Dodaj do ulubionych

Pościel z Home & You

01.10.10, 17:18
Dziewczyny czy macie tą pościel? Jesteście zadowolone? Mechaci się?
Edytor zaawansowany
  • asia_k_19 01.10.10, 18:06
    moja nie zmechaciła się bo nie zdążyła, wylądowała na dnie szafy bo jak magnes przyciągała wszelkie kocie kłaki fruwające w powietrzu (futra mają zakaz zbliżania się do łóżek)
    i jakaś taka szorstka była
    zdecydowanie zostaję przy satynie bawełnianej z andropolu
    --
    Natalia 11.10.2006 Alicja 24.05.2010
  • zott36 02.10.10, 19:00
    Mam , ale wszystko na niej zostaje , kot, włosy, nitki . Okropność.
  • cilantre 02.10.10, 21:13
    A u mnie w home&you jest właśnie m.in. pościel z Andropolu - naprawdę dobra jakość, warto mieć
    --
    Ręce niosące pomoc, świętsze od modlących się ust
  • ertyla 04.10.10, 23:31
    pościeli od nich nie mam
    ale mam za to sporo innych rzeczy
    i powiem szczerze ze jakość tego jest kiepska ogólnie
    obrusy, podkładki - szybko się spierają, tracą kolor i fakturę
    jedyne co sobie chwalę to dwie poszewki na poduszki w salonie, takie jakby z mikrofibry puszystej - są naprawdę OK
  • mirmunn 18.10.10, 12:21
    okropna - wszystkie kłaki zbiera, prześcieradła z gumką rozciągnęły się, zsuwają sie z materaca, ozdobne aplikacje wystrzępiły się, ciemne kolory (czekolada) zblakły mimo prania w płynie, nie proszku
    jeden komplet w jasnych kolorach puścił koszmarnie i zafarbował mi kremowe ręczniki, które wyglądają jak stare (puścił kolor pistacjowy z kolorowego, ale jasnego wzoru) to był chyba Andropol dla Home & You

co ciekawsze, Andropol kupiony pod jego własnym znakiem użytkuję- bez najmniejszych problemów
  • taba18 18.10.10, 14:06
    Też wolę Andropol. Satyna baw. z Home&You jest jakby bardziej szorstka i matowa... Zdecydowanie Andropol.
  • kaisia 19.10.10, 23:15
    A kubki białe do herbaty z Home tak zachodzą, że trzeba je domestosem szorować żeby śladów nie było. Okropność ;/ Nie polecam
  • kleklusia 21.02.11, 11:12
    Kupuję ich pościel od kilku lat. Generalnie wszystko OK. Jednak zawsze piore w delikatnym praniu te pościelki z satynowymi wzorkiem. Bo jedna mi zeszła ale uprałam na prawą stronę tzreba było na lewą. Mam 2 Adropolu z innego sklepu - na jednym komplecie wyblakł i zabarwił na czerwono biała część. Wściekłam się a sprzedawca nie uwzględnił reklamacji!!
  • ladyjm 21.02.11, 20:25
    dostalam w prezencie i niestety fatalna byla. wszystko co dziewczyny pisza powyzej to swieta prawda sad
    --
    mój blog o szyciu
    fotografia dziecięca i portretowa
  • zuzia_pl 23.02.11, 22:58
    Ja też polecam pościel Andropolu lub pościele Bielbawu. Sama sprawdziłam te pościele i jestem bardzo zadowlona. Pościel z Andropolu moim zdaniem ma fajniejsze wzory, ale każdy ma inny gust. A ogólnie mówiąc pościel satynowa jak dla mnie jest super. Zuźka
  • flavilla 24.02.11, 14:19
    A Zuzia_pl chodzi po całym forum i wszędzie wkleja swój sklep.
  • danuu 25.02.11, 12:21
    Kiedyś, na samym początku Andropol szył dla Home&You. Teraz najwyraźniej sieciówka jedynie "inspiruje się" ich wzorami. Zobaczcie, że pościel tam od wielu już lat jest w podobnym stylu, ale teraz jest szyta pod Wielkim Murem. Zresztą napis na opakowaniu głosi: "Wyprodukowano w Chinach dla LPP".

Ale dzięki temu, że Andropol szył dla Home&You poznałam tę firmę, jej świetną jakość, zarówno pościeli, jak i przede wszystkim prześcieradeł, które są fantastyczne - dobrze zwymiarowane, z zapasem na materac, milutkie, dobrej jakości.

W Łodzi na Brukowej mają sklep przyzakładowy, gdzie jest taniej smile

--
    mój blog o prowadzeniu domu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka