Dodaj do ulubionych

materac przeciwodleżynowy

19.02.06, 21:59
witam,
w najbliższym czasie planuję zakup materaca przeciwodleżynowego. Jestem
zainteresowany pneumatycznym materacam zmiennociśnieniowym. Na rynku jednak,
tego typu urządzeń jest sporo. Jaki materac wybrać? Jakiej fimy (SEA BIRD,
DELPHI, BIO FIOTE)? Proszę o rade. Pozdrawiam!
Edytor zaawansowany
  • krys_77 11.03.17, 16:43
    Obecnie jest wiele firm produkujących materace a raczej sprowadzających jest bardzo dużo najlepiej zwrócić uwagę żeby było zarejestrowane jako wyrób medyczny wtedy mamy pewność że spełnia odpowiednie normy. Parametry materace zazwyczaj są bardzo zbliżone do siebie najlepiej wybrać markę
    www.esklep-medyczny.pl/13-materace-przeciwodlezynowe
  • alicja.march 03.04.17, 21:36
    U mojej babci bardzo dobrze sprawdzał się materac od firmy Mdh,
  • gala1985 22.11.17, 16:20
    ja zakupiłem dla babci materac przeciwodleżynowy bąbelkowy w sklepie ortic.pl/pl/c/Materace-przeciwodlezynowe/19
    bardzo pomagają przy doboże odpowiedniego materaca.
  • erajowita 05.07.18, 20:43
    Powinieneś poszukać w kategorii materacy medycznych. Mi przychodzą do głowy dwie firmy: albo Sleepmed albo Curem przy czym osobiście mam materac tej drugiej firmy i jestem z niego bardzo zadowolony, nie mam na szczęście problemu z odleżynami ale czytałem, że ma takiem właściwości.
  • atrur.nowak3 12.07.18, 14:18
    Jest bardzo dużo takich firm? rozumiem że chodzi o specjalne dla osób niepełnosprawnych
  • jusiatrusia 07.08.18, 18:05
    Taki materac musi mieć przede wszystkim dobrą, porządną wentylację, pełna higiena w takiej sytuacji to podstawa. Pokrowiec musi być ściągalny i mieć możliwość prania w 60 stopniach. Sam materac musi być odpowiednio wyprofilowany, pianka termoelasyczna ale tylko gęsta, np pianka Serene. Polecam ze swojej strony materac Curem.reg bo sama wypróbowałam na pacjentach w mojej kliniece i są rewelacyjne.
  • akukos 03.12.18, 23:04
    Ok całkiem fajnie brzmi ale jaką twardość mają te materace?H2/H3? Bo też się zastanawiam nad kupnem ale na stronach piszą, że te materace mają dosyć wysoki poziom twardości ale żadnych konkretów. Czy np dla osoby ważącej powiedzmy 62 kg będzie ok czy za twardy?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.