Gazeta.pl   Forum   Komputery   Internet i technologie - opinie   Re: powiedz jakie to funkcje...

Komentarze do artykułu

Firefox 3 królem przeglądarek internetowych?

Korzystasz z Firefoksa? Musisz mieć jego najnowszą wersję! Jeśli jeszcze nie korzystasz, to wkrótce zaczniesz - taka jest moda, a wielu twierdzi, że nie ma niczego lepszego. Zobacz co oferuje najnowsze wydanie i zainstaluj je na swoim komputerze. Windows, Linux, Mac OS X - uruchamia się na wszystkim.

Re: powiedz jakie to funkcje sa o operze od 4 lat

Autor: Gość: x IP: *.chello.pl 17.06.08, 13:07
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
Możesz przełączać zakładki klawiszami Ctrl+Tab w kolejności użycia lub zgodnie z kolejnością na pasku.

Po zamknięciu zakładki pokazuje się (do wyboru):
- ostatnio przeglądana zakładka
- następna w kolejności zakładka
- zakładka, która została otwarta (linkiem) przez zakładkę zamkniętą

Nowe zakładki mogą być dodawane na koniec listy, obok zakładki aktywnej, w tle, w nowym oknie, w pełnym rozmiarze (w całym oknie) bądź w rozmiarze wcześniej otwartej zakładki.

Dodatkowo po najechaniu za zakładkę kursorem możemy podejrzeć miniaturę ukrytej pod nią strony. Miniatury mogą też być pokazywane podczas przełączania zakładek Ctrl+Tab.

A teraz powiedz mi jakie opcje odnośnie zakładek ma Firefox? (I nie myl mnie z gościem z neostrady)
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie (101-200)
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-400 401-488
(201-300)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.