06.11.17, 14:12
Zawsze dodaje do jajecznicy. NIe zawsze jednak przecieram oko lewa reka zaraz potem.

--
www.youtube.com/watch?v=Lv8VKCz3Cdg&list=PLGPRfB5omVS5kdiRVOkLZWHxSIkgEvAxk
Edytor zaawansowany
  • czekolada72 06.11.17, 16:30
    Biedny Kanuczek sad smile)

--
    Nigdy sie nie tłumacz - przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą - M. Twain
    Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się - A. Huxley
    "Ja kur.. nie wejdę? Ja?". - Artur Hajzer
    Fela 2003-2016
  • kanuk 06.11.17, 18:17
    I jeszcze do tego wlaczyl misie w nocy alarm CO crying
    wink

--
    Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. And today?. Today is a Gift. That's why we call it the present.
  • roseanne 07.11.17, 14:59
    wspolczuje , podwojnie
    z wlasnego doswiadczenia - sprawdz, czy nie wlazl do srodka jakis robaczek, pajaeczek - wyl mi przez 4 dni w z przerwami, zanim za podpowiedzia kolezanki odlaczylam i postukalam

jalapenio jeszcze jeszcz, dodaj scotch bonnet smile

--
    co bylo to bylo
    co moze byc jest
    a bedzie to co bedzie
  • kanuk 07.11.17, 18:04
    Scotch bonnet to juz byla by siekierezada wink
    Czujniki CO mam dwa , w dwoch pomieszczeniach ,gdzie moga byc pomocne. Zwykle sa zasilane tylko z kontaktu. Ten ,co mnie zbudzil, mial jednak rowniez baterie. Ktora padajac narobila zamieszania. Moze chciala powiedziec : Jeszcze nie zapadaj w sen zimowy, jeszcze nie czas ,nie czas...?

--
    Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. And today?. Today is a Gift. That's why we call it the present.
  • mika2845 13.02.18, 21:24
    oj uwielbiam , do wszystkiego co sie da dodaje wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.