Dodaj do ulubionych

Żona mnie zdominowała

09.11.16, 10:08
Wiem że to trochę śmieszne ale moja żona zawsze miała silmy charakter i skłonności do rządzenia jednak ostatnio już zaczyna za bardzo wchodzić mi na głowę.
Kontroluje mnie i osacza, jak wychodzę na parę godzin to muszę dokładnie jej wyjaśniać gdzie ide i kiedy wrócę. Zresztą i tak rzadko wychodzę sam z domu na piwo do koloegów czy coś, bo jeśli już to ona zawsze wychodzi razem ze mną gdy jestem po pracy, dodatkowo zawsze łapie mnie pod rękę i zamiast normalnie iść czuje że jestem prowadzony. Kiedyś to mnie nawet kręciło że ona tak za mną jest ale teraz już mnie to wkurza i nie wiem co robić :(
Ona ma koleżanki ale ja nie mogę mieć nic swojego. Ostatnio zamknęła drzwi i powiedziała że nigdzie nie wyjde, a następnego dnia po namyśle stwierdziła że mnie puści ale tylko jak wyjdziemy razem.
Jestem raczej drobnym facetem i nie chce się z nią mocować, zresztą ona jest silna i wysportowana tak więc nawet nie wiem czy dałbym rade wyjść z domu jakby się uparła, czuje się ostatnio jakbym był jej więźniem i nie wiem co robić, oczywiście ona mysli że wie wszytko lepiej co dla mnie dobre.
Edytor zaawansowany
  • 25.01.17, 15:42
    skoro się źle czujesz i masz dość to powiedz jej dokładnie to samo.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.