Dodaj do ulubionych

Asystent ASP udziela lekcji rysunku i malarstwa

13.03.10, 23:08
Asystent na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie udziela lekcji malarstwa, rysunku oraz konsultacji. Zajęcia indywidualne lub w grupach. W programie przygotowanie przed egzaminami do liceów plastycznych i na ASP, nauka podstaw i bardziej zaawansowanych zagadnień warsztatowych i technologicznych, ćwiczenia z kompozycji.

Zajęcia odbywają się w pracowni na Mokotowie, tuż przy metrze Racławicka. Pełna elastyczność terminów i czasu zajęć. Opcjonalnie dojazd do ucznia.

Przy stałej współpracy możliwość kontaktu i korekt z profesorami ASP.

cena: 50zł/godz
kontakt: m_chojecki@o2.pl
tel.502 822 933
Edytor zaawansowany
  • bethm94 21.08.14, 08:19
    LEKCJE RYSUNKU zajęcia przygotowawcze do egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie artystyczne. Architektura wnętrz, wzornictwo przemysłowe, projektowanie terenów zieleni, sztuka nowych mediów i kierunki pokrewne. RYSUNEK- perspektywa, konstrukcja, kompozycja, światłocień, postać, rzuty i aksonometria MALARSTWO- kompozycja, teoria koloru, techniki PODSTAWY PROJEKTOWANIA- założenia do projektu, ergonomia, szkice koncepcyjne, projekt całościowy(sposoby przedstawienia), podstawy rysunku technicznego i modelowania. PRZYGOTOWUJEMY TECZKĘ Z PRACAMI UCZNIÓW PRZED EGZAMINEM. ZAJĘCIA PROWADZĄ DOŚWIADCZENI PROJEKTANCI ORAZ STUDENCI ASP. zapewniamy materiały do zajęć. Ilość miejsc jest ograniczona. tel: 570 666 707 (Warszawa)
    PRACE UCZNIÓW MOŻNA OGLĄDAĆ NA STRONIE www.lekcjerysunku.com/galeria.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka