• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Jak sie wiesza makarony? Dodaj do ulubionych

• 14.12.10, 18:24
    Chce sobie kupic makarony na okno,ale nie wiem jak sie je wiesza,a dokladnie ile maja miec szerokosci.
    Kobitka w sklepie mowila,ze je sie sporo marszczy i u Niej na wystawie makaron mial 290 szerokosci,a po zmarszczeniu wygladal jakby mial 90 szerokosci.I zglupialam
    Okno mam 450
    To ile tej szerokosci mam kupic??
    Edytor zaawansowany
    • 14.12.10, 18:41
      ja wieszam gładko, zwyczajnie żabka co parę cm
      na mniejszym oknie przerobiłam opcję podwójnych firanek, było bardzo gęsto i nawet fajnie
      problemem nie jest powieszenia a pranie wink
      jeśli je źle poskładasz, możesz tylko wywalić
      • 14.12.10, 18:49
        a.b1 napisała:

> ja wieszam gładko, zwyczajnie żabka co parę cm
        > na mniejszym oknie przerobiłam opcję podwójnych firanek, było bardzo gęsto i na
        > wet fajnie
        > problemem nie jest powieszenia a pranie wink
        > jeśli je źle poskładasz, możesz tylko wywalić

...eee tam po kilku godzinach intensywnego rozplątywania udało mi się wszystkie 4 "naprawić"big_grin-ale nigdy więcej takiego błedu nie popełnię-teraz piorę spięte gumkami.

Wieszaj albo marszczone(wtedy musisz kupić ich więcej i wszyć tasmę marszczącą) albo gładko-czyli bez zmarszczenia-wtedy potrzebna jest ich szerokość 450+/_ 20cm.
        Ja mam gładkie-bez zmarszczenia białe jako firany, i kolorowe zmarszczone jako zasłony
        • 14.12.10, 18:52
          O wlasnie tak sobie kombinowalam.
          Dzieki
    • 14.12.10, 18:48
      A jakby przed pranie pozawiazywal je w paru mniejscach??
      • 14.12.10, 18:50
        No wlasnie sluchajac ta Pania to wyszlo by mi 580 szerokosci,jak okno mam 450 ,wiec sporo zostaje do zmarszczenia.
        A chciala bym jeszcze dodac na to dwa pasy ciemniejszego koloru,wiec jakos mi to wszystko nie pasuje.
        • 14.12.10, 19:11
          o-lcia napisała:

> No wlasnie sluchajac ta Pania to wyszlo by mi 580 szerokosci,jak okno mam 450 ,
          > wiec sporo zostaje do zmarszczenia.
          > A chciala bym jeszcze dodac na to dwa pasy ciemniejszego koloru,wiec jakos mi t
          > o wszystko nie pasuje.

Jeśli dodatkowo ciemniejsze pasy chcesz dodac-to dośc mocno zaciemnią pomieszczenie.
          Próbowałam z pomarańczem(na białe)-i ciemno było...chyba, że to nie ma dla Ciebie znaczenia...może lepiej osobno pasy pomieszać-czyli jeden taki, drugi inny...
          • 14.12.10, 19:29

kombinuje z kremowym,badz ecru i na to dwa wrzosowe badz cos pomiedzy czerwonym a wrzosowym ,tak po bokach upiete /tu akurat mam sciany/
            badz po bokach te wrzosowe,czy jakies tam spuszczone a reszta tez spuszczona kremowe /taki przeplataniec/
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.