Dodaj do ulubionych

Oferuje wize 6-miesiecy do UE, karta pobytu.

10.08.14, 13:14
Oferuje załatwienie wizy Schengen 6-miesiecy do UE:
Oferuję wize z prawem pracy do UE.

Oferuje wize dla obywatela:
- Rosji
- Białorusi
- Ukrainy
- Republiki Mołdawi
- Republiki Gruzji.

Zalety:
- legalny pobyt i praca na terenie całej UE.
- karta pobytu.
- możliwość przedłużania wizy co 6 miesięcy (brak maksymalnej długości pobytu).
Edytor zaawansowany
  • 31.12.14, 11:45
    prosze o kontakt magdalena396@op.pl
  • 26.07.16, 09:53
    Możesz również komuś zlecić zrobienie karty będzie o wiele szybciej i nie będziesz tracić czasu na jeżdżenie po urzędach i denerwowanie się. Teraz to już prawie wszyscy się zajmują legalizacją oraz załatwianiem dokumentów. Ja nie pierwszy raz robiłam kartę ale z roku na rok te przepisy są jeszcze gorsze. Nie miałam teraz już siły na to aby się tym zajmować a tym bardziej czasu więc postanowiłam poprosić o pomoc kancelarię Liderio. I powiem Wam że jestem bardzo zadowolona z ich usług ponieważ wszystko za mnie załatwili. Jeżeli ktoś potrzebuje albo szuka specjalisty od spraw kart to polecam smile
  • 31.03.16, 20:36
    Wejdź na udsc.pl i tam wszystkiego się dowiesz. Pomagają w wielu sprawach, a na pewno z Kartami pobytu czasowego. Więc warto spróbować i zaoszczędzić czas
  • 26.07.16, 10:20
    Może lepiej jest zapytać specjalistów którzy się tym zajmują nie stracisz czasu ani tym bardziej zdrowia, bo jak wiemy w urzędach trzeba się nadenerwować i nasiedzieć a zazwyczaj nie mamy na to czasu więc są od tego firmy kancelarię i tak dalej. Skąd to wiem? Sam skorzystałem z takiej pomocy bo już nie mogłem a w zasadzie nie chciało mi się robić tego samemu dlatego postanowiłem udać się do kancelarii może to i dziwne ale powiem że warto kancelaria Liderio jest tego przykładem. Gorąco polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.