• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Zasiłek pielegnacyjny Dodaj do ulubionych

• 27.10.13, 21:55
    Ciekawe czy bedzie od 1 stycznia 2014r wyższy zasiłek pielegnacyjny mógłby być i waloryzacja tak jak renta kto z was ma zasiłek pielegnacyjny?
    Edytor zaawansowany
    • 28.10.13, 10:07
      ma być,i będzie co roku waloryzacja...spokojnie :D
    • 28.10.13, 10:24
      przecież zawsze jest, co wy sie czepiacie ;)
      --
      trolling is a art.
      • 28.10.13, 16:51
        Ja sie nie czepiam ja tylko mówię własnie nie ma podwyzki nadal jest 153
        • 29.10.13, 07:23
          I będzie podwyżka do 200 złotych po Nowym Roku.
          • 29.10.13, 11:45
            majarudakowska -> a skąd taka pewność? Przyznam, że nie znalazłem przepisów które by to potwierdzały.
            Wprawdzie posłowie złożyli projekt ustawy zakładający podniesienie wysokości świadczenia pielęgnacyjnego – ale została ona negatywnie zaopiniowana przez Rząd i jak sprawdzałem na stronach sejmu wiele się z nią nie dzieje
            www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/druk.xsp?nr=1297
            • 29.10.13, 16:21
              Nie chodzi świadczenie pielegnacyjne a o zasiłek pielegnacyjny a to jest różnica.
              • 30.10.13, 11:51
                Faktycznie mój błąd – chodziło mi o zasiłek pielęgnacyjny a nie o świadczenie pielęgnacyjne.
                Ale nadal nie mogę się doszukać na sejmie informacji o pracach nad podwyższeniem zasiłku pielęgnacyjnego
                • 31.10.13, 07:22
                  Przyznam się że nie pamiętam już gdzie w internecie przeczytałam tę informację.Przykro mi.
                  • 31.10.13, 11:35
                    Niestety nasze media mają tendencje do przedstawiania projektów bądź pomysłów posłów jako faktu. A to często zapowiedzi które nigdy nie wychodzą poza fazę planów.
                    Przyznam że mi też jest przykro bo akurat to pytanie stale się przewija w naszych kontaktach z ON.
                    Trudno się dziwić pytaniom skoro od tylu lat kwota zasiłku jest stała.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.