• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

dofinansowanie do komputera

• 07.09.07, 06:27
    mam prośbę
    nigdzie nie mogę znaleźć informacji, a wiem, że jest taka możliwość aby starać
    się o dofinansowanie z PFRON do zakupu komputera (wiem, że to całkiem spore
    kwoty są), jeśli w rodzinie jest dziecko niepełnosprawne (i jeśli ma z tego
    sprzętu korzystać). Czy któraś z was może pomóc i podać link, albo info gdzie
    tego szukać, jakie warunki trzeba spełnić... Wiele z nas może na tym skorzystać.
    Edytor zaawansowany
    • 07.09.07, 10:09
      www.pfron.org.pl/zwi/zwi.nsf/graph?OpenFrameset
      tu masz link do PFRON komputer dla Homera,ja jednak nie korzystałam
      z tego,u nas dostaliśmy komputer z PCPR-u(w kazdym mieście maja
      takie programy,musisz sie dowiedzieć)musiałam dopłacic 40%
      --
      Konrad ma,Kacper ma
      zdjecia
      www.psouuszczecinek.pl
      • 08.09.07, 08:27
        dziękuję sprawdzę
    • 08.09.07, 09:59
      Moja córka dostała komputer i była to akcja "Komputer dla Homera"Pamiętam,że
      dziecko musi być w wieku szkolnym i wypełnia się wniosek z zaznaczeniem jaki
      rodzaj komputera będzie odpowiedni dla konkretnego dziecka.Chodzi o to,że jest
      masa programów i dodatków ,które pozwolą dziecku na samodzielność(Ja mam program
      czytający dla niewidomych )Żądają również zaświadczenia o zarobkach,orzeczenia i
      dokładnego umotywowania na wniosku typy ;dlaczego akurat twojemu dziecku
      potrzebny jest komputer..Jest to totalna głupota.Wartość komputera to 12000 ,ale
      po sprawdzeniu w internecie ceny poszczególnych elementów wychodzi ok.5000.Nie
      wiem jak to działa,ale może oprogramowania są takie drogie.Po za tym jest jeden
      dystrybutor w Polsce firma jak znajdę nazwę do dopiszę.
      • 09.09.07, 09:44
        mam jeszcze pytanie o ten ROPS
        mąż prosił o więcej szczegółów (tam byłoby nam łatwiej załatwić bo córka nie
        chodzi jeszcze do szkoły więc homer odpada). Jakie były te procedury w ROPSie,
        czy wiek dziecka ma znaczenie?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.