znaczny stopień niepełnosprawności. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • ponieważ zakończyłem przygotowania świateczne mam chwilkę czasu i moge
    napisać co mi chodzi po głowie. po pierwsze :Wesołych Świąt i Wszystkiego
    Najlepszego życzę wszystkim forumowiczom. a najbardziej życzę Wam zdrowia i
    Waszym bliskim ! reszta przyjdzie sama ! a' propos reszty. tutaj mam
    pytanie.został mi przyznany przez PCPR- komisja lekarska znaczny stopień
    niepełnosprawności. przyczyna niepełnosprawności- 05R. we wskazaniach
    dotyczacych zatrudnienia mam wpis - niezdolny do pracy. Pytanie brzmi ! i co
    teraz ? nikt nie będzie chciał przyjąć mnie do pracy ? nawet nie ma co
    chodzić i szukać ? chciałem się zarejestrować w PUP , ale od razu mi
    powiedziano , że z takim orzeczeniem to nawet mnie nie zarejestrują. jestem z
    wykształcenia elektronikiem , mógłbym i chciałbym popracować jeszcze trochę.
    czy pozostaje mi tylko otworzenie własnego punktu jakiejś obsługi kogoś lub
    czegoś ? pozdrawiam serdecznie !
    • witam i ja tez zycze weslocyh swiat:) to ze masz orzeczenie niezdolny do pracy
      nie znaczy ze nie mozesz :)wrecz przeciwnie mozesz pracowac a jak cie pracodawca
      zatrudni cie to otrzyma czesciowy zwrot pieniedzy za wynagrodzenie wiecej naten
      temat uzyskasz tutaj www.niepelnosprawni.info/ledge/x/15105 pozdrawiam
      • Wydaje mi sie ,ze niezdolny do pracy ,tzn ,ze nie mozesz podjac zadnej
        pracy.Tym bardziej ,ze masz na "narzady ruchu".Czy masz to na stale ,czy tylko
        na czas okreslony?Mam ten sam ,ale praca lekka i niestety nie moge podjac
        zadnej ,bo pracodawca nie chce osob z "chorym kregoslupem"
        • no właśnie ! i ja tak to rozumiem. dokładnie to chodzi mi o to , czy jak pójdę
          do firmy zapytać o pracę czy jak to się stosuje ,złożę list motywacyjny to
          kadrowa nie powie - ty po prostu nie mozesz pracować ! nie moge cię zatrudnić
          choćbym chciała ! oczywiście , ze zględu na schorzenie nie mam zamiaru nosić
          worków z cukrem ,a jesli już na " c " to z cementem. ale wklikiwać jakieś dane
          albo coś takiego to przecież mógłbym. rzeczywiście - pierwsze pytanie jak
          dotąd - pan ma ZZSK , a jak u pana z kregosłupem ? odpowiedź - bardzo dobrze ,
          najlepiej mi wychodzi stanie na baczność .byle nie za długo !:)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.