IMPLANTY Warszawa!!! Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy ktoś robił może implanty w: Anident (doktor Krasny) lub Dentalmedicenter
    (doktor Szydłowska)?Jeśli tak prosze o opinie.
    A może ktoś może polecić inne miejce solidne i przystępne cenowo, chociaż
    zgodnie z tym co znalazłam w sieci cenowo bezkonkurencyjny wydaje się Anident
    (chyba najtańsze implanty Biomed 3i)ale nie znalazłam opini o samej placówce i
    co najważniejsze lekarzu.Proszę o odzew.
    • Dobry lekarz wszczepia implanty w Kordencie na ochocie. Ma już duże
      doświadczenie i również korzysta z Biomet 3i. Robi to naprawdę sprawnie i
      szybko. Nie miałam po zabiegu obrzęków. O Anidencie nie słyszałam.
      • Po pojedynczym implancie nie ma obrzekow. W Implant Expert od znieczulenia do zakonczenia szycia minelo 25 minut. Gosc jak cyborg z fabryki Rolls Royce'a. Musial troche implantow załozyc.
        • Panie Bogdanie-6

Bardzo dziekuje za pomoc i mile slowa na moj temat....ALE....Panska pochwala brzmi sztucznie i ze wzgledu na te sztucznosc tej wypowiedzi czesc pacjentow, ktorzy moze nawet mysleli o wyborze mojej praktyki nie zrobia tego, myslac, ze Pan nagania mi pacjentow. Umiem zadbac o wlasny wizerunek swoja uczciwa praca. Poniewaz uzyl Pan nicku, to nie wiem z ktorym z moich pacjentow mam do czynienia (choc musial to byc jeden latwy implant). Nie wspomnial Pan ile czasu poswiecilem na konsultacje i planowanie leczenia. Z wypowiedzi moznaby wnioskowac, ze trwalo to bardzo krotko. Uznajmy, ze nie wiem kim Pan jest, ale ze chcial mi Pan pomoc.
          Z wyrazami szacunku
          PR
        • Wielu pacjentow sklada wnioski o odszkodowania od Reichela. Wklepcie sobie nazwisko Piotr Tadeusz Reichel i zobaczycie, co ten gosc wykrecil w Anglii. W Wawie robi to samo...
    • A ja polecam dr Dariusza Barańskiego z Babic pod Warszawą.Cierpliwy,wszystko wytłumaczył od a do z i nie zrujnował mojego budżetu.Leczę się u niego już od kilku lat jeszcze gdy pracował w centrum.
      • Nie wiem jak inni, ale Marciniak z Kordent jest godny polecenia, jestem w trakcie implantowania i jak na razie, pomimo trudnego początku, sprawdza się jako stomatolog i specjalista
        --
        Adam Rozwadowski
        • Mnie znajomy polecił gabinet Pani dr. Chojnackie Dentart w Otrębusach. Bardzo profesjonalne podejscie do pacjęta. Bardzo dobry sprzęt i w ogóle fajnie tam jest :) Mnie się podoba.
          Polecam.
          • Tak naprawde to wielu jest dobrych chirurgów, internistów, dentystów. Ja miałem implanty zrobione w Implant Expert w Warszawie przy Belgradzkiej 4 i szczerze polecam. Jeśli chodzi o ceny to wątpię, że sa lepsze w Warszawie, bo ja nie lubię wydawać wiecej niż muszę. Mnie polecił ich mój brat.
            • Panie Bogdanie-6
              Kolejna wypowiedz do zdementowania. Sa w Warszawie nizsze ceny za implant choc wazne jest jaki to implant i jakie mozliwosci odbudowy. Co do cen to czesto moga one odzwierciedlac jakosc pracy operatora. Czesto leczenie implantologiczne jest wykonane bez celu, jakby wyrwane z kontekstu. Lecze ludzi po powiklaniach zwiazanych z nieumiejetnym wprowadzaniem implantow i czesto nie moge sie doprosic od lekarzy dokumentacji i planu leczenia - bo jej po prostu nie ma.
              Nieraz widuje implanty wszczepione w kilka miejsc gdzie kosc jest dobra a wkolo nich pelno zebow do leczenia, kamien do usuniecia, jakis korzen do usuniecia.....za implanty pacjent policzony a nie wyleczony. Ale nie o tym chcialem mowic. Panie Bogdanie--prosze mi juz nie pomagac.
              Pozdrawiam
              PR Warszawa
    • Chyba niedługo szukałaś. 100m od Anident przy Belgradzkiej 4 jest Implant Expert... Robią mnóstwo implantów w 6 systemach implantologicznych. Wejdź na ich stronę: www.implantexpert.pl - cena zadzwoń i zapytaj ale zawsze dadzą lepszą niż ktokolwiek inny i to w dodatku implanty w najlepszej opcji.
      Mnie namówił brat i mówił, że wkręcanie implantu było dla niego bardziej znośne niż czyszczenie kamienia .
    • moja ciotka robiła sobie świetne implanty w Dentart w Otrębusach, przyjmuje tam bardzo fajna stomatolog dr Dorota Chojnacka, polecam
    • www.implantexpert.pl albo tanie-implanty-warszawa.pl
      • Moim zdaniem pan Bogdan oraz pan implatexpert to jedna osoba, nie umiejętnie próbującą zachęcić do skorzystania z usług implantologiczynych. Co ty na to Impantbogdanie
        • Witam, załosne te posty ! proszę was zamiast opisywać takie brednie warto zapłacić za wizytę (choć niektóre są bezpłatne) i przekonać się jak jest naprawdę a nie pisać ze ktoś raz jest panem bogdanem a innym razem kimś innym !

Zacznę od tego że dr Piotr Reichel z www.implantexpert.pl/pl/ "wstrzepił" mi dwa implanty w grudniu 2011 roku.
          Dr jest specjalistą którego z czystym sumieniem mogę polecić. Nie jest to żadna reklama ! wiem ile godzin można poświęcić na szukanie informacji w internecie (oraz ile tam kryptoreklamy + zazdrosnej konkurencji opisującej takie pierdoły) oraz pieniędzy na konsultacje u implantologów co nie mają podejścia do pacjenta oraz drażnią ich podstawowe pytania i dlatego jak ktoś ma pytania chętnie odpowiem ale przez tel. 504224623.

W internecie nie dowiesz się wszystkiego...! warto pochodzić trochę po implantologach i zobaczyć kto jaką ma wiedzę oraz podejście do pacjenta a nie do jego pieniędzy.

Zanim zdecydowałem się "wstrzepić" implanty byłem tak żeby nie skłamać na ok 7 konsultachach implantologicznych oraz ok 6 ortodontycznych + wiele godzin przesiedziałem żeby dowiedzieć się czegoś w internecie.
          Jak uważasz że to kolejna kryptoreklama to zadzwoń poświęcę trochę czasu żebyś nie musiał tracić tyle pieniędzy na wizyty i dalszym zastanawianiu się.

Pozdrawiam
          • Witaj,
            Przeczytaj sobie: powiekszeniepiersi.net.pl/2012/01/17/implantom-piersi-stanowcze-nie/ dlaczego nie warto wszczepiać sobie implanty :) jeżeli już to zrobiłaś to się wpakowałaś mocno :(
    • Ja byłam u doktora Krasnego w klinice ANIDENT, za implanty 3i zapłaciłam taniej niż w innych klinikach. Doktor nie ma nic do ukrycia, bo na swojej stronie www.anident.pl/implanty.html podaje pełne ceny. Za dwa implanty zapłaciłam dokładnie tyle co na stronie (razem z koroną). Ja też przed implantami obeszłam kilka gabinetów i myślę, że każdy powinien zrobić tak samo. Niech wtedy sam zdecyduje. Ja mogę z czystym sumieniem polecić doktora i ANIDENT.
    • W anidencie implant z koroną jest o 50 procent droższy niż w Vita Medica.
    • Polecam Klinikę Artodonto. Obecnie słyszałem cos o promocji na implanty.
      Pracuje u nich bardzo dobry chirurg z kilkunastoletnim doswaidczeniem chyba niemiec.
      Polecam ja ze swoich jestem zadowolony na dole mam dwa już z koronami a na górze własnie niedawno mam wszczepione. Wszystko szybko i bez komplikacji.
    • Witam . Może moja informacja jest trochę spóźniona, ale może też jest ktoś kto poszukuje informacji o implantach w Warszawie ? Ja sama miałam okazję robić w RS DENTAL ( niedaleko Pól Mokotowskich) , zajęto się mną tam rewelacyjnie i nie obiecywano niewiadomoczego . Zajął się mną DR JANUSZ SOŁOWIEJ, naprawdę cudowny człowiek , a muszę nadmienić , że nie znoszę czegokolwiek robić z zębami .Wstawiony implant wygląda wspaniale . Polecam gorąco !!!!:)
    • www.mydeal.pl/warszawa-tytanowy_implant_dla_pelnego_usmiechu-10511.html
      Co o tym myślicie? Warto kupić?
    • Czy ktos z was mial jakies zle doswiadczenia z dentysta w Warszawie? Czy mieliscie problem z odzyskaniem pieniędzy za wizytę/ zabieg? jesli TAK to prosze skontaktujcie sie ze mna, chetnie pomoge!!!!
    • Czy implanty wsawione? Gdzie? Jaki efekt? Zastanawiam się nad Anidentem. Może ktoś coś polecić w Warszawie lub okolicy. Boję sie ryzyka i komplikacji.
    • Zgadzam się. Nie ma cudów – tanio nie zrobisz dobrze, tanio nie kupisz dobrze i wszystkie te wątki, których masa na forach typu: „tanio implanty” powinno się omijać szerokim łukiem.
    • jeżeli piszemy o jakosci, to czy ktos z forumowiczow zakladal implanty w Rodentis przy Limanowskiego na Mokotowie? Pieniadze nie graja roli, najważniejsze jest to, by zrobili porządnie raz a dobrze.
      • W Rodentisie pracuje lekarz, którego gorąco polecam renomowany chirurg szczękowy Tomasz Piętka). W tej klinice wszczepiają tylko niemieckie i szwajcarskie implanty, mam wstawione 2 - efekt rewelacyjny, co najważniejsze, cena do udźwignięcia.
      • Ja co prawda nie implanty zakładałam w Rodentis tylko aparat ortodontyczny, ale mogę podpowiedzieć że po mojemu ten gabinet jest godny polecania. A jeśli chodzi o implanty to widziałam nie raz podczas czekania na wizytę moją, że tam bardzo dużo ludzi na implanty chodzi, więc chyba jest OK. I widziałam jak nie raz temu chirurgowi bardzo dziękowali ludzie więc to też o czymś świadczy. Ale to trzeba samemu ocenić jakby nie było.
    • Jak zwykle masa autoreklam. Ja wstawiałam 4 implanty u dr Mateńko. Wcześniej bardzo skrupulatnie szukałam info na temat kilku lekarzy, mój wybór padł na niego i w żadnej mierze nie żałuję. To wspaniały chirurg z ogromną wiedzą, profesjonalny w każdym calu. Do tego przemiły człowiek, pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta. Tym wpisem chcę jeszcze raz szczerze podziękować doktorowi, za zajęcie się moim dość skomplikowanym przypadkiem.
    • Ja osobiście polecam klinikę Hercka Dent z Gliwic. Świetne ceny i najwyższa jakość obsługi. Implanty, które wstawiłam tam lata temu nie mają żadnych śladów zużycia. Znakomici fachowcy, w bardzo dobrych cenach.
      • Zapraszamy do Gabinetu Stomatologicznego Kordent. Służymy Państwu nowoczesnym sprzętem i zapleczem technicznym, ale przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem i profesjonalizmem. Naszą specjalnością jest estetyczna rekonstrukcja uśmiechu w oparciu o endodoncję i implantologię, która od kilkunastu lat jest pasją naszego implantologa Jarosława Marciniaka. Długoletnie doświadczenie oraz wiedza pogłębiona na licznych kursach, przynależność do prestiżowych międzynarodowych towarzystw naukowych pozwala na wprowadzenie najnowszych technologii i pracę na najwyższym poziomie.

• Polecam DeClinic www.declinic.pl
      Profesjonalny zespół lekarzy wszczepia implanty w sterylnych warunkach, na jedynej w Warszawie stomatologicznej sali operacynej, w super cenie, polecam lek. chirurga Marcina Ocalewskiego ;)
    • Jeżeli chodzi o jakość to ja korzystałam z usług gabinetu Stomapol www.stomapol.pl/ i byłam bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm. Cenowo przystępni, choć może nie są tak konkurencyjni jak wymienione przez Ciebie gabinety ale myślę, że dla pięknego ( i dobrze wykonanego uśmiechu :)) warto zapłacić trochę więcej.
    • 03.09.13, 00:31
      Nowoczesne implanty są na Bemowie,cena też jest super.
    • Tak naprawdę nie jest ważne gdzie się robi implanty tylko u kogo. Ja szczerze polecam dr Przemysława Wójcika. Wcześniej korzystałam z usług innego implantologa i porażka!Zapłaciłam bardzo dużo,a i tak musiałam wszystko poprawiać . Pan dr Wójcik zrobił na mnie ogromne wrażenie. Pełen profesjonalizm,możliwość kontaktu telefonicznego w razie pytań i co ważne dla mnie usługa wykonywana w przyjemnej atmosferze. Żadnych komplikacji. Będę się teraz kolejny raz zapisywała do Pana doktora bo nazbierałam na kolejny zabieg ;) I wiem,że Pan doktor mnie nie zawiedzie :)
    • Koło Warszawy, w Pruszkowie jest klinika Dental-Design. Ja tam wstawiałem sobie dwa implanty. Tanio nie było, ale wszystko przebiegło bez komplikacji i co ważne BEZBOLEŚNIE. Wcześniej naczytałem się bóg wie jakich artykułów, że implanty się nie przyjmują, że boli... więc miałem pietra... Implanty u mnie wstawiał dr Rybicki, a to ponoć prawdziwy fachowiec. Nie wiem czy po prostu tak trafiłem, czy tylko on jest od implantów tam... W każdym razie polecam tam się udać!
    • Implanty tanio dobre,dobrych marek i w najniższej cenie(także Nobel i 3I)w Dento City na Bemowie w Warszawie.,
    • Gdzie w Warszawie mozna wszczepic implanty hybrydowe? Podobno rewelacja.
    • Jak uczy życie na cenę w takim wypadku nie ma co patrzeć. Najważniejsze żeby oddać sie w ręce dobrego specjalisty
      . Moja znajoma robiła zabieg impl. w DentoCity u Pana dr i jest baaaardzo zadowolona.
    • Sprawdzaliście tutaj: n-e.com.pl/ ?
      --
      pozdrawiam,
      sui sui(at)gazeta.pl
    • Po wypadku na rowerze miałam wstawiane 2 implanty - było też sporo pracy nad 3 innymi ząbkami :( Ja zdecydowałam się na Brenemark - nie tylko moim zdaniem to najlepsze implanty. Przed wstawieniem przekopałam cały internet. Brenemark to firma, która wynalazła implanty tytanowe - więc postanowiłam im zaufać.

Obecnie jestem już po wstawieniu porcelanowych koron i est super - uśmiech ładniejszy niż przed wypadkiem - a co najważniejsze nie wyklucza to noszenia aparatu (właśnie będę go zakładała).

Całość robiłam w MM Dent na Grochowskiej 56 - leczę się u nich od jakiegoś czasu tak więc dogadałam się cenowo ;) . Szczerze polecam implanty - ważne jednak aby nie inwestować w byle co - w końcu to nasze zdrowie - w internecie jest sporo informacji na temat problemów po wszczepieniu tanich śrub...

pozdrawiam serdecznie!
      Ania
    • Jeśli ma być dobrze, bezboleśnie <również po zabiegu!!!>, dość szybko, polecam Dr.Piętka
      Implant zrobiony w Dental Endo na Woli.
      Anka:)
      • Z doświadczenia wiem, że swoją prace dobrze wykonuje Nicolas w klinice Artodonto (śródmieście). Zarówno mi, jak i mężowi w znieczuleniu miejscowym wszczepiał implanty, chyba firmy Nobel Biocare. Jesteśmy oboje bardzo zadowoleni z jego dzieła.
        • ja też właśnie w klinice artodonto u doktora Nicolasa też miałam wszczepiany implant wraz z odbudową kości. było to chyba ze 2 lata temu. Pamiętam, że trudna to była dla mnie decyzja, ale jakże jestem zadowolona teraz z własnego wybory. wcześniej miałam protezę, która mi wiecznie spadała, a teraz czuję jakbym miała własne zęby. Jestem Doktorowi niezmiernie wdzięczna. A tym którzy jeszcze się zastanawiają i boją zabiegu szczerze polecam tę klinikę i implantologa!
          • patyczaka napisał(a):

"ja też właśnie w klinice artodonto u doktora Nicolasa też miałam wszczepiany im
            plant wraz z odbudową kości. było to chyba ze 2 lata temu. Pamiętam, że trudna
            to była dla mnie decyzja, ale jakże jestem zadowolona teraz z własnego wybory.
            wcześniej miałam protezę, która mi wiecznie spadała, a teraz czuję jakbym miała
            własne zęby. Jestem Doktorowi niezmiernie wdzięczna. A tym którzy jeszcze się zastanawiają i boją zabiegu szczerze polecam tę klinikę i implantologa!"

Panie Micolasie doktorze kochanyh, dajmy sobie spokój z tą autoreklamą, ok? DZIĘKUJEMY ;-)
            • speedy46 napisała:

> Panie Micolasie doktorze kochanyh, dajmy sobie spokój z tą autoreklamą, ok? DZI
              > ĘKUJEMY ;-)

widzę, że doktor chyba komuś zaszedł za skórę. Jestem jego pacjentką więc nie jest to autoreklama. Mamy demokrację, każdy może wyrazić swoją opinię. I nie rozumiem skąd te podejrzenia
              • doktor zaszedł za skórę nachalną autoreklamą, gdyż w przeciwnym pod nickiem patyczaka... aktywowałby swój profil. On jednak woli pozostać anonimowy posługując się nickiem pseudo-rozradowanego w skowronkach pacjenta. Tani chwyt, buhahahahaa xD
      • do końca czerwca w enelmedzie (tylko w Warszawie) można zrobić implanty 17% taniej z tym kuponem rabatowym:
        pragnieniakobiet.pl/zabieg-ze-znizka/pozdrawiam
        mi
        • w Wawie świetny implantolog (i chirurg) przyjmuje na Puławskiej w Dentalux, nazywa sie Filip Brzozowski - mój mąz miał u niego wstawiany implant czwórki calkiem niedawno
          • Oczywiście. Z tą tylko różnicą, że to Pani mąż, Pani Biedronko (też na B.:)) - jest chirurgiem (i insektologiem w dodatku) i wstawił mu tak, że aż mu kropeczki pospadowywały.

podpisał Żurek

"A smoki tam były?" "A wiewiórka była nieletnia?" "A miód w bierdonce sfałszowali?"
    • A robi ktos w Wawie implanty hybrydowe? Podobno zdecydowanie lepsze od calego tytanowego shitu.
    • Ja robiłam w Medens, zdecydowanie jestem fanką tego gabinetu. Zabieg przeprowadzono profesjonalnie i wszystko było tak, jak założyli. Jak implanty w Warszawie, to tylko tam :)
    • Ja mam w miejscu dolnej szóstki implant, zrobiłam go w Odent na Ursynowie (mają oni gabinet również na Żoliborzu). Co do cen to są one dostępne w cenniku na ich stronie internetowej. Na początku bardzo bałam się bólu, ale niepotrzebnie bo nie ma czego. Zabieg nie trwał zbyt długo, a co najważniejsze ząb wygląda bardzo naturalnie i estetycznie. Teraz mogę cieszyć się pięknym uśmiechem :).
      • Ja akurat z polecenia poszłam do Dr.Piętki , już tak zostało.Mam zrobione dwa zęby z implantów , jest super chociaż dopiero minęły 2 lata. Fajny i konkretny doktor.Gabinet w którym Doktor pracuje to dental endo.
    • W Rodentis na Mokotowie wstawią ci szwajcarskie albo niemieckie implanty, a do tego jaka obsługa! Aby implant był ?na wieki?, musisz trafić w dobre ręce, żeby ci się przyjął. Organizm może odrzucić implant, ale przy tych bardzo dobrej jakości, wszczepionych przez dobrego lekarza, praktycznie się to nie zdarza.
    • polecam implantologię w www.charmeclinique.pl/pl/implantologia
    • Ja polecam dr Pawła Cichosza. Szczerze warto sprawdzić jego referencje - jako jeden z pierwszych w Polsce zaczął wstawiać implanty i uczył innych. To prawdziwy specjalista. Jeśli ktoś myśli o wstawianiu implantów - to warto u niego. Dodatkowo nie jest drogi, bo wstawia ich dużo. Z tego co wiem jeżdzi po całej Polsce, ale klinikę ma w Warszawie - smilemakers.com.pl/
    • W 2013r. dr Krasny w klinice Anident wszczepil mi 2 implanty w zuchwie. Pomiedzy implantami jest zab bardzo dawno leczony kanałowo. Podczas konsultacji pytalam dr Krasnego, a takze przed wszczepieniem implanow dopytywałam sie, czy nie ma potrzeby przeszczepu kosci, bo w miejscu planowanego jednego z implantow od dawna nie mam zeba. Dr zapewniał mnie, ze nie ma takiej potrzeby, chociaz ja pytałam o to kilkakrotnie. Dociekałam tak bardzo, bo inny lekarz zalecał mi odbudowe kosci, a takze usuniecie zeba miedzy implantami. Natomiast dr Krasny stanowczo odradził mi usuniecie tego zeba (najlepsze sa własne zeby mowił) i podkresle zapewaniał, ze nie ma potrzeby przeszczepu kosci, bo jest to kosztowne, ale tez i ryzykowne, bo przeszczep moze zostac odrzucony.
      W miejscu, gdzie od dawna nie bylo zeba wszczepil mi implant od wewnatrz jamy ustnej. Zaczelo mnie to bardzo niepokoic, bo nie moglam sobie wyobrazic jak bedzie wygladala korona na tym implancie, ale dr zapewnial mnie, ze wszystko jest dobrze.
      Korony zalozyla mi protetyk w Anidencie. Dlaczego tam? Bo dr poinformował mnie, ze tu bede miala gwarancje na implanty w przeciwnym razie nie bedzie gwarancji na implanty. Teraz na tym implancie mam korone z wypukloscia do wewnatrz jamy ustnej co mi bardzo przeszkadza.
      Poza tym implant jest wcisniety bardzo blisko mojego zeba stałego, natomiast z drugiej strony jest luka obok zeba, ktorego za porada dr Krasnego nie usunełam.
      Po konsultacji min. w Zak. Ortodoncji WUM stwierdzono, ze lepiej ten zab usunac -mam to na pismie.
      Teraz sytuacja jest nastepujaca: 1. mozliwosc: usunac zab miedzy implantami, wstawic trzeci implant i załozyc na nim samodzielna korone lub 2. usunac zab zdjac korony 2 pojedyncze i zrobic most.
      Ach! jeszcze jedno: ja chciałam na korony na metalu, ale po zrobieniu wyciskow i wpłaceniu zaliczki po kilku dniach musiałam zgodzic sie korony cyrkonowe drozsze o 1 tysiac od sztuki.

Tylko, ze ja juz wylozylam pieniadze na korony, ktore teraz moge zdjac i wyrzucic, ale jeszcze nie wiem czy daloby sie zrobic most na tym krzywo wszczepionym implancie.

Od wszczepienia implanow w klinice Anident nie spie po nocach. Pan doktor natomiast ma sie dobrze. Gdy poszlam do niego z reklamacja to podkrslil, ze jest bieglym sadowym, a za te rozmowe czyli reklamacje zazadal 50 zl. Nie zaplacilam
      Kilka miesiecy temu złozyłam zazalenie do Rzecznika Odpowiedzialnosci Zawodowej. Tymczasem nie otrzymalam od niego ( rzecznika) zadnej oficjalnej informacji.
      Wprawdzie 2 miesiace temu obejrzal wykonawstwo dr Krasnego wyznaczony przez rzecznika "biegly" , ale wyniku badania ani tez odpowiedzi od ROZL do dzis nie otrzymałam.
      Dodam tylko, ze zaufałam polskim lekarzam, bo wciaz sa przedstawiani jak najlepsi na swiecie i reklamuja na swoich stronach, ze przyjmuja duzo pacjentow z zagranicy.
      Pisze to jako ostrzezenie przed takimi lekarzami jak dr Krasny.
      Jezeli ktos chciałby wiedziec wiecej o moich perypetiach to chetnie udostepnie moj adres mailowy.
    • Witam :)
      Ja robiłem implanty w klinice Dentistica. U dr Michała Pelca. Bardzo polecam. Fachowiec i jest w stanie zrobić coś z niczego! Miałem ciężki wypadek w pracy,pomógł i teraz jest super! Poza tym to bardzo fajny gość :) Miło się Ich tam odwiedza. Co do cen, nie wiem, nie porównywałem, bo mi polecono. Terminy są kilkutygodniowe do doktora, ale warto! Teraz czekam aż się wszystko zagoi i będziemy robić korony :)
      • Implanty to bardzo poważna sprawa. Wiadomo, że każdemu z nas zależy na ładnym uśmiechu. Ja z wykształcenia jestem logopedą i można powiedzieć, że moje zęby są moją wizytówką. Dość długo szukałam odpowiedniego lekarza, ale po rekomendacji siostry zdecydowałam się na stomatologię Mednes w Warszawie. Pełen profesjonalizm i świetny efekt. Jestem bardzo zadowolona.
    • polecam Międzyborów 50km od Warszawy - dentysta.espz.pl
    • W Warszawie polecić mogę implant-art.com.pl/oferta-kliniki/implanty-warszawa - super klinika, bardzo dobrzy lekarze z super nastawieniem do klienta

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.