Dodaj do ulubionych

Jakoś tu pusto... a może by tak...?

10.07.13, 18:24
www.youtube.com/watch?v=AC3ALH4aubI
--
Jeśli posłuchamy głosu dziecka, które mieszka w naszej duszy, oczy nasze znow nabiorą blasku.
P.C.
Edytor zaawansowany
  • khinga 15.07.13, 15:10
    Krzychu wiecznie żywy smile forum jeszcze teżsmile

--
    My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle! Bo w końcu jesteśmy elastyczne!smile
  • hobbit69 16.07.13, 12:43
    Kurcze jak to było kiedyś? Ciekawe gdzie podziali się wszyscy?
    --
    Jestem idealnym kochankiem - potrafię słuchać.
  • khinga 16.07.13, 14:45
    Pewnie udali się do życia realnego. Po drugie, kiedy zaczęło sie sypać każde forum większość zrezygnowała z pisania.

Ale ktoś tu jeszcze zagląda big_grin

--
    My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle! Bo w końcu jesteśmy elastyczne!smile
  • hobbit69 16.07.13, 15:03
    Może kiedyś powracają. Parę lat temu dzień zaczynało się od sprawdzenia co się dzieje na forum.
    --
  • khinga 16.07.13, 15:10
    Dokładnie smile kawka i forum. Wieczorem podobnie smile miłe wspomnienia. Nie ma tego złego.. Poznało się tutaj wielu sympatycznych ludzi, a niektóre znajomości przeniosły się do życia realnego smile

--
  • hobbit69 16.07.13, 15:16
    Właśnie stare i dobre czasy. Czasem i wtedy mieszało się życie realne z forumowym. Ja też dawno nie zaglądałem. Jak przeglądam pocztę to aż łezka w oku się kręci.
    --
  • khinga 16.07.13, 15:20
    A poznałeś tutaj ludzi, gdzie znajomość przeniosła sie do życia relanego i nadal trwa?

--
  • hobbit69 16.07.13, 15:31
    Tak poznałem ale nie trwa, jakoś się pourywało a chciałbym poodnawiać znajomości.
    --
  • khinga 16.07.13, 15:37
    Z tego, co widziałam to ze "starej" ekipy to krucho..

--
  • hobbit69 16.07.13, 15:48
    oj i to bardzo krucho. ale nic co trzeba siąść cichutko w kąciku i poczekać bo oni wrócą.
    --
  • khinga 16.07.13, 15:51
    Tak myślisz? Po 7, 5 latach..?

--
  • hobbit69 16.07.13, 16:18
    wszystko zaczęło się jakieś siedem lat temu, może zaczną wracać ludzie zmieniają się co siedem lat. Ja jestem z natury cierpliwy.
    --
  • khinga 16.07.13, 16:46
    ..i kochliwy tongue_out

z tego, co pamiętam tongue_out

--
  • hobbit69 16.07.13, 16:51
    z czasem troszeczkę wydoroślałem ale...
    --
    Jeśli posłuchamy głosu dziecka, które mieszka w naszej duszy, oczy nasze znów nabiorą blasku.
    P.C.
  • hobbit69 16.07.13, 16:55
    ... ale jestem tylko mężczyzną i stary, dobry Hobbit nie zmienia się tak łatwo. Upływ lat mi sprzyja (mam taką nadzieje i jestem skromny).
    --
  • khinga 16.07.13, 17:45
    hobbit69 napisał:

> ... ale jestem tylko mężczyzną i stary, dobry Hobbit nie zmienia się tak łatwo.
    > Upływ lat mi sprzyja (mam taką nadzieje i jestem skromny).

To oznacza, że jesteś "zdrowym" mężczyzną smile

--
  • hobbit69 16.07.13, 17:59
    Tak dokładnie siedem lat. Zatęskniłem za fora mam zamiar troszkę popisać
    --
  • khinga 16.07.13, 18:03
    Zatem witaj w świecie gazeta.pl forum smile

--
  • hobbit69 16.07.13, 18:07
    Bardzo mi miło, Hobbit kłania się do nóżek..........
    Czas poruszać literkami
    --
    Jeśli posłuchamy głosu dziecka, które mieszka w naszej duszy, oczy nasze znów nabiorą blasku.
    P.C.
  • khinga 16.07.13, 18:42
    Zatem do roboty smile for jest tutaj mnóstwo - z resztą sam wiesz smile

--
  • khinga 16.07.13, 17:45
    hobbit69 napisał:

> z czasem troszeczkę wydoroślałem ale...

patrząc w archiwum , jakieś 7 lat

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka