IMPLANTY Warszawa!!! Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy ktoś robił może implanty w: Anident (doktor Krasny) lub Dentalmedicenter
    (doktor Szydłowska)?Jeśli tak prosze o opinie.
    A może ktoś może polecić inne miejce solidne i przystępne cenowo, chociaż
    zgodnie z tym co znalazłam w sieci cenowo bezkonkurencyjny wydaje się Anident
    (chyba najtańsze implanty Biomed 3i)ale nie znalazłam opini o samej placówce i
    co najważniejsze lekarzu.Proszę o odzew.
    • Dobry lekarz wszczepia implanty w Kordencie na ochocie. Ma już duże
      doświadczenie i również korzysta z Biomet 3i. Robi to naprawdę sprawnie i
      szybko. Nie miałam po zabiegu obrzęków. O Anidencie nie słyszałam.
    • A ja polecam dr Dariusza Barańskiego z Babic pod Warszawą.Cierpliwy,wszystko wytłumaczył od a do z i nie zrujnował mojego budżetu.Leczę się u niego już od kilku lat jeszcze gdy pracował w centrum.
      • Nie wiem jak inni, ale Marciniak z Kordent jest godny polecenia, jestem w trakcie implantowania i jak na razie, pomimo trudnego początku, sprawdza się jako stomatolog i specjalista
        --
        Adam Rozwadowski
        • Mnie znajomy polecił gabinet Pani dr. Chojnackie Dentart w Otrębusach. Bardzo profesjonalne podejscie do pacjęta. Bardzo dobry sprzęt i w ogóle fajnie tam jest :) Mnie się podoba.
          Polecam.
          • Tak naprawde to wielu jest dobrych chirurgów, internistów, dentystów. Ja miałem implanty zrobione w Implant Expert w Warszawie przy Belgradzkiej 4 i szczerze polecam. Jeśli chodzi o ceny to wątpię, że sa lepsze w Warszawie, bo ja nie lubię wydawać wiecej niż muszę. Mnie polecił ich mój brat.
            • Panie Bogdanie-6
              Kolejna wypowiedz do zdementowania. Sa w Warszawie nizsze ceny za implant choc wazne jest jaki to implant i jakie mozliwosci odbudowy. Co do cen to czesto moga one odzwierciedlac jakosc pracy operatora. Czesto leczenie implantologiczne jest wykonane bez celu, jakby wyrwane z kontekstu. Lecze ludzi po powiklaniach zwiazanych z nieumiejetnym wprowadzaniem implantow i czesto nie moge sie doprosic od lekarzy dokumentacji i planu leczenia - bo jej po prostu nie ma.
              Nieraz widuje implanty wszczepione w kilka miejsc gdzie kosc jest dobra a wkolo nich pelno zebow do leczenia, kamien do usuniecia, jakis korzen do usuniecia.....za implanty pacjent policzony a nie wyleczony. Ale nie o tym chcialem mowic. Panie Bogdanie--prosze mi juz nie pomagac.
              Pozdrawiam
              PR Warszawa
    • Chyba niedługo szukałaś. 100m od Anident przy Belgradzkiej 4 jest Implant Expert... Robią mnóstwo implantów w 6 systemach implantologicznych. Wejdź na ich stronę: www.implantexpert.pl - cena zadzwoń i zapytaj ale zawsze dadzą lepszą niż ktokolwiek inny i to w dodatku implanty w najlepszej opcji.
      Mnie namówił brat i mówił, że wkręcanie implantu było dla niego bardziej znośne niż czyszczenie kamienia .
    • moja ciotka robiła sobie świetne implanty w Dentart w Otrębusach, przyjmuje tam bardzo fajna stomatolog dr Dorota Chojnacka, polecam
    • www.implantexpert.pl albo tanie-implanty-warszawa.pl
      • Moim zdaniem pan Bogdan oraz pan implatexpert to jedna osoba, nie umiejętnie próbującą zachęcić do skorzystania z usług implantologiczynych. Co ty na to Impantbogdanie
        • Witam, załosne te posty ! proszę was zamiast opisywać takie brednie warto zapłacić za wizytę (choć niektóre są bezpłatne) i przekonać się jak jest naprawdę a nie pisać ze ktoś raz jest panem bogdanem a innym razem kimś innym !

Zacznę od tego że dr Piotr Reichel z www.implantexpert.pl/pl/ "wstrzepił" mi dwa implanty w grudniu 2011 roku.
          Dr jest specjalistą którego z czystym sumieniem mogę polecić. Nie jest to żadna reklama ! wiem ile godzin można poświęcić na szukanie informacji w internecie (oraz ile tam kryptoreklamy + zazdrosnej konkurencji opisującej takie pierdoły) oraz pieniędzy na konsultacje u implantologów co nie mają podejścia do pacjenta oraz drażnią ich podstawowe pytania i dlatego jak ktoś ma pytania chętnie odpowiem ale przez tel. 504224623.

W internecie nie dowiesz się wszystkiego...! warto pochodzić trochę po implantologach i zobaczyć kto jaką ma wiedzę oraz podejście do pacjenta a nie do jego pieniędzy.

Zanim zdecydowałem się "wstrzepić" implanty byłem tak żeby nie skłamać na ok 7 konsultachach implantologicznych oraz ok 6 ortodontycznych + wiele godzin przesiedziałem żeby dowiedzieć się czegoś w internecie.
          Jak uważasz że to kolejna kryptoreklama to zadzwoń poświęcę trochę czasu żebyś nie musiał tracić tyle pieniędzy na wizyty i dalszym zastanawianiu się.

Pozdrawiam
    • Ja byłam u doktora Krasnego w klinice ANIDENT, za implanty 3i zapłaciłam taniej niż w innych klinikach. Doktor nie ma nic do ukrycia, bo na swojej stronie www.anident.pl/implanty.html podaje pełne ceny. Za dwa implanty zapłaciłam dokładnie tyle co na stronie (razem z koroną). Ja też przed implantami obeszłam kilka gabinetów i myślę, że każdy powinien zrobić tak samo. Niech wtedy sam zdecyduje. Ja mogę z czystym sumieniem polecić doktora i ANIDENT.
    • W anidencie implant z koroną jest o 50 procent droższy niż w Vita Medica.
    • Polecam Klinikę Artodonto. Obecnie słyszałem cos o promocji na implanty.
      Pracuje u nich bardzo dobry chirurg z kilkunastoletnim doswaidczeniem chyba niemiec.
      Polecam ja ze swoich jestem zadowolony na dole mam dwa już z koronami a na górze własnie niedawno mam wszczepione. Wszystko szybko i bez komplikacji.
    • Witam . Może moja informacja jest trochę spóźniona, ale może też jest ktoś kto poszukuje informacji o implantach w Warszawie ? Ja sama miałam okazję robić w RS DENTAL ( niedaleko Pól Mokotowskich) , zajęto się mną tam rewelacyjnie i nie obiecywano niewiadomoczego . Zajął się mną DR JANUSZ SOŁOWIEJ, naprawdę cudowny człowiek , a muszę nadmienić , że nie znoszę czegokolwiek robić z zębami .Wstawiony implant wygląda wspaniale . Polecam gorąco !!!!:)
    • Czy ktos z was mial jakies zle doswiadczenia z dentysta w Warszawie? Czy mieliscie problem z odzyskaniem pieniędzy za wizytę/ zabieg? jesli TAK to prosze skontaktujcie sie ze mna, chetnie pomoge!!!!
    • Czy implanty wsawione? Gdzie? Jaki efekt? Zastanawiam się nad Anidentem. Może ktoś coś polecić w Warszawie lub okolicy. Boję sie ryzyka i komplikacji.
    • Zgadzam się. Nie ma cudów – tanio nie zrobisz dobrze, tanio nie kupisz dobrze i wszystkie te wątki, których masa na forach typu: „tanio implanty” powinno się omijać szerokim łukiem.
    • jeżeli piszemy o jakosci, to czy ktos z forumowiczow zakladal implanty w Rodentis przy Limanowskiego na Mokotowie? Pieniadze nie graja roli, najważniejsze jest to, by zrobili porządnie raz a dobrze.
      • W Rodentisie pracuje lekarz, którego gorąco polecam renomowany chirurg szczękowy Tomasz Piętka). W tej klinice wszczepiają tylko niemieckie i szwajcarskie implanty, mam wstawione 2 - efekt rewelacyjny, co najważniejsze, cena do udźwignięcia.
      • Ja co prawda nie implanty zakładałam w Rodentis tylko aparat ortodontyczny, ale mogę podpowiedzieć że po mojemu ten gabinet jest godny polecania. A jeśli chodzi o implanty to widziałam nie raz podczas czekania na wizytę moją, że tam bardzo dużo ludzi na implanty chodzi, więc chyba jest OK. I widziałam jak nie raz temu chirurgowi bardzo dziękowali ludzie więc to też o czymś świadczy. Ale to trzeba samemu ocenić jakby nie było.
    • Jak zwykle masa autoreklam. Ja wstawiałam 4 implanty u dr Mateńko. Wcześniej bardzo skrupulatnie szukałam info na temat kilku lekarzy, mój wybór padł na niego i w żadnej mierze nie żałuję. To wspaniały chirurg z ogromną wiedzą, profesjonalny w każdym calu. Do tego przemiły człowiek, pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta. Tym wpisem chcę jeszcze raz szczerze podziękować doktorowi, za zajęcie się moim dość skomplikowanym przypadkiem.
    • Ja osobiście polecam klinikę Hercka Dent z Gliwic. Świetne ceny i najwyższa jakość obsługi. Implanty, które wstawiłam tam lata temu nie mają żadnych śladów zużycia. Znakomici fachowcy, w bardzo dobrych cenach.
      • Zapraszamy do Gabinetu Stomatologicznego Kordent. Służymy Państwu nowoczesnym sprzętem i zapleczem technicznym, ale przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem i profesjonalizmem. Naszą specjalnością jest estetyczna rekonstrukcja uśmiechu w oparciu o endodoncję i implantologię, która od kilkunastu lat jest pasją naszego implantologa Jarosława Marciniaka. Długoletnie doświadczenie oraz wiedza pogłębiona na licznych kursach, przynależność do prestiżowych międzynarodowych towarzystw naukowych pozwala na wprowadzenie najnowszych technologii i pracę na najwyższym poziomie.

• Polecam DeClinic www.declinic.pl
      Profesjonalny zespół lekarzy wszczepia implanty w sterylnych warunkach, na jedynej w Warszawie stomatologicznej sali operacynej, w super cenie, polecam lek. chirurga Marcina Ocalewskiego ;)
    • Jeżeli chodzi o jakość to ja korzystałam z usług gabinetu Stomapol www.stomapol.pl/ i byłam bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm. Cenowo przystępni, choć może nie są tak konkurencyjni jak wymienione przez Ciebie gabinety ale myślę, że dla pięknego ( i dobrze wykonanego uśmiechu :)) warto zapłacić trochę więcej.
    • 03.09.13, 00:31
      Nowoczesne implanty są na Bemowie,cena też jest super.
    • Tak naprawdę nie jest ważne gdzie się robi implanty tylko u kogo. Ja szczerze polecam dr Przemysława Wójcika. Wcześniej korzystałam z usług innego implantologa i porażka!Zapłaciłam bardzo dużo,a i tak musiałam wszystko poprawiać . Pan dr Wójcik zrobił na mnie ogromne wrażenie. Pełen profesjonalizm,możliwość kontaktu telefonicznego w razie pytań i co ważne dla mnie usługa wykonywana w przyjemnej atmosferze. Żadnych komplikacji. Będę się teraz kolejny raz zapisywała do Pana doktora bo nazbierałam na kolejny zabieg ;) I wiem,że Pan doktor mnie nie zawiedzie :)
    • Koło Warszawy, w Pruszkowie jest klinika Dental-Design. Ja tam wstawiałem sobie dwa implanty. Tanio nie było, ale wszystko przebiegło bez komplikacji i co ważne BEZBOLEŚNIE. Wcześniej naczytałem się bóg wie jakich artykułów, że implanty się nie przyjmują, że boli... więc miałem pietra... Implanty u mnie wstawiał dr Rybicki, a to ponoć prawdziwy fachowiec. Nie wiem czy po prostu tak trafiłem, czy tylko on jest od implantów tam... W każdym razie polecam tam się udać!
    • Implanty tanio dobre,dobrych marek i w najniższej cenie(także Nobel i 3I)w Dento City na Bemowie w Warszawie.,
    • Gdzie w Warszawie mozna wszczepic implanty hybrydowe? Podobno rewelacja.
    • Jak uczy życie na cenę w takim wypadku nie ma co patrzeć. Najważniejsze żeby oddać sie w ręce dobrego specjalisty
      . Moja znajoma robiła zabieg impl. w DentoCity u Pana dr i jest baaaardzo zadowolona.
    • Sprawdzaliście tutaj: n-e.com.pl/ ?
      --
      pozdrawiam,
      sui sui(at)gazeta.pl
    • Po wypadku na rowerze miałam wstawiane 2 implanty - było też sporo pracy nad 3 innymi ząbkami :( Ja zdecydowałam się na Brenemark - nie tylko moim zdaniem to najlepsze implanty. Przed wstawieniem przekopałam cały internet. Brenemark to firma, która wynalazła implanty tytanowe - więc postanowiłam im zaufać.

Obecnie jestem już po wstawieniu porcelanowych koron i est super - uśmiech ładniejszy niż przed wypadkiem - a co najważniejsze nie wyklucza to noszenia aparatu (właśnie będę go zakładała).

Całość robiłam w MM Dent na Grochowskiej 56 - leczę się u nich od jakiegoś czasu tak więc dogadałam się cenowo ;) . Szczerze polecam implanty - ważne jednak aby nie inwestować w byle co - w końcu to nasze zdrowie - w internecie jest sporo informacji na temat problemów po wszczepieniu tanich śrub...

pozdrawiam serdecznie!
      Ania
    • Jeśli ma być dobrze, bezboleśnie <również po zabiegu!!!>, dość szybko, polecam Dr.Piętka
      Implant zrobiony w Dental Endo na Woli.
      Anka:)
      • Z doświadczenia wiem, że swoją prace dobrze wykonuje Nicolas w klinice Artodonto (śródmieście). Zarówno mi, jak i mężowi w znieczuleniu miejscowym wszczepiał implanty, chyba firmy Nobel Biocare. Jesteśmy oboje bardzo zadowoleni z jego dzieła.
        • ja też właśnie w klinice artodonto u doktora Nicolasa też miałam wszczepiany implant wraz z odbudową kości. było to chyba ze 2 lata temu. Pamiętam, że trudna to była dla mnie decyzja, ale jakże jestem zadowolona teraz z własnego wybory. wcześniej miałam protezę, która mi wiecznie spadała, a teraz czuję jakbym miała własne zęby. Jestem Doktorowi niezmiernie wdzięczna. A tym którzy jeszcze się zastanawiają i boją zabiegu szczerze polecam tę klinikę i implantologa!
          • patyczaka napisał(a):

"ja też właśnie w klinice artodonto u doktora Nicolasa też miałam wszczepiany im
            plant wraz z odbudową kości. było to chyba ze 2 lata temu. Pamiętam, że trudna
            to była dla mnie decyzja, ale jakże jestem zadowolona teraz z własnego wybory.
            wcześniej miałam protezę, która mi wiecznie spadała, a teraz czuję jakbym miała
            własne zęby. Jestem Doktorowi niezmiernie wdzięczna. A tym którzy jeszcze się zastanawiają i boją zabiegu szczerze polecam tę klinikę i implantologa!"

Panie Micolasie doktorze kochanyh, dajmy sobie spokój z tą autoreklamą, ok? DZIĘKUJEMY ;-)
            • speedy46 napisała:

> Panie Micolasie doktorze kochanyh, dajmy sobie spokój z tą autoreklamą, ok? DZI
              > ĘKUJEMY ;-)

widzę, że doktor chyba komuś zaszedł za skórę. Jestem jego pacjentką więc nie jest to autoreklama. Mamy demokrację, każdy może wyrazić swoją opinię. I nie rozumiem skąd te podejrzenia
              • doktor zaszedł za skórę nachalną autoreklamą, gdyż w przeciwnym pod nickiem patyczaka... aktywowałby swój profil. On jednak woli pozostać anonimowy posługując się nickiem pseudo-rozradowanego w skowronkach pacjenta. Tani chwyt, buhahahahaa xD
      • do końca czerwca w enelmedzie (tylko w Warszawie) można zrobić implanty 17% taniej z tym kuponem rabatowym:
        pragnieniakobiet.pl/zabieg-ze-znizka/pozdrawiam
        mi
        • w Wawie świetny implantolog (i chirurg) przyjmuje na Puławskiej w Dentalux, nazywa sie Filip Brzozowski - mój mąz miał u niego wstawiany implant czwórki calkiem niedawno
          • Oczywiście. Z tą tylko różnicą, że to Pani mąż, Pani Biedronko (też na B.:)) - jest chirurgiem (i insektologiem w dodatku) i wstawił mu tak, że aż mu kropeczki pospadowywały.

podpisał Żurek

"A smoki tam były?" "A wiewiórka była nieletnia?" "A miód w bierdonce sfałszowali?"
    • A robi ktos w Wawie implanty hybrydowe? Podobno zdecydowanie lepsze od calego tytanowego shitu.
    • Ja robiłam w Medens, zdecydowanie jestem fanką tego gabinetu. Zabieg przeprowadzono profesjonalnie i wszystko było tak, jak założyli. Jak implanty w Warszawie, to tylko tam :)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.