Dodaj do ulubionych

Kurs na instalatora fotowoltaicznego - kto zrobił?

09.06.15, 13:43
Cześć! Ostatnimi czasy można znaleźć w internecie dosyć wiele firm, organizujących szkolenia z zakresu instalacji paneli fotowoltaicznych. Wiem, że to przyszłościowy zawód, mam na oku parę firm, ale chcialbym poirównac spostrzeżenia. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenie już w tym temacie? Znacie może firmę Columbus Energy? Po przeszkoleniu oferują gwarantowane 10 zleceń. Wydaje się być to rozsądną ofertą. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • jankoniemuzykant 10.06.15, 17:07
    Ja właśnie dziś ukończyłem 3dniowe szkolenia z tą firmą. Wiem i się wypowiem. Trzeba przygotować się na trzydniowe dojeżdżanie do Zabierzowa - szkolenia prowadzone są w ośrodku pod Wieliczką. Przekazują dużo merytorycznej wiedzy przez pierwsze dwa dni, a trzeciego dnia szkolenie praktyczne, które ma meijsce w innej siedzibie. ale Cena - 1900 zł. Mogłoby się komuś wydawać sporo, ale jest tu dosyć istotne ALE Dzięki temu szkoleniu masz gwarancję na 10 zleceń, które jak wiemy, do tanich nie należą. Czyli oni pozyskują wykwalifikowanych pracowników, Ty opłacalną profesję. Ja jestem zadowolony
  • weronikadul 16.06.15, 15:31
    Mój mąż także jest po szkoleniach w Columbus Energy. W następnym tygodniu ma juz pierwsze zlecenie. To teraz przyszłościowy fach w ręku, Polska dogania zachód, to się ceni :) Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka