Dodaj do ulubionych

Szkolenia dla logopedów, pedagogów i psychologów

23.01.11, 09:28
Witam
Jest dużo konferencji, warsztatów i szkoleń.
Sporo jest dostępnych pod adresem
www.komlogo.pl/index.php?option=com_events&Itemid=79
Każdy coś ciekawego znajdzie dla siebie.
Pozdrawiam Piter
Edytor zaawansowany
  • juzlogopedka 01.10.11, 14:57
    wiem, że w Olsztynie są organizowane warsztaty przez panią Asię - dla świeżo upieczonych logopedów lub jeszcze studentów to naprawdę super sprawa! jak skończyłam studia to nie wiedziałam jak się zabrać do pracy, a te warsztaty mi duuuzo pomogly! naprawdę warto! wiem,że ma swoją pracownię na Wańkowicza. to jej nr 663 544 720,ale nie wiem czy jeszcze aktualny.
  • martaaa-1985 02.10.11, 12:24
    Popieram juzlogopedke. W tamtym roku byłam na warsztatach Diagnoza i terapia logopedyczna i baaardzo duzo mi pomogly. Namiary na panią Asię znajdziesz na stronie www.olsztyn-logopeda.pl jest naprawdę pozytywną osobą i można ją pytać o wszystko! Nie wiem czy w tym roku będzie robiła warsztaty, ale pamietam ze można było się z nią dogadać i robiła warsztaty dla grup zorganizowanych, wiec polecam zadzwonic i się dopytać lub zebrac 5-6 osob i się dogadaćJ
  • gucci_3 04.10.11, 09:36
    Miałam ten sam problem co ty (byłam na ostatnim roku studiów) i kumpela wyszukała te warsztaty. Naprawdę się opłacało, bo całą twoją wiedzę pani Asia przeniosła na grunt praktyczny. Nie wiem czy w tym roku organizuje takie warsztaty,ale wiem ze można się dogadać i zebrać parę osób i wtedy "zamówić" takie szkolenie. To jest nr do niej 663544720. Polecam!
  • radzik84 14.01.18, 20:05
    Miałem okazję brać udział w szkoleniu organizowanym przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii i mogę potwierdzić, że są opracowane i przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Przekazana jest masa ciekawej, praktycznej wiedzy, która zostaje w pamięci na długi czas. Z niecierpliwością czekam na kolejne kursy!
  • bart278 17.01.18, 10:30
    Również byłem na jednym z kursów w tej fundacji i szkolenie było bardzo ciekawe i świetnie przeprowadzone. Fajnie, że zatrudniają naprawdę doświadczone osoby, które mogą przekazać bardzo praktyczną wiedzę.
  • aniteka7 23.01.18, 12:36
    Moja znajoma chwaliła sobie bardzo szkolenia przeprowadzane w warszawskim centrum CBT. Podobno merytorycznie stoją na najwyższym poziomie, dlatego planuję z nią wybrać się na najbliższe marcowe szkolenie dotyczące Terapii par i małżeństw - I stopnia. Wg programu zostaną nam przedstawione praktyczne strategie CB stosowane w terapii par wraz z doborem interwencji dedykowanych określonym problemom. Czy ktoś z Was również się wybiera? Może będzie okazja do spotkania :)

• mauryc6 23.06.18, 23:04
    Tak, potwierdzam. szkolenia w centrum cbt faktycznie stoją na wysokim poziomie i zdecydowanie warto w nich uczestniczyć. Z racji tego że pojawiła się nowa infomacja na temat kursów to zostawię Wam info. Otóż od października do lutego będą prowadzone zajęcia z terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży - teoretyczne, a także warsztaty. Całe info podane jest na stronie internetowej, można się już zapisywać

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka