Dodaj do ulubionych

Zasiłek pielegnacyjny

27.10.13, 21:55
Ciekawe czy bedzie od 1 stycznia 2014r wyższy zasiłek pielegnacyjny mógłby być i waloryzacja tak jak renta kto z was ma zasiłek pielegnacyjny?
Edytor zaawansowany
  • 28.10.13, 10:07
    ma być,i będzie co roku waloryzacja...spokojnie :D
  • 28.10.13, 10:24
    przecież zawsze jest, co wy sie czepiacie ;)
    --
    trolling is a art.
  • 28.10.13, 16:51
    Ja sie nie czepiam ja tylko mówię własnie nie ma podwyzki nadal jest 153
  • 29.10.13, 07:23
    I będzie podwyżka do 200 złotych po Nowym Roku.
  • 29.10.13, 11:45
    majarudakowska -> a skąd taka pewność? Przyznam, że nie znalazłem przepisów które by to potwierdzały.
    Wprawdzie posłowie złożyli projekt ustawy zakładający podniesienie wysokości świadczenia pielęgnacyjnego – ale została ona negatywnie zaopiniowana przez Rząd i jak sprawdzałem na stronach sejmu wiele się z nią nie dzieje
    www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/druk.xsp?nr=1297
  • 29.10.13, 16:21
    Nie chodzi świadczenie pielegnacyjne a o zasiłek pielegnacyjny a to jest różnica.
  • 30.10.13, 11:51
    Faktycznie mój błąd – chodziło mi o zasiłek pielęgnacyjny a nie o świadczenie pielęgnacyjne.
    Ale nadal nie mogę się doszukać na sejmie informacji o pracach nad podwyższeniem zasiłku pielęgnacyjnego
  • 31.10.13, 07:22
    Przyznam się że nie pamiętam już gdzie w internecie przeczytałam tę informację.Przykro mi.
  • 31.10.13, 11:35
    Niestety nasze media mają tendencje do przedstawiania projektów bądź pomysłów posłów jako faktu. A to często zapowiedzi które nigdy nie wychodzą poza fazę planów.
    Przyznam że mi też jest przykro bo akurat to pytanie stale się przewija w naszych kontaktach z ON.
    Trudno się dziwić pytaniom skoro od tylu lat kwota zasiłku jest stała.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.