Fotoksiążka na prezent-dobry pomysł, warto? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam,
    Postanowiłam zebrać w tym roku najładniejsze zdjęcia mojego taty i synka i podarować mu na gwiazdkę coś w rodzaju fotoksiazki.
    Czy któraś z Was podarowała sowiemu bliskiemu taki prezent, warto?
    Gdzie zamawiałyście fotoksiążkę?
    Z góry dzięki za odpowiedz
    • Nie ma w PL firmy Snapfish?
    • Zamawiałam cewe fotoksiążkę na prezent. Wyszła super, a obdarowani byli szczerze zachwycenismile
    • Dawaliśmy koledze odchodzącemu z firmy, było to bardzo trafiony prezent.
      Nie ja robiłam więc nie wiem gdzie i za ile.
      --
      . ^ ^
      =(-.-)=
      .(_|_)
    • Na photobox.pl moze...
      A pomysl super. Ja zamawiam co roku dla babc co prawda nie ksiazki, tylko kalendarze scienne ze zdjeciami wnuka, ale zachwycone sa zawsze smile
    • Sama nigdy nie robiłam, ale oglądałam kiedyś na TVN Turbo program "Polak potrafi" właśnie o fotoksiązkach f-my Cewe. Bardzo fajnie to wygląda, na stronie możesz sama sobie taką książkę "zrobić" w sensie graficznie i tylko dajesz do wydrukowania. W grupie przedszkolnej mojej córki jest plan, żeby taką książkę ze zdjęciami dzieci podarować wychowawczyn na koniec roku, bo pałają do siebie miłością wzajemną, a to już ostatni rok przedszkola.
    • ja robiłam przez stronę tesco. była potem do odebrania w hipermarkecie. wyszła super i jestem bardzo zadowolona
    • Ja w Fotojokerze robiłam mojemu mężowi na 30 urodziny. Prezent bardzo się podobał
      --
      "...Porywa na życie i śmierć do tańca Grande
      Valse Brillante"
    • bardzo dobry i oryginalny pomysl, moja siostra robila taka fotoksiazke swojemu chrzestnemu, na emigracji od lat, skanowala stare zdjecia rodzinne i zrobila taki album od dziada pradziada praktycznie do chwili obecnej smile album z historią rodziny, byl wzruszony, bardzo mu sie to podobalo.

ja sama juz dostalam wszystkie zdjecia slubne od naszej fotograf i zabieram sie za ten temat, chcemy tesciom i rodzicom takie fotoksiazki zrobic. padlo na fotogksiazke CEWE, fajne rozwiazania maja.
    • Polecam cewe fotoksiążkę w Foto Jokerze. Przygotowujesz ją właściwie sama, masz przy tym sporo zabawy, a nie jest to trudne. Moi rodzice otrzymali taką na rocznicę ślubu (30 lat w przekroju, wspaniała rzecz! smile, pokazują ją z dumą wszystkim smile
    • moja firma robi smile

www.foto.pl

• Ja robiłam przez stronę rossmanna i na photobox.pl. Photobox ma zdecydowanie mniej opcji ustawiania i korekcji zdjęć, poza tym zdjęcie u nich nie może być tłem okładki czy strony- a to minus. Przez rossmann polecam - to to samo co cewe fotojoker- a tańsze wink i ma dużo funkcji w ustawieniach
    • Prezent tego rodzaju może być bardzo miły, ale pod warunkiem, że dysponujemy dobrymi zdjęciami, które możemy w nim umieścić. Znajome małżeństwo postanowiło zrobić takie prezenty dla swoich rodziców oraz jeszcze jednej, zaprzyjaźnionej pary. Zawartość ksiażki miały stanowić "zdjęcia nasze, wasze i wspólne".
      W przypadku rodziców mieli do wyboru sporo zdjęć, udało się znaleźć takie wyglądające nie najgorzej i jakoś to wyszło. Niestety w przypadku dodatkowej pary, wyraźnie do dyspozycji było tylko kilka fotek typu "zdjęcia z przyjęcia" (przypadkowe gesty i miny, złe oświetlenie itd.). Proporcje między "naszymi" i "waszymi" zdjęciami były więc zaburzone (szczególnie widoczny był kontrast pomiędzy profesjonalnymi portretami dzieci a tymi przypadkowymi cyknięciami), w akcie desperacji do jakiejś kompozycji wykorzystano portret powstały przez wykadrowanie zdjęcia zamieszczonego już na innej stronie itp. W rezultacie efekt "wspaniałego, zindywidualizowanego prezentu pokazujacego zażyłość naszych relacji" został przyćmiony przez efekt "nie mieliśmy specjalnego pomysłu na prezent, wyciągnęliśmy z archiwów wszystko co mamy, i niestety nie wyszło to najlepiej".
    • Świetny pomysł. Ja jak dotąd zamawiałam w Empiku.
      --
      Moje Podróże
      community.webshots.com/user/miriam_1973/albums/most-recent
    • szczerze mowiac nie chcialabym dostac takiego prezentu. i nikomu bym takiego nie dala. ale czesto dziadkowie maja swira na punkcie wnuczka/wnuczki wiec wtedy sie pewnie ciesza z takiej rzeczy.
      --
      mój blog o szyciu
      fotografia dziecięca i portretowa
      • Każdy ma swoje wyobrażenie o prezencie. Racja, takie fotoksiążki ze zdjęciami dzieci chyba są dosyć popularne. Ja z kolei już jakiś czas myślałam o fotoksiążce na prezent dla rodziców z okazji rocznicy ślubu, najlepiej jakiejś okrągłej rocznicy. Teraz tylko zebrać odpowiednie zdjęcia i utworzyć z nich coś naprawdę fajnego.

• fotoksiążki występują w kilku rodzajach pierwszy to typu jak w fotojokerze:
      druk cyfrowy, cienkie strony - zalety tanie, możliwość umieszczenia dużej ilości stron

drugi typ:
      grube strony, naświetlane fotolabem jak normalne zdjęcia (dużo lepszy niż druk cyfrowy) jednak kilkakrotnie droższe. Minusem jest ograniczona ilość rozkładówek (stron) z racji grubych stron można pomieścić ich ograniczoną ilość (ok 20 czyli 40 stron) wyglądają mniej więcej tak: fotoksiążki

generalnie fotoksiążki to świetny pomysł oczywiście tradycyjne zdjęcia w albumie mają swój urok i zawsze będą miały a fotoksiążka to nowoczesne podanie zdjęć cyfrowych

--
      fotografia ślubna smile
      fotograf kraków
    • Napewno warto.Robiłam na 50 rocznicę Rodziców.Zaczynała sie ich ślubnym zdjęciem,a potem zdjęcia nas(dzieci).Potem ślube zdjęcia moje i mojego brata.A potem zdjęcia naszych dzieci-od urodzenia do nastolatków.Wszystko to takie zwykłe amatorsko-domowo-wakacyjne zdjęcia.Do tego poszperałam w sieci i znalazłam odpowiednie "wiersze-podziekowania".Zakończyłam wspólnym zdjęciem Rodziców patrzących akurat na siebie.Do tego taki ładny wiersz o miłości i przemijaniu wyszukałam.Niepowiem -dużo pracy w to włożyłam.Ale miny i wzruszenie Rodziców i oglądających-BEZCENNE.
      Użyłam CEWE i realizacja w Fotojokerze.
      • No to imponująca rocznica. Przy takiej okazji warto się postarać. Moim jeszcze trochę brakuje do takiego wyniku, ale planuję dać im prezent na inną rocznicę. Nie zamierzam dodawać tam wierszy, raczej jakieś krótkie opisy. Skupię się przede wszystkim na doborze odpowiednich zdjęć.
      • Według mnie - rewelacyjny! Sama mam pewne doświadczenie w tym zakresie, bo zrobiłam już takie 2. Zamawiam w najlepszefoto. Efekt końcowy jest naprawdę świetny. A obdarowane osoby zawsze bardzo się cieszyły i śmiały do łez przy oglądaniu zdjęć.
        • fotoksiążka to super sprawa! Sama zrobiłam już dwie i wyszłyby pięknie, gdyby nie...
          ... photobox u którego je zamawiałam...

Obie książki zostały źle wydrukowane - w jednej na grzbiecie wydrukował się niepełny tytuł i wspólny album nazywał się "album Izy i ". Chyba zostawili mi miejsce na wpisanie imienia aktualnego absztyfikanta smile
          W drugim albumie brakowało części zdjęć, które zostały zaimportowane do albumu. Bardzo urtudniony kontakt z firmą - nie mają żadnego przedstawicielstwa w Polsce, brak telefonu, na maile odpisują z dużym opóźnieniem. Po pół roku udało mi się wywalczyć poprawnie wydrukowany album (ten od niepełnego tytułu), drugą reklamacją nie zajęli się wcale - wogóle nie została rozpatrzona. Zdecydowanie NIE POLECAM!
    • Fotoksiążka to świetny prezent. Sama miałam pewne opory, dopóki nie zrobiłam fotoksiążki dla przyjaciółki w prezencie na "pozegnanie wolności". Przede wszystkim - świetna zabawa przy oglądaniu gotowej fotoksiążki smile Zamawiałam w najlepszefoto, polecam.
      Fajne są też fotokalendarze - z tej samej beczki. Mam zamiar zamówić kilka takich na prezenty świąteczne, zwłaszcza,że na gruponie jest fajna obniżka. www.groupon.pl/deals/cala-polska/colorland-shopping/1516330?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_315&a=1661
    • blue-green napisał(a):

> Zamawiałam fotoksiążkę

forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=blue-green&title=&forum=
      Och, zawodowy spamer. Kiepski, żałosny ale zawodowy.

--
      Chaotyczna neutralna.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.