Dodaj do ulubionych

Tabletki poronne. Szybko, dyskretnie.

29.10.15, 14:00
Witam,
Sprzedam oryginalne tabletki poronne. Skuteczne do 12 t.c.
UWAGA!!!
Wiekszosc sprzedawcow oferuje tanie i grozne tabletki Arthrotec, Cytotec. Sa to leki na stawy lub wrzody zoladka ktore co prawda moga wywolac poronienie jednak nie jest to bezpieczne i moze sie skonczyc np.krwotokiem lub innymi skutkami ubocznymi.

Posiadam oryginalne, bezpieczne tabletki poronne zapisywane i stosowane przez ginekologow. Pewne, z niemal 100% skutecznoscia.
Opakowanie zawiera 1 tabletke Mifepristone + 8 tabletek Misoprostol. Data waznosci do konca 2017 r.

Zapewniam wszystkie niezbedne infrmacje oraz pomoc przed, po a takze w trakcie zabiegu. Odpowiem na wszelkie pytania.

Wysylka paczki wylacznie za pobraniem z mozliwoscia sprawdzwnia zawartosci przesylki.

Wiecej informacji udziele telefonicznie po uwczesnym kontakcie mailowym dariabinke@gmail.com.
Edytor zaawansowany
  • 07.02.16, 21:48
    Jaka cena tabletek?
  • 10.08.16, 09:58
    jak brać
  • 12.10.16, 10:11
    Hej . Przebylam aborcje farmakologiczna jakis czas temu. Zamowilam u nich www.girlinneed.com . Wszystko przyszlo w pelni oryginalne . Jednak dziewczyny uwazajcie na oszustow, ktorzy moga przyslac gowno, moja kolezanka zamowila z nieznanego zrodla i przyszly niezablistrowane w woreczku, wyladowala po nioch w szpitalu. Tutaj ta strone i to zrodlo moge smialo polecic : www.girlinneed.com . Tabletki wczesnoporonne przychodza zablistrowane i w pelni oryginalne cytotec
  • 12.10.16, 10:12
    Tam maja pelny opis stosowania tych tabletek oraz udzielaja wszelkich informacji na ten temat www.girlinneed.com
  • 12.10.16, 16:45
    Tez korzystalam z ich oferty. Wierze w strony internetowe , sa profesjonalne . www.girlinneed.com . Niestety kiedys zamowilam z postow i forum wzielam jakis numer i przyszlyy mi nie zablistrowane nawet nie otwieralam, wyrzucilam do kosza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.