Dodaj do ulubionych

mam 40 lat, chce mieć dziecko, facet nie chce.

13.08.15, 07:16
No i co z tym fantem zrobić? od 3 lat jesteśmy w udanym związku, mamy prace, mieszkanie, stać nas na urlopy, dla mnie to już ostatni dzwonek na dziecko, on ma 2 dzieci z poprzedniego związku i teraz już nie chce mieć dzieci, teraz chce żyć już tylko przyjemnie beż żadnych obowiązków. No i co? pogodzić się z tym? Rozstać i zostanę sama bo jakoś kolejka kandydatów nie czeka za rogiem.
Ot takie dylematy.
Edytor zaawansowany
  • 30.08.15, 08:28
    Na Twoim miejscu napisałabym do tarocistki aby rozwiać swoje wątpliwosci. Polecam Ci moją Sofii. Korzystam z jej usług systematycznie i jestem bardzo zadowolona. Udziela mądrych rad rozświetlając sytuację. Podaje Ci na nia namiary. tarocistkasofii@wp.pl
  • 18.10.15, 09:00
    A może spróbować z dawcą, a jemu wmówić że wpadliście. Ja skorzystałam ale to była inna historia ja i mąż chcieliśmy, ale mąż nie może mieć dzieci. Życzę powodzenia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.