• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Owcza skora - jak ja uratowac Dodaj do ulubionych

• 15.06.10, 23:59
    Witam,
    kupilam w Ikea taka oto owcza skore:
    http://www.ikea.com/PIAimages/28331_PE097271_S3.jpg
    Po pierwszych dwoch praniach wszystko bylo ok - pralam w pralce ( cykl reczny, 30 stopni). Po dwoch kolejnych bylo tylko gorzej uncertain Futro zzolklo a skora zesztywnialauncertain Da sie jeszcze cos z nia zrobic coby znow miekka byla i biala czy raczej tylko kosz ja czekauncertain NIe lubie jej, ale corka ja uwielbia wiec robie co moge, zeby jej nie wyrzucic. Drugiej kupowac nie mam ochoty tongue_out
    Z gory dziekuje za jakiekolwiek sugestie - w zasadzie chyba nic jej juz nie zaszkodzi wiec moge poeksperymentowac big_grin
    Edytor zaawansowany
    • 16.06.10, 07:33
      chyba tylko zostało ci czyszczenie w zakładzie kuśnierskim-bo pralnie z tego co
      wiem nie zajmują się takimi skórami
      --
      "Po co marnować życie na strach przed śmiercią"
      K-Pax
    • 16.06.10, 10:20
      Nie bardzo wiem co poradzić na zżółknięcie, ale by skóra nie była twarda do
      ostatniego płukania dodaj glicerynę. To stary sposób mojej babci na skórzane
      rękawiczki i koce i swetry wełniane.
      • 16.06.10, 11:14

Można teraz spróbować natrzeć gliceryną. Albo nawet wazeliną, to nie
        tylko nawilgoci się, ale i natłuści.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.