Dodaj do ulubionych

Sprzedam tabletki poronne z Women on Web

15.10.14, 14:33
Do odsprzedania mam oryginalny zestaw tabletek poronnych zakupionych z Women on Web. Gwarantuję, że tabletki są pewne i pochodzą z wiarygodnego źródła, nie jest to jakiś substytut oferowany w większości ogłoszeń.

Nie odsprzedaję ich tanio, poniżej w ogłoszeniu wyjaśniam dlaczego. Interesuje mnie kwota 1200zł, wyrównuje ona poniesione przeze mnie koszty związane z zakupem tabletek. W zamian otrzymujecie pewność co do pochodzenia tabletek (jest to Women on Web), odsprzedawane przeze mnie tabletki nie są jakimś niebezpiecznym substytutem na jaki możecie się natknąć w większości ogłoszeń. Co najważniejsze, odkupując je ode mnie otrzymujecie je ekspresowo. Tabletki są w PL (odbiór osobisty możliwy w Krakowie, mogę też wysłać je pocztą lub kurierem). Nie musicie czekać na przesyłkę z zagranicy która w dodatku po zmianie przepisów celnych prawdopodobnie zostanie odesłana do nadawcy. Nie ma stresu związanego z oczekiwaniem, i niepewności (czy w ogóle te tabletki dotrą). Generalnie unikniecie wszystkich problemów z którymi borykałam się ja, gdy potrzebowałam tych tabletek. Zamówiłam je dla siebie, ale zanim je otrzymałam (a trwało to bardzo długo) to zdążyłam dojrzeć do myśli bycia mamą i ostatecznie nie skorzystałam z tabletek.

Tabletki zamówione były na początku bieżącego roku (w dalszym ciągu są oczywiście z aktualnym terminem do spożycia!), okres zamówienia nałożył się na zmianę przepisów celnych mających na celu ograniczenie medycznej aborcji w PL. Przesyłki z tabletkami poronnymi zatrzymywane były na cle i odsyłane do nadawcy. Serwis Women on Web zaproponował mi w ten czas dostarczenie przesyłki na Słowację za pomocą poste restante. Wybrałam miejscowość liptowski mikulasz. Gdy sprawdziłam nr nadania przesyłki i zobaczyłam informację, że ta czeka na mnie do odbioru - pojechałam na Słowację. W okienku pocztowym wydano mi list informujący, iż przesyłka została zatrzymana na cle w bratislavi. Z liptowski mikulasz pojechałam więc w głąb Słowacji do bratislavi marnując tylko czas i szarpiąc nerwy, gdyż żadne moje prośby nie podziałały na celników. Przesyłki mi nie wydano. Moja pierwsza wizyta na Słowacji kosztowała mnie nerwy, stracony czas, zmuszenie do wzięcia bezpłatnego wolnego w pracy, koszt winiet, paliwa i mandat za przekroczenie prędkości 60 euro (urzędy celne zamykają o 15.00 a z liptowskiego mukulaszu do bratislavi jest spory kawałek).
Po powrocie do PL napisałam do serwisu Women on Web, wysłali mi ponownie tabletki - tym razem poprzez kuriera (przesyłki nadawane kurierem szły innymi kanałami celnymi). Po raz drugi pojechałam na Słowację (kolejny dzień wolny z pracy, winiety, paliwo, czas) - ale tabletki wreszcie otrzymałam.

Zdobycie tych tabletek kosztowało mnie naprawdę dużo (poczynając od nadszarpnięcia nerwów i zmarnowanego czasu). A do tego realne koszty, czyli pieniądze jakie wydałam: po 90 euro za tabletki, koszt zagranicznego przelewu bankowego związanego z przekazaniem pieniędzy dla Women on Web, koszt benzyny na dwie podróże na słowację, dwa razy wykupione winiety i mandat 60 euro.

Na serwisach ogłoszeniowych pełno jest ofert od \\\"aptek\\\" sprzedających te tabletki w hurtowych ilościach i świetnych cenach. Ale myśląc logicznie, jaka apteka mogłaby mieć niezatwierdzone przez NFZ tabletki w swojej ofercie? Żadna. Mniemam więc, że ogłoszenia te wystawiane są przez naciągaczy i oszustów. Nie wiem jakie substytuty sprzedają, czy są bezpieczne, czy przyniosą pożądany efekt itp.

Gdy ja potrzebowałam tych tabletek, wolałam zamówić je w serwisie Women on Web i dwa razy jechać na Słowację niż ryzykować, że ktoś wysle mi witaminy lub coś co zaszkodzi mojemu zdrowiu. Odkupując tabletki ode mnie masz pewność, że Twoje pieniądze nie przepadną i w ekspresowym czasie otrzymasz oryginalny zestaw tabletek.

kontakt: biala2013mas@gmail.com
Edytor zaawansowany
  • 24.10.14, 12:38
    Może Pani wrzucić zdjęcie opakowania? i zawartości?
  • 24.10.14, 15:55
    Proszę podać adres mailowy, wyślę Pani zdjęcie.
  • 04.11.14, 00:22
    Tabletki w dalszym ciągu do odsprzedania, do tej pory nikt się nie zdecydował.
  • 13.11.14, 14:26
    nieaktualne
  • 02.01.15, 15:08
    WITAM, sprzedam zestaw WOW złozonego z Mifepristone i Misoprostol .
    Miferpistone blokuje wydzielanie hormonu progesteronu, który warunkuje utrzymanie ciąży. Bez tego hormonu przerywa się więź między zarodkiem a ścianą macicy, wystepują skurcze. Misoprostol natomiast wzmacnia skurcze, pomagając wydalić produkty ciąży z macicy.
    W przypadku zamówienia środków ze strony women on web wpłącasz pieniądze na konto a paczki w 90% przechwytywane są na granicy kraju przez urząąd celny. Wynikiem tego jest znaczne opóźnienie (około 6 tygodni) lub niedostarczenie przesyłki - na co nie można pozwolić gdyż każdy DZIEŃ PRZY TAKIEJ KURACJI JEST ISTOTNY.
    Środki sprowadzane są z jednej z hurtowni medycznych na terenie Holandii. Wysyłam je z Polski więc paczka dotrze do Ciebie na 100%, nie będzie obaw o przechwycenie jej za granicą. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz przesyłkę.
    Z swojej strony udzielam dokłądnych informacji o kuracji po trzymaniu paczki.

Zawartość przesyłki:
    1x Mifepristone
    8x Misoprostol
    Instrukcja dawkowania

KONTAKT: 726dwa98532
  • 13.01.15, 14:46
    Odsprzedam oryginalny zestaw WOW, 499 zł
    julia28@opoczta.pl
  • 21.01.15, 15:00
    Witam sprzedam nowy oryginalny zestaw do aborcji medycznej ze strony Women on Web. Zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu+ 8 tab Misoprostolu. Mozna go wykorzystac do 14 tygodnia ciazy. Wszelkich informacji na temat zazycia itp udzielam przy zakupie. Mozliwy odbior osobisty, wysylka za pobraniem ze sprawdzeniem zawartosci jak i wszelkie inne opcje. Polecam! Kontakt 669632890
  • 18.02.15, 16:28
    Sprzedam nowy oryginalny zestaw do aborcji medycznej ze strony Women on Web. Zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu+ 8 tab Misoprostolu. Wszelkich informacji na temat zazycia itp udzielam przy zakupie. 607095810.
  • 03.12.16, 10:37
    Odsprzedam oryginalny zestaw WOW . Nie wykorzystałam. Info zabka_@op.pl. Cena 250
  • 08.12.16, 13:02
    Sprzedam oryginalnie zapakowany zestaw WOW, jeszcze w zamkniętej kopercie od nich.
    Paczka szła z Indii 2 tygodnie. Przyszła wczoraj. Odbiór osobisty , jeśli ktoś ma obawy. Łódź
    kor.karolina@wp.pl
  • 16.02.15, 17:26
    Mam do zaoferowania zestaw tabletek wczesnoporonnych z Women On Web, kazdy jesten zestaw zawiera 1 tab Mifepristonu+ 8 tab Misoprostolu. cena za zestaw jeden to 380zł z wysylka w pl zestawy sa orginalne nie otwierane Zapraszam! 607095810
  • 05.05.15, 10:09
    Sprzedam zestaw WoW doreczony po dwoch tygodniach w poniedzialek 4 maja. Przez czas oczekiwania zdecydowalismy sie jednak zostac rodzicami.

Oryginalnie zapakowany z pieczatka kontroli celnej (moge wyslac zdjecia i na zyczenie odpakowac). Cena zgodna z darowizna WoW - 450 PLN. Mozliwa wysylka pobraniowa, ze sprawdzeniem zawartosci, poste restante, paczkomat etc.

Kontakt: kontakt.tech@gmail.com
  • 04.01.16, 09:38
    Witam
    Czy oferta jest jeszcze aktualna?
  • 25.01.16, 21:05
    Ja mam taki zestaw z wow - nie wykorzystałem, odsprzedam.
  • 28.01.16, 11:09
    Dalej są na sprzedaż ?
  • 18.05.16, 00:18
    mam pytanie czy jeszcze masz te tabletki??? jak tak proszę o kontakt na emeila Siarai@poczta.onet.pl
  • 22.05.16, 21:25
    Mi pomogła kobieta która sama zażyła te tabletki, prze cały czas była ze mną w kontakcie, bardzo mi to pomogło gdyż zostałam z tym sama. Wiec z czystym sumieniem mogę polecić Panią Martę, marta16004@o2.pl która z chęcią wam pomoże. Ja także służę pomocą,co prawda tabletek nie posiadam ale udzielę odpowiedzi na wasze pytania dotyczące przebiegu aborcji
  • 22.05.16, 21:31
    marta16004@o2.pl - kobieta z polecenia z wielu ogłoszeń, ja także z czystym sumieniem ją polecam, przez cały czas była ze mną w kontakcie tel wspierała mnie. Polecam!
    Ja ze swojej strony takze oferuję pomoc odpowiem na wasze pyt. dotyczace przebiegu aborcji
  • 08.05.15, 11:15
    Sprzedam oryginalny zestaw z women-on-web julia28@opoczta.pl
  • 03.06.15, 10:50
    Odstąpię oryginalny zestaw WoW (doręczony po dwóch tygodniach oczekiwania okazał się niepotrzebny).

Oryginalne opakowanie, pieczątka kontroli celnej z dnia 19.05.2015 r. (mogę wysłać zdjęcia). Cena zgodna z darowizną WoW - 450 PLN.
    Możliwa wysyłka lub odbiór osobisty.

Kontakt: natkaka@interia.pl
  • 09.12.15, 12:10
    Nieaktualne.
  • 09.01.16, 08:58
    Witam! Jeste zainteresowana , proszę o kontakt 502-994-895
  • 09.01.17, 08:44
    Witam, Mam do sprzedania oryginalny zestaw z women on web. zapakowany jeszcze w kopertę. zamówiony w grudniu 2016. przyszedł zbyt późno ze względu na święta. cena 600 zł (darowizna z women on web + koszty dojazdu do woj. łódzkiego ponieważ do śląskiego ich paczki nie dochodzą i zostają zatrzymywane przez urząd celny) chętnie odbiór osobisty - śląskie. proszę o kontakt na maila: nadinadi@interia.pl
  • 26.10.15, 23:48
    Tabletki wczesnoporonne to popularna nazwa tabletek poronnych czyli takich ktore stosowane sa podczas aborcji farmakologicznej. Dzieki tym tabletkom mozliwe jest przerwanie niechcianej ciazy od 9-12 tygodnia ciazy. W wiekszosci krajow europejskich aborcja farmakologiczna z uzyciem tabletek poronnych typu artrotek,mifepristone,misoprostol jest legalna i podawana jest na rzadanie w dowolnej klinice ginekologicznej.

Pierwszy z nich to Mifepristone występuje pod nazwami: RU486, RU, Mifeprex, Mifegyne.
    Jego działanie polega na tym, że zatrzymuje wytwarzanie progesteronu hormonu potrzebnego do utrzymania płodu. W sytuacji, kiedy w organizmie kobiety nie ma progesteronu ciąża nie jest w stanie się utrzymać.
    Drugi rodzaj leku to Misoprostol występuje pod nazwami: Cytotec, Arthrotec, Oxaprost, Cyprostol, Cyprostoll, Misotrol.
    Misoprostol jest lekiem stosowanym koniecznie dopochwowo, gdyż powoduje on skurcze macicy co powoduje poronienie.

Zestaw skladajacy sie z 12 tabletek Arthrotecu plus niezbedna tabletka ru486 kosztuje 280zl plus koszta wysylki okolo 40zl.
    794 748 801
  • 28.12.15, 23:52
    Odstąpię oryginalny poronny zestaw Women on Web
    Witam,
    Mam oryginalny zestaw z Women on Web.
    Jestem zwykłą kobietą, która zakupiła zestaw na własny użytek.
    Pierwsza paczka wróciła do Indii i zanim mi ja odesłali ponownie, odkupiłam w pl oryginalny zestaw od jednej dziewczyny, który zadziałał, więc tego nie potrzebuje, a komuś może się przydać.

Chce za nią odzyskać tylko koszt donacji czyli około 90Euro + wysyłka.

W skład zestawu wchodzą:
    8x Misoprostol 200 mcg
    1x Mifoprestone 200mg
    Oryginalne pudełko wraz z ulotką
    Opakowanie w którym wysłany był zestaw z Women on Web ze wszystkimi stemplami.

Wysłać mogę za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości - koszt coś około 25 zł według cennika poczty polskiej.

Razem niech będzie 410 zł

Kontakt email tabwow@o2.pl możliwość wysłania zdjęć czy screenów korespondencji z women on web, dla tych przezornych (wiadomo, że oszustów nie brakuje).

Pozdrawiam.
  • 04.01.16, 09:36
    dzien dobry

jestem zainteresowana kupnem zestawu
  • 13.01.16, 18:20
    Ja również mam sprzedać taki zestaw z women on web lilarejek@gmail.com
  • 25.01.16, 21:08
    Ja trzymam taki zestaw do sprzedania zabka_@op pl
  • 14.02.16, 21:36
    Jestem zainteresowany kupnem. Jeżeli oferta jest aktualna.
  • 22.03.16, 15:52
    Ogryginalny zestaw Mifepristone Misoprostol.zdecydowanym na meila zdjecia,zestaw kombi oryginalnie zapakowany oryginalne pudełko ulotka itd,wysle za pobraniem z mozliwością otworzenia przy listonoszu.
    Tylko ogryginalny zestaw Mifepristone Misoprostol daje Ci ok 98% skuteczności.Zestaw z holandi,kupiłam sam sie problem rozwiązał.Anka
    meil agarpl@op.pl
  • 08.04.16, 16:48
    Posiadam dwa zestawy jeden ma RU i jest droższy od tego drugiego bez RU w 1 jest 9 tab czyli 8+1 na blistrach. W drugim jest 12 tab samego MIsoprostolu kto ma problem proszę pisać na iwonamatti(małpa)gmail.com wysyłam zdjęcia aktualne z wybranym przez Ciebie gadżetem w tle
  • 11.04.16, 13:11
    Mam do sprzedania tebletki prosto z women on web nie wykorzystalam ich .Preferuje tylko odbior osobisty.w Katowicach
  • 18.04.16, 19:30
    czy ogloszenie nadal aktualne ??
  • 02.05.16, 16:33
    aktualne ?
  • 09.05.16, 14:34
    Czy ogłoszenie nadal aktualne?
  • 09.05.16, 14:39
    Czy nadal aktualne?
  • 08.08.16, 19:24
    Hej. Jestem zainteresowana zakupem tych tabletek z odbiorem osobistym. Jeśli oferta jest aktualna, to proszę o kontakt na marlenatkaczykWaw@wp.pl
  • 11.04.16, 22:09
    Witam,

mam do sprzedania jedno opakowanie zestawu wczesnoporonnego do 12 tygodnia A-Kare. Zestaw zawiera 1 tabletkę mifepristone 200mg oraz 8 tabletek misoprostolu 200 mg. Opakowanie jest oryginalne, pochodzi z Women on Web. Data ważności wrzesień 2017.
    Sprzedam za 300 zł- cena zakupu.
    Możliwość odbioru osobistego na terenie Bielska lub wysyłka za pobraniem z możliwością sprawdzenia przesyłki.

w razie pytań proszę o kontakt marta17marta@poczta.fm
  • 02.05.16, 16:51
    Jestem zainteresowany nadal aktualne?
  • 09.05.16, 14:40
    Aktualne?
  • 05.08.16, 20:22
    Witam, mam do sprzedania tabletki z wow, nie zdecydowałam się ich użyć. Cena: 300 zł. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie lub przesyłka za pobraniem. Kontakt do mnie: emciaw@gmail.com.
  • 08.08.16, 19:13
    Hej, napisałam w tej sprawie na maila. Mój adres kontaktowy to marlenatkaczykWaw@wp.pl

Pozdrawiam
  • 01.09.16, 17:25
    Posiadam zestaw 8+1 jest to zestaw poronny Misoprostol i Mifepristone mogę wysłać na prośbę zdjęcia wysyłka sprawdzenie i pobranie lub odb. osobisty ale w jakim mieście napiszę na priv . Proszę pisać iwonamatti(małpa)gmail.com
  • 09.12.16, 21:21
    Czy to jest wciąż aktualne?
  • 16.01.17, 15:16
    Ma do sprzedania a - kare tabletki wczesnoporonne.produkt oryginalny. Przysłali dzisiaj wiec dla mnie jest juz za późno (13 tydzień) . Cena w sklepie 829 zł ja oddam za 700 zł. Wysyłam od razu. Prosze o kontakt mailowy zgaga2011@o2.pl.
  • 16.02.17, 23:46
    Witam. Odsprzedam dyskretnie moj zestaw z women on web. Niechce zarabiac poprostu odsprzedac stalo sie samo nie potrzebuje juz tabletek. To juz moj drugi post ze wzgledu na brak odzewu . Jesli ktos potrzebuje poprostu odsprzedam uczciwie niechce zarabiac moj e-mail d.maj089@vp.pl
  • 12.10.16, 16:46
    Hej, przebylam aborcje farmakologiczna i zamowilam ze strony www.girlinneed.com - pewny kontakt i pewne zrodlo.
  • 13.10.16, 10:23
    Ja rownież mogę ich polecić www.girlinneed.com - pomogli mi
  • 10.11.16, 01:16
    Tabletki poronne cytotec czysty (misoprostol)
    Marki pfizer
    Skuteczność 98%
    Uwaga cytotec jest tylko i wyłącznie w listkach nie luzem nie w plastikowych pudełkach
    Jeżeli na przesyłce nie ma zaznaczonej opcji sprawdzenia zawartości to nie odbieraj paczki na 100% zostaniesz oszukana

12 tabletek CYTOTEC 400 zł

Wysyłka poczta Polska ze sprawdzeniem zawartości przed zaplata dzisiaj zamawiasz do godz 14.00 jutro masz przesyłkę na miejscu

Proszę o SMS tabletki oddzwonię w przeciągu 10 minut tel 72.92.64.911 Marzena

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.