Dodaj do ulubionych

Kursy i szkolenia w Krakowie !

02.09.14, 12:34
Zapraszam do zapoznania się z ofertą kursów i szkoleń organizowanych przez Ośrodek Szkoleniowy Aeroactiv Beata Kwiatkowska.
Organizujemy m.in Kurs Instruktora Pilates, Kurs Trenera Personalnego, Kurs Fitness etc. Oferujemy także szeroką gamę szkoleń, m.in. Szkolenie Trening dna miednicy- jedyne takie szkolenie w Krakowie!
Szczegóły na stronie internetowej: aeroactiv.pl/kursy/index.php
lub na Facebook'u : www.facebook.com/pages/Aeroactiv/331466373639839
Edytor zaawansowany
  • rahtivani 08.09.14, 11:14
    Ja teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów. Szkolenia zrobiłam w Beauty for You. Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam :) Właściwie zwróciło mi się już po 2gim zabiegu! Jako jedyna firma prowadzą szkolenia z 17 metod przedłużania, zagęszczania i uzupełniania włosów. Osobom, które odbyły kurs przedłużania włosów przysługuje wysoki rabat na włosy, a co za tym idzie można później w atrakcyjny sposób oferować swoje usługi w kosztach naprawdę interesujących, stąd mam właśnie dużo klientek.
    Może spróbujesz tego?
    Dyplom w języku polskim i angielskim plus jeszcze zestaw startowy z włosami i akcesoriami. No i rabat na włosy!
    Zwróciło się szybko i było warto. Trzeba rozwijać swój biznes, samo fryzjerstwo jest wszędzie, a brak właśnie specjalistów od przedłużania i zagęszczania włosów ? a chętnym naprawdę mam dużo!
    No i na początku byłam po kursie zdezorientowana, nie wiedziałam jak zacząć, ale dobre jest to że oni pomagają Ci, służą radą, uczą też jak zdobyć klientów! Podstawy marketingu też wytłumaczyli na kursie :)
    Teraz zastanawiam się nad odbyciem kursu na instruktorkę, oczywiście również w Beauty for You. Pozdrawiam !
  • kaallinna 30.09.14, 14:56
    Moja znajoma skończyła kurs wizażu i charakteryzacji w tej szkole fam-makeup.pl/ i od razu znalazła pracę :)
  • 10roki 21.10.14, 10:51
    Polecam szkołę Go Work , posiadają w swojej ofercie wiele ciekawych szkoleń i możliwości nauki w wielu kierunkach .
  • qrysiak 13.11.14, 14:48
    Jak otworzyć własny biznes i wyjść z kryzysu finansowego?

Długo byłam bezrobotna i po zarejestrowaniu się w urzędzie pracy znalazłam ogłoszenie w internecie o szkoleniach bezpłatnych.
    Urząd opłacił szkolenie.
    Teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów.

Szkolenia zrobiłam w Beauty for You w Krakowie.

Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam :) Można u nich dostać potem rabat na włosy. Warto zajrzeć na ich stronę.
    A jeśli chcecie się dowiedzieć więcej to chętnie podpowiem :)
    Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka