Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego szkolenia dla trenerów biznesu

24.07.08, 14:17
Szukam kompleksowego szkolenia doskonalącego umiejętności trenerskie.Poleci
ktoś coś ciekawego?
Edytor zaawansowany
  • humanpartner 31.07.12, 08:57
    Zapraszam na stronę www.humanpartner.pl znajdziesz tutaj nie tylko szkolenia dla trenerów.
  • mucha_bez_ucha 28.09.15, 09:53
    Zapraszam serdecznie na www.grupa-kreatywna.pl, mają ciekawą ofertę na różne szkolenia: wystąpienia publiczne, negocjacje biznesowe, czy sprzedaż. Może znajdziesz coś dla siebie :) Pozdrowionka!
  • inpersona 09.01.09, 22:18
    Odwiedź naszą stronę:
    --
    www.human-power.pl
  • renata.bw 19.01.09, 23:45
  • beton2007 21.03.10, 16:02
    możecie polecić "kogoś" z okolic Zielonej Góry/Gorzowa Wlkp
  • gregory3x 02.04.10, 23:04
    szkolenia dla trenerów -
    www.szkolenia24h.pl/oferty/slowo_szkolenia%20trenerów
  • bkdorota 21.04.10, 11:13
    Najlepsze szkolenie dla trenerów na jakim wogóle byłam prowadził
    prywatnie trener który jednocześnie jest warszawskim aktorem, Paweł
    Lipnicki. Nie było gór teori ani frazesów - sama praktyka i wiedza
    praktyczna; wszystko pokazywał jak to się robi i potrafił nauczyć
    prawie od razu były efekty
  • 01alex 21.04.10, 22:05
    polecam serwis www.znajdztrenera.pl
  • gregory3x 03.12.10, 11:45
    szkolenia dla trenerów www.szkolenia24h.pl/oferty/slowo_trener

dodatkowo duże ułatwienie dla poszukujących szkolenia kursy
    wystawiasz zapytanie i na nie odpowiadają firmy szkoleniowe
    platforma zapewnia iż oferta dociera automatycznie do wielu podmiotów organizujących szkolenia a tym samym dostaniesz bardzo korzystne i ciekawe propozycje szkoleń

www.szkolenia24h.pl/rynek
  • misiek16pp 22.05.11, 20:31
    Jeżeli w grę wchodzą szkolenia online to sprawdż bit.ly/topszkolenie Szkolenia będą prowadzić ludzie którzy mają niemałe doświadczenie i przede wszystkim osiągnęli spory sukces w biznesie.Więc dysponują wiedza praktyczna a to jest bardzo ważne.Pozdr
    bit.ly/topszkolenie
  • yovitta 17.06.11, 18:43
    Polecamy szkolenia trenerskie (na stronie kilkanaście) do wyboru:
    www.szkolenia.agencjasedno.pl/szkolenia_zamkniete_dla_trenerow
    A tu można spróbować: Wejściówka:
    www.trenerbiznesu.pl/komunikaty/4-wej%C5%9Bci%C3%B3wki-na-%E2%80%9Esztuk%C4%99-prowadzenia-szkole%C5%84%E2%80%9D-w-warszawie-21-22062011-r
  • misiek16pp 14.06.11, 21:39
    Witam!Najbliższe szkolenie już za 2dni.Tylko teraz brak opłaty aktywacyjnej.Nie przegap tego!
    bit.ly/topszkolenie
  • baza_trenerzy 18.08.11, 09:06
    Witam, jeśli zamierzasz poważnie podejść do pracy w zawodzie trenera to polecam Szkołę Trenerów BAZA. Więcej informacji na stronie www.szkolatrenerowbaza.pl
  • agnieszka_mar 14.12.11, 09:14
    Na stronie PARPu wypatrzyłam że wysokie noty otrzymał projekt 'Sięgaj poza horyzont - doskonalenie umiejętności trenerskich'. Podoba mi się, że jest w 100% dofinansowane z UE :) I co ważne szkolenia nie odbywają się w jednym tylko mieście i można wybierać lokalizację.

siegajpozahoryzont.pl/
  • arti.i33 12.01.15, 09:11
    Brakuje warsztatów dla biznesmenów prowadzonych z perspektywy psychologicznej na takim poziomie jak realizuje je Wanda Wegener. Dla mnie jest ona absolutnym nr 1, jeśli chodzi o tego typu coaching w PL. Zresztą nie tylko nad Wisłą jest ceniona, ale także na zachodzie zbiera pozytywne opinie. Sam fakt, że jej książki są tłumaczone na niemiecki też dużo mówi.
  • olga.1983 13.07.15, 10:01
    Dobre szkolenia biznesowe ma Akademia Menedżera akademiamenedzera.com . Wszystko oparte jest o polskie realia biznesowe więc treść szkoleń można wykorzystać w praktyce, w codziennej pracy. Uważam, że kadra zarządzająca to podstawa i dobrze jest, by co jakiś czas skorzystała z takich szkoleń.
  • tomarko 01.02.15, 18:41
    Polecam Akademię Trenera - dwusemestralne studia podyplomowe w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. J. Korczaka. Na program studiów składają się warsztaty i wykłady dotyczące m.in. narzędzi pracy trenerskiej, emocjonalnych i społecznych kompetencji trenera, dynamiki grupy i charakterystyki grup szkoleniowych. Na studiach jest dużo praktycznych zajęć prowadzonych przez doświadczonych trenerów i coachów. Co ważne, studia ułatwiają uzyskanie certyfikacji zawodowej ? liczba godzin zrealizowanych na studiach podyplomowych jest bowiem zgodna z wymogami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz innych instytucji certyfikujących.
  • kjjjobspl 20.07.15, 15:10
    Zajrzyj na szkolenia.com ja ostatnio szukałem szkolenia z CADA i tam bez większych problemów znalazłem blisko mojego miejsca zamieszkania. Jest duży wybór i szukajka dobrze działa. Powodzenia.
  • kjjjobspl 20.07.15, 15:12
    zajrzyj na szkolenia.com tam znalazłem szkolenie dla mnie blisko mojej lokalizacji. Fajnie działa szukajka. Pozdrawiam
  • arkann123 03.08.15, 14:51
    Witam,

Nasza firma, Laboratorium Arkanów biznesu od 10 lat tworzy szkolenia dla trenerów oraz managerów ( czesto dużych firm) . Od 4 lat natomiast oragniazuje we współpracy z uniwersytetem SWPS studia podyplomowe na które serdecznie Pana zapraszam.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o praktyke oraz pracę w grupie. Są to studia wymagające zaangażowania a nie tylko przychodzenia dla zaliczania obecności.

www.podyplomowe.pl/swps-katowice/katowice-studia-podyplomowe/human-resources/akademia-trenerow-biznesu
    w razie jakichkolwiek pytan zapraszam do kontaku ( podejrzewam że widnieje on na moim profilu)

Pozdrawiam
  • robert579 26.08.15, 20:28
    [url=http://wystapi/]stronka[/url]
  • monikamolly 27.09.15, 19:34
    Polecam szkolenia na Inicado.pl - bogata baza szkoleń i kursów i fajnie wszystko posegregowane. 1 października organizują też bepłatne spotkanie z trenerem ;)
  • odlmlodzenie 29.12.15, 16:51
    Polecam odwiedzić stronę https://www.myskills.pl/szkolenia/coaching - jest tam zbiór wszelakich szkoleń jak chociażby powiązanych z coachingiem. Pozdrawiam!
  • businesscoaching.pl 06.03.17, 22:44
    W przyszłości zachęcamy do skorzystania z oferty szkoły Business Coaching. Działamy na rynku od 2008 roku, nasze doświadczenie oraz zdobyta przez lata wiedza dają gwarancję szkoleń na najwyższym poziomie i w pełni przekazane niezbędne umiejętności do efektywniejszego zarządzania w biznesie.

www.businesscoaching.pl/
  • misju2 14.09.17, 14:55
    A może studia podyplomowe? www.podyplomowe.ue.wroc.pl/114,966,akademia_trenera_profesjonalne_zarzadzanie_szkoleniami.html
  • gringod 31.05.18, 23:09
    Dobry coaching bardzo pomaga w prowadzeniu biznesu, staram się dość regularnie chodzić na tego typu spotkania, ostatnio bardzo zaintrygowały mnie spotkania z Wandą Wegener bardzo podoba mi się, jak je prowadzi, ile ma pasji w sobie i jak potrafi przekazywać ją innym
  • magii89 16.08.18, 17:58
    Ja mogę polecic Ci IBD Business School ibd.pl/ .Zobaczcie sami, myślę, że oferta was zainteresuje, jest to profesjonalna szkoła trenerów, dzięki której dowiecie się jak przeprowadzić ciekawe szkolenie. Mają samych specjalistów którzy znają się na rzeczy i odpowiednio potrafią przekazać wiedzę .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka