Dodaj do ulubionych

Nowa strona dla niepełnosprawnych

24.02.16, 14:55
Nazywam się Rafał, mam 38 lat i zapraszam na stronę
wsparciedlaniepelnosprawnych.pl/
której jestem administratorem. Strona to mały serwis z nowościami w dziedzinie przepisów prawa, źródeł wsparcia i pomocy dla osób niepełnosprawnych. Na stronie zamieszczamy użyteczne informacje dla osób szukających pomocy, linki do ciekawych stron i aktualności z innych portali informacyjnych. Znajdziemy tam także źródło wiedzy i poradnik z pytaniami i odpowiedziami na konkretne zagadnienia (dofinansowania, ulgi, praca, karta parkingowa, edukacja, turnusy rehabilitacyjne itd.). Serdecznie zapraszam!
Edytor zaawansowany
  • diru 01.03.16, 22:51
    Ciekawa inicjatywa! Zapraszamy do współpracy : ) - diru.pl/

--
    Diru.pl - Aktualne oferty pracy dla osób niepełnosprawnych!
  • majarudakowska 03.03.16, 18:35
    strona nie istnieje
  • majarudakowska 03.03.16, 18:36
    ta strona również nie istnieje panowie naciągacze :D
  • taki-sobie-nick 03.03.16, 19:10
  • taki-sobie-nick 03.03.16, 19:13
    Za to żadnego adresu ani informacji "O nas".
  • anikooo1 16.04.18, 12:09
    Ja znam jeszcze jedną fajną stronę o takiej tematyce. Jest to portal dla niepełnosprawnych Rampa - www.rampa.net.pl/ . Dużo ciekawych artykułach, mapa miejsc przyjaznych dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim :)
  • wushum 13.11.18, 16:20
    Dziękuję za to ładne kłamstwo. Ktoś kupuje od was książki, po nabraniu się na nazwę, że to niby wsparcie dla niepełnosprawnych? Reklamujecie jakieś wydawnictwo dla uczniów szkół. Sumienie nie gryzie? Aż mam ochotę opisać to na swoim blogu. Fajna zabawa?
  • drugi-wolny-login 16.11.18, 05:04
    web.archive.org/web/20160305035155/http://wsparciedlaniepelnosprawnych.pl

Domena mogła zmienić właściciela w ciągu kilku lat, polecam dowiedzieć się o Webarchive, pożyteczne narzędzie.
  • baskam5 26.11.18, 10:00
    Hej, dzięki za tę stronę. Mam nadzieję, że będą tam poruszane zaniedbywane tematy doboru windy dla niepełnosprawnych, ceny jakie mają i jak je sfinansować. Śledzę :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.