Dodaj do ulubionych

Ktoś zna warszawską firmę IGD?

13.04.18, 00:14
Pośrednik pracy dla niepełnosprawnych. Co oni za jedni? Mają tylko jeden mail, żadnego telefonu.
Edytor zaawansowany
  • drugi-wolny-login 13.04.18, 16:38
    Do jakiej pracy od nich chcesz aplikować? Może najpierw zapisz się na jakikolwiek kurs obsługi komputera - z wyszukiwarki ewidentnie nie potrafisz skorzystac :) w 30 sek można znaleźć info. Poczytaj opinie na gowork.
    www.bisnode.pl/firma/?id=2026313&nazwa=IGD_SP_Z_O_O
  • taki-sobie-nick 13.04.18, 22:07
    Do jakiej pracy od nich chcesz aplikować?

Dziękuję uprzejmie, wszelkie dane znalazłam wczoraj (w tym mail, o czym pisałam), czytałam też opinie na gowork. Liczyłam na opinie DODATKOWE.

A tu portret pani prezes. Wygląda, hm, wielce profesjonalnie, a z oczu jej patrzy troska o niepełnosprawnych.

[img]https://static.goldenline.pl/user_photo/246/user_739830_738d76_huge.jpg[/img]

• taki-sobie-nick 13.04.18, 22:08
    static.goldenline.pl/user_photo/246/user_739830_738d76_huge.jpg
  • drugi-wolny-login 13.04.18, 22:17
    Wszystkie agencje pośrednictwa oraja inwalidami dając im najniższą
  • taki-sobie-nick 13.04.18, 22:47
    drugi-wolny-login napisał(a):

> Wszystkie agencje pośrednictwa oraja inwalidami

Wszyscy nas traktują jak ludzi drugiego gatunku, bezpośredni pracodawcy też. I wyrażaj się jak człowiek, orze to się pługiem.

Jak ci się podoba pani prezes?
  • drugi-wolny-login 14.04.18, 09:46
    taki-sobie-nick napisała:

> drugi-wolny-login napisał(a):
    >
    > > Wszystkie agencje pośrednictwa oraja inwalidami
    >
    > Wszyscy nas traktują jak ludzi drugiego gatunku, bezpośredni pracodawcy też. I
    > wyrażaj się jak człowiek, orze to się pługiem.
    >
    > Jak ci się podoba pani prezes?
    Goldenline nie ma wymogów co do zdjęć. Wstaw swoje to się posmiejemy.
  • taki-sobie-nick 14.04.18, 20:58

> Goldenline nie ma wymogów co do zdjęć.

Mnie nie chodzi o urodę, tylko o ogólny styl i ciemne okulary. Mogę wstawić swoje, tylko ja nie udaję dobroczyńcy niepełnosprawnych, taka jest różnica.
  • drugi-wolny-login 14.04.18, 09:49

> drugi-wolny-login napisał(a):
    >
    > Wszyscy nas traktują jak ludzi drugiego gatunku, bezpośredni pracodawcy też. I
    > wyrażaj się jak człowiek, orze to się pługiem.
    >
    Przykro mi ze nie masz zdolności rozumienia pojęć typu ironia.
    U bezpośredniego pracodawcy masz szansę na eiekszy zarobek niż minimum. Agencja zgarnia prowizję - bez pośrednictwa da się zarobić odrobinę więcej, szczególnie po okresie probnym. Pracowałas kiedykolwiek w życiu, że wymagasz nie wiadomo czego?

• taki-sobie-nick 14.04.18, 20:57

> Przykro mi ze nie masz zdolności rozumienia pojęć typu ironia.

Rozumiem takie pojęcia. Jednocześnie mam alergię na określenie "orać" stosowane metaforycznie. Proste?
  • drugi-wolny-login 14.04.18, 21:58
    Dobrze. "Wyzyskiwac" jest OK?
  • taki-sobie-nick 14.04.18, 22:00

> Dobrze. "Wyzyskiwac" jest OK?

"Wyzyskiwać" jest OK.
  • taki-sobie-nick 13.04.18, 22:09

> Do jakiej pracy od nich chcesz aplikować? Może najpierw zapisz się na jakikolw
    > iek kurs obsługi komputera - z wyszukiwarki ewidentnie nie potrafisz skorzystac
    > :) w 30 sek można znaleźć info.

Toteż znalazłam, na KRS, tylko że tam też jest TYLKO JEDEN MAIL i ŻADNEGO TELEFONU, mądralo.
  • drugi-wolny-login 13.04.18, 22:16
    Nie kliknelas w link który wstawiłem, odkrywcza dobra kobieto. Telefon tam na trzecim miejscu.
  • taki-sobie-nick 13.04.18, 22:48

> Nie kliknelas w link który wstawiłem, odkrywcza dobra kobieto. Telefon tam na
    > trzecim miejscu.

Tu mnie masz! Ciekawe zatem, dlaczego na ich oficjalnej stronie takowego nie ma, a mail jest tylko jeden, chyba że coś przeoczyłam.
  • taki-sobie-nick 13.04.18, 23:02
    to weź mi napisz, czy pracodawca ma prawo żądać skanu orzeczenia (dane wrażliwe). Tam jest PESEL, numer dowodu, nie za dużo tego?
  • drugi-wolny-login 14.04.18, 09:45

> to weź mi napisz, czy pracodawca ma prawo żądać skanu orzeczenia (dane wrażliwe
    > ). Tam jest PESEL, numer dowodu, nie za dużo tego?
    Normalnie myślący ludzie zamazuja w paincie pesel i nr dowodu (gdy to jest na etapie rekrutacji a nie kompletowania dokumentów juz przy zatrudnianiu)
  • taki-sobie-nick 14.04.18, 20:56

> Normalnie myślący ludzie zamazuja w paincie pesel i nr dowodu

Wpadłam już na to.

Pytam, czy ma prawo.
  • drugi-wolny-login 14.04.18, 21:58
    Obchodzi się ta procedurę przez wymazanie danych.
  • taki-sobie-nick 14.04.18, 22:01

> Obchodzi się ta procedurę przez wymazanie danych.

To już było. Rozumiem, że zakłada pan, że tylko pan jest w stanie cokolwiek zrozumieć. Tak, wymazuje się dane, wpadłam na to. A prawo ma?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.