IMPLANTY Warszawa!!!

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy ktoś robił może implanty w: Anident (doktor Krasny) lub Dentalmedicenter
    (doktor Szydłowska)?Jeśli tak prosze o opinie.
    A może ktoś może polecić inne miejce solidne i przystępne cenowo, chociaż
    zgodnie z tym co znalazłam w sieci cenowo bezkonkurencyjny wydaje się Anident
    (chyba najtańsze implanty Biomed 3i)ale nie znalazłam opini o samej placówce i
    co najważniejsze lekarzu.Proszę o odzew.
    • 28.03.10, 04:15 Odpowiedz
      serio - www.galeriausmiechu.pl oplaca sie szczegolnie z tym
      tanim polaczeniem kolejowym
    • 13.06.10, 18:55 Odpowiedz
      Dobry lekarz wszczepia implanty w Kordencie na ochocie. Ma już duże
      doświadczenie i również korzysta z Biomet 3i. Robi to naprawdę sprawnie i
      szybko. Nie miałam po zabiegu obrzęków. O Anidencie nie słyszałam.
    • 09.10.10, 20:57 Odpowiedz
      A ja polecam dr Dariusza Barańskiego z Babic pod Warszawą.Cierpliwy,wszystko wytłumaczył od a do z i nie zrujnował mojego budżetu.Leczę się u niego już od kilku lat jeszcze gdy pracował w centrum.
      • 28.02.11, 01:11 Odpowiedz
        Nie wiem jak inni, ale Marciniak z Kordent jest godny polecenia, jestem w trakcie implantowania i jak na razie, pomimo trudnego początku, sprawdza się jako stomatolog i specjalista
        --
        Adam Rozwadowski
        • 08.04.11, 01:58 Odpowiedz
          Mnie znajomy polecił gabinet Pani dr. Chojnackie Dentart w Otrębusach. Bardzo profesjonalne podejscie do pacjęta. Bardzo dobry sprzęt i w ogóle fajnie tam jest :) Mnie się podoba.
          Polecam.
          • 18.04.11, 23:38 Odpowiedz
            Tak naprawde to wielu jest dobrych chirurgów, internistów, dentystów. Ja miałem implanty zrobione w Implant Expert w Warszawie przy Belgradzkiej 4 i szczerze polecam. Jeśli chodzi o ceny to wątpię, że sa lepsze w Warszawie, bo ja nie lubię wydawać wiecej niż muszę. Mnie polecił ich mój brat.
            • 25.05.11, 14:01 Odpowiedz
              Panie Bogdanie-6
              Kolejna wypowiedz do zdementowania. Sa w Warszawie nizsze ceny za implant choc wazne jest jaki to implant i jakie mozliwosci odbudowy. Co do cen to czesto moga one odzwierciedlac jakosc pracy operatora. Czesto leczenie implantologiczne jest wykonane bez celu, jakby wyrwane z kontekstu. Lecze ludzi po powiklaniach zwiazanych z nieumiejetnym wprowadzaniem implantow i czesto nie moge sie doprosic od lekarzy dokumentacji i planu leczenia - bo jej po prostu nie ma.
              Nieraz widuje implanty wszczepione w kilka miejsc gdzie kosc jest dobra a wkolo nich pelno zebow do leczenia, kamien do usuniecia, jakis korzen do usuniecia.....za implanty pacjent policzony a nie wyleczony. Ale nie o tym chcialem mowic. Panie Bogdanie--prosze mi juz nie pomagac.
              Pozdrawiam
              PR Warszawa
    • 18.04.11, 23:19 Odpowiedz
      Chyba niedługo szukałaś. 100m od Anident przy Belgradzkiej 4 jest Implant Expert... Robią mnóstwo implantów w 6 systemach implantologicznych. Wejdź na ich stronę: www.implantexpert.pl - cena zadzwoń i zapytaj ale zawsze dadzą lepszą niż ktokolwiek inny i to w dodatku implanty w najlepszej opcji.
      Mnie namówił brat i mówił, że wkręcanie implantu było dla niego bardziej znośne niż czyszczenie kamienia .
    • 06.06.11, 11:38 Odpowiedz
      moja ciotka robiła sobie świetne implanty w Dentart w Otrębusach, przyjmuje tam bardzo fajna stomatolog dr Dorota Chojnacka, polecam
    • 26.10.11, 20:56 Odpowiedz
      www.implantexpert.pl albo tanie-implanty-warszawa.pl
      • 30.10.11, 16:54 Odpowiedz
        Moim zdaniem pan Bogdan oraz pan implatexpert to jedna osoba, nie umiejętnie próbującą zachęcić do skorzystania z usług implantologiczynych. Co ty na to Impantbogdanie
        • 19.01.12, 23:14 Odpowiedz
          Witam, załosne te posty ! proszę was zamiast opisywać takie brednie warto zapłacić za wizytę (choć niektóre są bezpłatne) i przekonać się jak jest naprawdę a nie pisać ze ktoś raz jest panem bogdanem a innym razem kimś innym !

Zacznę od tego że dr Piotr Reichel z www.implantexpert.pl/pl/ "wstrzepił" mi dwa implanty w grudniu 2011 roku.
          Dr jest specjalistą którego z czystym sumieniem mogę polecić. Nie jest to żadna reklama ! wiem ile godzin można poświęcić na szukanie informacji w internecie (oraz ile tam kryptoreklamy + zazdrosnej konkurencji opisującej takie pierdoły) oraz pieniędzy na konsultacje u implantologów co nie mają podejścia do pacjenta oraz drażnią ich podstawowe pytania i dlatego jak ktoś ma pytania chętnie odpowiem ale przez tel. 504224623.

W internecie nie dowiesz się wszystkiego...! warto pochodzić trochę po implantologach i zobaczyć kto jaką ma wiedzę oraz podejście do pacjenta a nie do jego pieniędzy.

Zanim zdecydowałem się "wstrzepić" implanty byłem tak żeby nie skłamać na ok 7 konsultachach implantologicznych oraz ok 6 ortodontycznych + wiele godzin przesiedziałem żeby dowiedzieć się czegoś w internecie.
          Jak uważasz że to kolejna kryptoreklama to zadzwoń poświęcę trochę czasu żebyś nie musiał tracić tyle pieniędzy na wizyty i dalszym zastanawianiu się.

Pozdrawiam
    • 13.02.12, 13:14 Odpowiedz
      Ja byłam u doktora Krasnego w klinice ANIDENT, za implanty 3i zapłaciłam taniej niż w innych klinikach. Doktor nie ma nic do ukrycia, bo na swojej stronie www.anident.pl/implanty.html podaje pełne ceny. Za dwa implanty zapłaciłam dokładnie tyle co na stronie (razem z koroną). Ja też przed implantami obeszłam kilka gabinetów i myślę, że każdy powinien zrobić tak samo. Niech wtedy sam zdecyduje. Ja mogę z czystym sumieniem polecić doktora i ANIDENT.
    • 13.03.12, 22:56 Odpowiedz
      W anidencie implant z koroną jest o 50 procent droższy niż w Vita Medica.
    • 26.03.12, 17:21 Odpowiedz
      Polecam Klinikę Artodonto. Obecnie słyszałem cos o promocji na implanty.
      Pracuje u nich bardzo dobry chirurg z kilkunastoletnim doswaidczeniem chyba niemiec.
      Polecam ja ze swoich jestem zadowolony na dole mam dwa już z koronami a na górze własnie niedawno mam wszczepione. Wszystko szybko i bez komplikacji.
    • 16.04.12, 13:17 Odpowiedz
      Witam . Może moja informacja jest trochę spóźniona, ale może też jest ktoś kto poszukuje informacji o implantach w Warszawie ? Ja sama miałam okazję robić w RS DENTAL ( niedaleko Pól Mokotowskich) , zajęto się mną tam rewelacyjnie i nie obiecywano niewiadomoczego . Zajął się mną DR JANUSZ SOŁOWIEJ, naprawdę cudowny człowiek , a muszę nadmienić , że nie znoszę czegokolwiek robić z zębami .Wstawiony implant wygląda wspaniale . Polecam gorąco !!!!:)
    • 19.02.13, 10:02 Odpowiedz
      Czy implanty wsawione? Gdzie? Jaki efekt? Zastanawiam się nad Anidentem. Może ktoś coś polecić w Warszawie lub okolicy. Boję sie ryzyka i komplikacji.
    • 11.04.13, 01:11 Odpowiedz
      Zgadzam się. Nie ma cudów – tanio nie zrobisz dobrze, tanio nie kupisz dobrze i wszystkie te wątki, których masa na forach typu: „tanio implanty” powinno się omijać szerokim łukiem.
    • 12.04.13, 11:14 Odpowiedz
      jeżeli piszemy o jakosci, to czy ktos z forumowiczow zakladal implanty w Rodentis przy Limanowskiego na Mokotowie? Pieniadze nie graja roli, najważniejsze jest to, by zrobili porządnie raz a dobrze.
      • 13.04.13, 17:33 Odpowiedz
        W Rodentisie pracuje lekarz, którego gorąco polecam renomowany chirurg szczękowy Tomasz Piętka). W tej klinice wszczepiają tylko niemieckie i szwajcarskie implanty, mam wstawione 2 - efekt rewelacyjny, co najważniejsze, cena do udźwignięcia.
      • 13.06.13, 11:13 Odpowiedz
        Ja co prawda nie implanty zakładałam w Rodentis tylko aparat ortodontyczny, ale mogę podpowiedzieć że po mojemu ten gabinet jest godny polecania. A jeśli chodzi o implanty to widziałam nie raz podczas czekania na wizytę moją, że tam bardzo dużo ludzi na implanty chodzi, więc chyba jest OK. I widziałam jak nie raz temu chirurgowi bardzo dziękowali ludzie więc to też o czymś świadczy. Ale to trzeba samemu ocenić jakby nie było.
    • 25.05.13, 14:12 Odpowiedz
      Jak zwykle masa autoreklam. Ja wstawiałam 4 implanty u dr Mateńko. Wcześniej bardzo skrupulatnie szukałam info na temat kilku lekarzy, mój wybór padł na niego i w żadnej mierze nie żałuję. To wspaniały chirurg z ogromną wiedzą, profesjonalny w każdym calu. Do tego przemiły człowiek, pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta. Tym wpisem chcę jeszcze raz szczerze podziękować doktorowi, za zajęcie się moim dość skomplikowanym przypadkiem.
    • 13.06.13, 15:40 Odpowiedz
      Ja osobiście polecam klinikę Hercka Dent z Gliwic. Świetne ceny i najwyższa jakość obsługi. Implanty, które wstawiłam tam lata temu nie mają żadnych śladów zużycia. Znakomici fachowcy, w bardzo dobrych cenach.
      • 26.06.13, 16:45 Odpowiedz
        Zapraszamy do Gabinetu Stomatologicznego Kordent. Służymy Państwu nowoczesnym sprzętem i zapleczem technicznym, ale przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem i profesjonalizmem. Naszą specjalnością jest estetyczna rekonstrukcja uśmiechu w oparciu o endodoncję i implantologię, która od kilkunastu lat jest pasją naszego implantologa Jarosława Marciniaka. Długoletnie doświadczenie oraz wiedza pogłębiona na licznych kursach, przynależność do prestiżowych międzynarodowych towarzystw naukowych pozwala na wprowadzenie najnowszych technologii i pracę na najwyższym poziomie.

• 27.06.13, 10:35 Odpowiedz
      Polecam DeClinic www.declinic.pl
      Profesjonalny zespół lekarzy wszczepia implanty w sterylnych warunkach, na jedynej w Warszawie stomatologicznej sali operacynej, w super cenie, polecam lek. chirurga Marcina Ocalewskiego ;)
    • 26.08.13, 16:48 Odpowiedz
      Jeżeli chodzi o jakość to ja korzystałam z usług gabinetu Stomapol www.stomapol.pl/ i byłam bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm. Cenowo przystępni, choć może nie są tak konkurencyjni jak wymienione przez Ciebie gabinety ale myślę, że dla pięknego ( i dobrze wykonanego uśmiechu :)) warto zapłacić trochę więcej.
    • 03.09.13, 00:31 Odpowiedz
      Nowoczesne implanty są na Bemowie,cena też jest super.
    • 04.09.13, 08:43 Odpowiedz
      Tak naprawdę nie jest ważne gdzie się robi implanty tylko u kogo. Ja szczerze polecam dr Przemysława Wójcika. Wcześniej korzystałam z usług innego implantologa i porażka!Zapłaciłam bardzo dużo,a i tak musiałam wszystko poprawiać . Pan dr Wójcik zrobił na mnie ogromne wrażenie. Pełen profesjonalizm,możliwość kontaktu telefonicznego w razie pytań i co ważne dla mnie usługa wykonywana w przyjemnej atmosferze. Żadnych komplikacji. Będę się teraz kolejny raz zapisywała do Pana doktora bo nazbierałam na kolejny zabieg ;) I wiem,że Pan doktor mnie nie zawiedzie :)
    • 07.09.13, 20:57 Odpowiedz
      Koło Warszawy, w Pruszkowie jest klinika Dental-Design. Ja tam wstawiałem sobie dwa implanty. Tanio nie było, ale wszystko przebiegło bez komplikacji i co ważne BEZBOLEŚNIE. Wcześniej naczytałem się bóg wie jakich artykułów, że implanty się nie przyjmują, że boli... więc miałem pietra... Implanty u mnie wstawiał dr Rybicki, a to ponoć prawdziwy fachowiec. Nie wiem czy po prostu tak trafiłem, czy tylko on jest od implantów tam... W każdym razie polecam tam się udać!
    • 08.09.13, 20:56 Odpowiedz
      Implanty tanio dobre,dobrych marek i w najniższej cenie(także Nobel i 3I)w Dento City na Bemowie w Warszawie.,
    • 11.09.13, 21:32 Odpowiedz
      Gdzie w Warszawie mozna wszczepic implanty hybrydowe? Podobno rewelacja.
    • 14.09.13, 08:51 Odpowiedz
      Jak uczy życie na cenę w takim wypadku nie ma co patrzeć. Najważniejsze żeby oddać sie w ręce dobrego specjalisty
      . Moja znajoma robiła zabieg impl. w DentoCity u Pana dr i jest baaaardzo zadowolona.
    • 09.10.13, 09:08 Odpowiedz
      Sprawdzaliście tutaj: n-e.com.pl/ ?
      --
      pozdrawiam,
      sui sui(at)gazeta.pl
    • 19.12.13, 20:23 Odpowiedz
      Po wypadku na rowerze miałam wstawiane 2 implanty - było też sporo pracy nad 3 innymi ząbkami :( Ja zdecydowałam się na Brenemark - nie tylko moim zdaniem to najlepsze implanty. Przed wstawieniem przekopałam cały internet. Brenemark to firma, która wynalazła implanty tytanowe - więc postanowiłam im zaufać.

Obecnie jestem już po wstawieniu porcelanowych koron i est super - uśmiech ładniejszy niż przed wypadkiem - a co najważniejsze nie wyklucza to noszenia aparatu (właśnie będę go zakładała).

Całość robiłam w MM Dent na Grochowskiej 56 - leczę się u nich od jakiegoś czasu tak więc dogadałam się cenowo ;) . Szczerze polecam implanty - ważne jednak aby nie inwestować w byle co - w końcu to nasze zdrowie - w internecie jest sporo informacji na temat problemów po wszczepieniu tanich śrub...

pozdrawiam serdecznie!
      Ania
    • 10.01.14, 23:01 Odpowiedz
      Jeśli ma być dobrze, bezboleśnie <również po zabiegu!!!>, dość szybko, polecam Dr.Piętka
      Implant zrobiony w Dental Endo na Woli.
      Anka:)
    • 28.01.14, 23:34 Odpowiedz
      Ja robilam implany na Grójeckiej w Wawie. Juz bedzie 1,5 roku i jestem zadowolona. Robilam dwa zabki i nie zaluje z perspektywy czasu, chociaz pamietam, ze sie strasznie stresowalam. Jesli ktos poszukuje sprawdzonego miejsca, to polecam moj gabinet. Nie pamietam nazwiska dra ktory mi wstawial implanty, ale mozna podpytac, kto tam pracuje min. od sierpnia 2012 - kontakt: fabdent.pl/kontakt.html

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.