Dodaj do ulubionych

kurs kasjera walutowo-złotowego

27.02.13, 15:28
Witam, czy wie ktos gdzie mozna zrobic kurs kasjera walutowo-złotowego lub jakis podobny? Ile trwa i kosztuje? Robił ktoś? Jestem z Siedlec koło Warszawy i jezeli ktos wie gdzie najblizej taki kurs jest organizowany to prosze mi pomoc. Z gory dziekuje i pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • mirkaki 18.09.14, 12:48
    Ja robiłam w formie e-learning zamiast spedzic kilka dni an stacjonarnym szkoleniu. Polecam szkolenie w tej firmie julamedia.pl/produkt/szkolenie-multimedialne-kasjer-walutowo-zlotowkowy/

Kurs trwa max 24 godziny kazda po 45 minut. Ja robiłam go w dowolnym czasie jak miałam czas i miałam na zrobienie 2 tygodnie. Potem dostałąm zaświadczenie w cenie szkolenia.Koszt o 505 tanszy niz szkolenie stacjonarne a nie mażadnej róznicy. Siostra tez zadowolona bo kilka dni temu skonczyła i mówi ze szkolenia online to cud nauki;)
  • 3michalpr 10.11.14, 13:33
    to szkolenie z kasjera jest tańsze bo się nie płaci za dojazdy, noclegi i wyżywienie jak na stacjonarnym.Nikt wam tego nie powiem dlatego nie ma co szukać dziury w ofertach.Skoro stacjonarne trwają 3 dni. Kiedyś robiłem z bhp w formie e-learning i niczym się nie różniło od stacjonarnego za które się płaci dużo, dużo drożej. Pozdro
  • trelamateusz 14.11.14, 09:27
    dla mnie jako pracodawcy gdzie mam 2 kasjerów którzy pracuja po 12 godz. istotne było aby wykonali szkolenie bez wyjazdów gdyż nie było możliwości aby ktoś ich zastąpił. wykonali szkolenie w weekend a ja otrzymałem raport od firmy ,że zapoznali się z całością tego materiału oraz zdali testy prawidłowo.scan certyfikatów otrzymałem na emaila więc miałem z głowy w razie gdybym miał kontrole, potem doszły pocztą.
  • wojtekklich 20.11.14, 14:58
    Mateusz u mnie było to samo. Pracownicy robili szkolenie zdalnie na stroniej tej firmy. Pracownica znalazla ta oferte, szybko zamowilismy i wykonalismy przez weekend. Ja szkolenie robilem 8 lat temu stacjonarnie a teraz taka wygoda, że nie trzeba pracownikow wysylac na wyjazdowe i nie trzeba ich zastepowac..Kto ma kantor ten wie.
  • helena351 16.04.15, 14:08
    Panie Wojtku ja równiez wykupiłam to szkolenie dla swoich pracowników. Prowadze punk kasowy i kantor w małej miejscowosci wiec trudno jest zorganizowac szkolenie dla wszystkich nie zamykajac na 3 dni biznesu. Szkolenie wszyscy wykonali na swoich komputerach bez wyjazdów. Dla mnie to oszczednosc czasu i kasy ,On line to cud nauki.Polecam każdemu nawet tym ,którzy staraja się o pracę w sprzedazy a nie tylko w finansach. Szkolenie warte polecenia.
  • aisha777 18.09.14, 22:59
    Szkolenie on-line kurs kasjera walutowo-złotówkowego

Opis: Celem szkolenia jest opanowanie technik i metod niezbędnych do pracy na stanowiskach, przy których dokonuje się operacji gotówkowych oraz omówienie ryzyka związanego z obrotem gotówkowym na poziomie zawodowym.
    Zalety szkolenia on-line: możliwość zrobienia w dowolnym czasie, bez konieczności wyjazdu, dowolność czasu i miejsca
    Czas szkolenia: szkolenie jest przewidziane na 24 h, czas dostępu do szkolenia 14 dni.

Szczegółowy program szkolenia:

Historia pieniędzy i metod ich zabezpieczania
    Zniszczone i Fałszywe pieniądze
    Polskie banknoty i monety oraz metody ich zabezpieczenia
    Euro - Wzory i zabezpieczenia
    Dolar Amerykański - Wzory i zabezpieczenia
    Frank Szwajcarski - Wzory i zabezpieczenia
    Funt Brytyjski - Wzory i zabezpieczenia
    Działalność Kantorowa
    Biblioteka Kasjera Walutowo-Złotówkowego
    Przepisy prawne w zakresie obrotu walutami
    Test i ćwiczenia sprawdzające

Więcej informacji możesz znaleźć tutaj:
    www.platformaszkoleniaobowiązkowe.pl oraz pod numer telefonu: 17/850-74-24,796-019-506
  • 2insane 07.12.14, 23:40
    odsyłam do całego wątku na forum temu kursowi poświęconemu ja się dużo rzeczy dowiedziałem ale nie ma tu sensu tego streszczać lepiej przeczytać - forum.strefawalut.pl/watek-ile-kosztuje-zalozenie-kantoru
  • firk 17.12.18, 12:42
    Witam,
    Polecam skorzystać z oferty dostępnej na stronie amola.pl
    Kurs robimy na komputerze. Lekcje przewidziane na 18h zegarowych. Cena kursu: 195 zł za osobę. Materiały uwzględniają zmiany w ustawach z 2018 roku. Na koniec otrzymujemy zaświadczenie, które daje nam uprawnienia chociażby do obsługi kantora. Link do artykułu: www.amola.pl/internetowy-kurs-kasjera-walutowo-zlotowkowego/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka