Dodaj do ulubionych

Szkolenie z motywacji Inicado

27.09.15, 19:30
Hej, byliście kiedykolwiek na szkoleniu, które łaczy w sobie aspekty
psychologiczne, osobowościowe ze sprzedażowymi? Trafiłam ostatnio na takie szkolenie
połączone z metodą Instant Influence (polegająca na zmotywowaniu pracownika w zaledwie 7-10 minut do rzeczy, z którymi nie mógł sobie wcześniej poradzić) na stronie Inicado.pl. Podejrzewam, że jest skuteczne, ale czywy, jako menagerowie, sprzedawcy byliście na takim lub podobnym szkoleniu, albo - czy zaryzykowalibyście i na taki warsztat się wybrali?
Edytor zaawansowany
  • amaruda2 29.09.15, 13:04
    Dzień dobry,
    polecam zajrzeć na stronę www.instantinfluence.pl - znajdzie tam Pani w aktualnościach opinie uczestników. Polecam szczególnie tą rekomendację:
    instantinfluence.pl/pl/rekomendacja-dotyczaca-szkolenia-i-metody-instant-influence/
    instantinfluence.pl/wp-content/uploads/2015/07/Zrzut-ekranu-2015-07-07-o-12.14.05.png
    Myślę, że warto pytać tych, którzy już wzięli udział. Na przykład znaleźć ich na LinkedIn :)
    Pozdrawiam
    Agnieszka Maruda-Sperczak
    trenerka Instant Influence
  • pabloby 22.01.19, 11:50
    Ja potwierdzam, byłem na takim szkoleniu w firmie www.misala.com.pl/ , jedno co mogę powiedzieć to warto! Nauczyłem się kontrolować tam swój stres, który towarzyszył mi od dziecka. Dodatkowo nauczyłem się kilku nowych technik sprzedażowych. Takie szkolenia bez trudu pozwalają wydobyć z osoby dodatkowy potencjał.
  • skyfall001 10.07.19, 05:23
    Niektórym taka motywacja by się przydała.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka