Dodaj do ulubionych

Ciekawe i tanie szkolenia

20.06.16, 13:57
Szukam fajnego szkolenia dla zespołu moich sprzedawców w internecie trafiłam na ofertę aliorinstytut.pl/pakiet-standard/ Cena bardzo atrakcyjna 1500zł za dzień szkolenia dla 16 osób, spory wybór tematów. Co brać pod uwagę wybierając szkolenie.Chciałabym aby w ten sposób poszerzyli swoją wiedzę o sprzedaży ale również widzieli że firma traktuje ich poważnie i chce w nich inwestować.
Edytor zaawansowany
  • 28.06.16, 20:18
    A może w dbałości o pracowników warto zainwestować w szkolenia BHP, chociażby te oferowane przez BHP Consulting: szkoleniebhp.com.pl/oferta/szkolenia-bhp/ .
  • 04.07.16, 07:04
    Teraz na rynek wchodzą koompleksowe [url=http://szkoleniebhp.com.pl/]szkolenia bhp[/url], a poza tym przechodzisz też szkolenie z zakresu pierwszej pomocy.
  • 18.07.16, 13:30
    Dobre szkolenia dla alboratoriów akredytowanych (i w rozsądnej cenie) można znaleźć w BNT SIGMA. Warte uwagi jest szkolenie poświęcone [url=https://www.bnt-sigma.pl/Spojnosc-pomiarowa-swiadectwa-wzorcowania]spójności pomiarowej[/url].
  • 09.08.16, 10:34
    Zaoczna policealna szkoła PASCAL w Wodzisławiu Śląskim
    Wybierz kierunek, który Cię interesuje i podnieś swoje kwalifikacje ZA DARMO!

Kierunki cieszące się największym powodzeniem to:

– Administracja
    – BHP
    – Opiekun Medyczny
    – Florystyka
    – Kosmetyka

oraz Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych

ZAPISY JUŻ TRWAJĄ!

Zapraszamy do sekretariatu:
    Osiedle XXX-lecia 60E
    44-286 Wodzisław Śląski

Rezerwacja miejsc:

pascal.edu.pl/rekrutacja/zapis-on-line/

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu:
    tel. 730-662-778
  • 19.08.16, 14:39
    Bardzo ciekawą ofertę szkoleniową ma firma IRKL z Olsztyna. Zerknij na ich stronę: www.irkl.org/szkolenia/ . Pozdrawiam!
  • 08.09.16, 12:52
    Przy 16-osobowym zespole na pewno masz też księgową, a skoro chcesz szkolić swoich pracowników, to od siebie mogę polecić szkolenie wyjazdowe. Nie będzie jej tylko 3 dni a sporo się nauczy, wiem bo sama niedawno wróciłam z takiego szkolenia w Ustce.
    Trochę daleko ale warto było się pofatygować, przeszkoliłam się z podatków po nowelizacji (vat, cit) i teraz myślę o kolejnym od www.masterbiznes.pl/node/110
  • 14.09.16, 16:32
    Polecam Centrum Szkoleniowe Body Academy

Placówkę szkoleniową, której celem jest zapewnienie profesjonalnych kursów, szkoleń, seminariów i warsztatów z zakresów:

- Szkolenia instruktorskie Fitness, sporty siłowe, kulturystyka, trener osobisty, taniec, Pole Dance, Pilates
    - Kursy masaży klasycznych, orientalnych, leczniczych, rehabilitacyjnych
    - Kursy dietetyki, żywienia i suplementacji, odchudzania.
    - Kursy i szkolenia z treningów funkcjonalnych (TRX, Kettlebell, BOSU)
    - Kursy aktywizacji grupy 50+
    - Szkolenia Kosmetyki i wizażu
    - Szkolenia z dziedziny rozwoju osobistego

- Liczne warsztaty i kursy pogłębiające wiedzę z wyżej wymienionych działów
  • 07.11.16, 23:42
    To lepiej trochę dopłacić i zainwestować w jakiś kurs od specjalista.edu.pl/ cena nie jest dużo wyższa, a kursy są zdecydowanie lepiej zorganizowane, perfekcjonizm na najwyższym poziomie.
  • 06.07.17, 10:04
    Osobiście polecam szkolenia firmy Winners, winners-szkolenia.pl/, mają ciekawą ofertę szkoleń dla handlowców mi. in. szkolenia z zaawansowanych technik sprzedaży, pracy z trudnym klientem, obsługę reklamacji. Oprócz tego posiadają szeroki zakres szkoleń biznesowych. Można zapisać się grupowo lub indywidualnie, cena jest bardzo przystępna a szkolenie odbywa się w formie interaktywnych warsztatów. Szkolenia odbywają się na terenie całego kraju.
  • 24.07.17, 11:47
    Firma Winners oferuje szeroki zakres tematów szkoleniowych na różnych poziomach zaawansowania, w zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta. Polecam winners-szkolenia.pl
  • 10.10.17, 10:45
    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Szkół Policealnych ŻAK

Istniejemy już od 1998 roku i jesteśmy największą ogólnopolską firmą edukacyjną. Posiadamy oddziały w ponad 80 miastach Polski, w których uczy wykwalifikowana kadra dydaktyczna.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo
    - Ogólnokształcące Liceum dla Dorosłych do którego mogą zapisać się absolwenci zasadniczych szkół zawodowych, bez egzaminów wstępnych. Po nim mogą zdać maturę i/lub zapisać się na dowolny kierunek w naszych Szkołach Policealnych.
    - ponad 90 atrakcyjnych kierunków nauczania dla osób, które ukończyły liceum ogólnokształcące lub technikum, niezależnie od tego, czy zdały maturę czy nie.

Ponadto oferujemy:
    • Ponad 90 atrakcyjnych kierunków: płatnych i BEZPŁATNYCH
    • Zapisy bez świadectwa maturalnego

• Dużą i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczna
    • Brak opłaty wpisowej

• Ciągłą rekrutację bez egzaminów wstępnych
    • Brak egzaminów wstępnych

• Ponad 80 oddziałów w całej Polsce
    • Bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS i MOPS

• Praktyczne wykłady i warsztaty doskonalące umiejętności, których wymagają pracodawcy

• Uprawnienia szkół publicznych na kierunkach 2-letnich, czyli: brak opłat za czesne, legitymacje uprawniające do zniżek, świadectwo ukończenia szkoły na druku według wzoru MEN, egzamin zewnętrzny po zakończeniu nauki

Nasza działalność została też doceniona przez specjalistów z branży. Od początku naszej działalności zdobyliśmy liczne nagrody i nominacje, m.in.: Lider Nowych Technologii, Najwyższa Jakość Quality International, Firma dla Ludzi, Medal Europejski za: ogólnopolską sieć szkół policealnych, organizację kursów i szkoleń, kursy kosmetyczne, kursy dla opiekunów w żłobku

Wystarczą Ci 3 minuty, żeby dołączyć do naszych słuchaczy – wystarczy wypełnć formularz rejestracji on-line
    zak.edu.pl/zapisz-sie-online
  • 16.10.17, 19:40
    Dużo różnych kursów organizuje też Cosinus, ale wszystko zależy od danego miasta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.