyszek a dla swoich podwładnych
    Mirosław wybierze was do swojej elity.:)Życze powodzenia i
    pracowania z tym pustym człowieczkiem w jego wyimagowanym
    świecie.Pozdrawiam
  • 05.10.11, 19:41
    Witaj !Ja też tam byłam w pracy,zgadzam się z tobą,że tam jest obóz pracy.Na dzień dobry zabrali nam paszporty a dostaliśmy numer.Ja jak zobaczyłam nasze kwatery to się rozpłakałam i gdybym miała kasę na powrót na pewno bym tam nie została.Naszym polowym był Jacek,Sławek i Józek portugalczyk.A o tej Halinie słyszałam ,bo były dziewczyny z Kielc i ona im łatwiła tą prace po 2 tygodniach przyjechał po kase za załatwienie chciała od nich po 100 euro.Dziewczyny się tak zdenerwowały i tak ją zezwały,ale kase i tak chciała,więc dostała od nich po 50 euro i więcej już się nie pokazała .TAM U KATA POLAK JEST NIKIM!RUMUNI SĄ LEPIEJ TRAKTOWANI NIŻ MY!OSOBIŚCIE BARDZO LUBIŁAM RUMUNÓW BYLI OK!
  • 30.11.11, 19:19
    praca ta a bardziej czynność polega na wyświetlaniu małego bannera z reklamą za co dostajesz pieniądze.. jeśli liczysz na kokosy na początku to możesz sobie odpuścić ale wolnymi krokami można wyciągać coraz więcej i nie ma limitu.. sprawdzony sposób, masa potwierdzonych wypłat, dużo ludzi z całego świata.. program po polsku.. nic nie tracisz a możesz tylko zyskać.. poczytaj jeśli chcesz naprawdę nic skomplikowanego - polecam

kamilpiechocki.blog.onet.pl/1,DA2010-11-12,index.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.