• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

odkrycie - super środek do czyszczenia łazienek .. Dodaj do ulubionych

• 26.12.10, 00:21

Fist kamień i rdza z Biedronki - czyści łazienkę (wanna, umywalka, krany) oraz zlewy ze stali nierdzewnej (Franke) w kuchni - jestem zachwycona!! Do tej pory myłam za pomoca Cilita Bang (różowy), szorowałam, pucowałam, efekt taki sobie. Psiuknęłam Fistem, najbardziej zabrudzone miejsca zabarwiły się na różowo po kilku sekundach, nie trzeba było szorować druciakiem czy szorstką ściereczką, brud spłynął wypłukany wodą. Jestem pod wrażeniemsmile))))
    Zaawansowany formularz
    • 26.12.10, 09:18
      O serdeczne dzięki za sygnał,bo właśnie stwierdziłam, że cudowny W5 działa słabo i trzeba by się rozejrzeć na czymś lepszym.
      • 26.12.10, 11:08
        z spróbuje
        --
        kreatywny blog o szyciu
    • 26.12.10, 11:12
      Spróbuję równieżsmile
      A tak przy okazji-ile kosztuje?
      • 26.12.10, 11:20
        wink
        polecam obydwa środki!
        FIST tłuszcz idealny do czyszczenia kuchenek
        • 27.07.11, 09:14
          Swego czasu obleciałam wszystkie Biedrony w okolicy w poszukiwaniu tego fista do tłuszczu i nie ma sad. Powiedz mi gdzie on stoi (w sensie czy w pobliżu tego na kamień i rdzę), w jakiej jest butelce itp. Foto mile widziane suspicious.

--
          http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/MECF65QGlFI85xV0VX.jpg
      • 26.12.10, 13:57
        Ja zawsze czyściłam Cif Power Cream białym, a przed Świętami po drodze do domu miałam tylko Biedronkę i też kupiłam to cudo!!! Jest rewelacyjny, zszedł mi nawet kamień z sedesu, którego niczym nie mogłam doczyścić smile
        Kosztuje 5zł z groszami tongue_out
        • 26.12.10, 16:42
          a ja bardzo lunię niemiecki biff do łazienek, do kuchni kupiłam ostatnio coś polecnoego przez inną klientkę w kolorze pomarańczowym o nazwie cito lux, jest bosskie, lepsze od W5, który u mnie się nie sprawdził, koszt ok 6zeta
    • 26.12.10, 19:24
      Nie wiem dlaczego, ale straszliwie mi to śmierdzi wyjątkowo obrzydliwą reklamą. Zwłaszcza w środku nocy między pierwszym, z drugim dniem Świąt. Czy którejś z was przyszłoby do głowy w takim dniu i o takiej godzinie pisać o środku do czyszczenia? Ja pisałabym o udanych/nieudanych przepisach, zabawnych lub nie sytuacjach, ale nie o szorowaniu kuchni czy łazienki. Mam na liście kolejny środek, którego NIE KUPIĘ.
      • 26.12.10, 23:31
        no ale co pora dnia ma do tego? nie kazdy zyje twoim trybem dnia...
        sama znam ten plyn i gdyby nie moja atopowa skora pewnie dalej bym go uzywala - jak inni piszcza tu o innych produktach to jest okej
      • 03.01.11, 10:59
        smile))
        --
        http://www.suwaczek.pl/cache/6793e73bd5.png
      • 04.01.11, 12:01
        Nie wiem czy reklmama czy nie.
        Ale środek skuteczny, kupiłam, sprawdziłam, zadziałał big_grin
        --
        . ^ ^
        =(-.-)=
        .(_|_)
        • 04.01.11, 18:12
          Kupiłam jakiś czas przed świętami ten do czyszczenia łazienki, ale wsadziłam do szafki i zapomniałam. Przypomniałam sobie dzięki temu wątkowi i przetestowałam. Faktycznie czyści i odkamienia świetnie (baterie lśnią), pachnie nieco przyjemniej niż Cilit Bang, ale intensywnie (podobnie jak przy czyszczeniu Cilitem musiałam otwierać okno, ale ja słabo toleruję mocne zapachy, np. większość zapachów płynów Ajax jest dla mnie nie do zniesienia). Generalnie polecam - za tę cenę zdecydowanie warto.
      • 05.01.11, 02:06
        > Nie wiem dlaczego, ale straszliwie mi to śmierdzi wyjątkowo obrzydliwą rekla
        > mą
        .

Zanim zarzucisz komuś cos takiego, racz spojrzeć w wyszukiwarkę. Na tym forum między innymi polecamy sobie różne produkty i gdybym ja znalazła jakiś rewalacyjny produkt, również bym się podzieliła.

Zwłaszcza w środku nocy między pierwszym, z drugim dniem Świąt. Czy któ
        > rejś z was przyszłoby do głowy w takim dniu i o takiej godzinie pisać o środku
        > do czyszczenia? Ja pisałabym o udanych/nieudanych przepisach, zabawnych lub ni
        > e sytuacjach, ale nie o szorowaniu kuchni czy łazienki.

A dlaczego zakładasz, że wszyscy powinni pisać na dany temat o godzinie, która Tobie wydaje się odpowiednia?! Jaka pora jest odpowiednia na pisanie o szorowaniu łazienki? No absurd jakiś...

Mam na liście kolejny ś
        > rodek, którego NIE KUPIĘ.

Tak, tak. Na złość babci zmoczę nóżki, czy jak to tam szło.
    • 26.12.10, 21:03
      Też uważam, że oba Fisty są rewelacyjne
      • 27.12.10, 00:03
        Nie mam mozliwosci wypróbowac tego cuda z Biedronki, ale ostatnio wymylam kabine przysznicowa Dan Clorixem, znaczy fugi, które sa, byly biale, i tez rewelacja, niezaleznie od dnia swiat wink
        • 27.12.10, 00:24
          Na portalu mam ponad tysiąc postów a również uważam, że Fist jest oksmile I w dodatku piszę między północą a pierwszą w nocy w drugi dzień Świątwink Ciekawe ile Biedrona mi zapłaciła za reklamowanie swoich produktów...
          ------
          Milcz, albo powiedz coś takiego co jest lepsze od milczenia.
          • 27.12.10, 00:33
            zaplacili w Fistachtongue_out
            --
            www.zdrowydzien.info/
        • 27.12.10, 18:54
          A może dziewczyny podzielmy się swoimi innymi odkryciami środków czyszcząco myjących ułatwiającymi życie.I przy okazji piszcie gdzie można te środki nabyć czy np.biff lub cito lux to tylko na ryneczku gdzie sprzedają oryginalna " chemię z Niemiec Zaintrygował mnie Dan Clorix ze względu na możliwość doczyszczenia fug - gdzie go poszukiwać ? .Dla mnie odkryciem są chusteczki wyłapujące kolor Dr.Beckmanna do nabycia np w Tescco.Cerfur.Kaufland lub oryginalne niem.na ryneczku.Firanki odzyskują biel jak je uprać w proszku razem z chusteczką
          • 27.12.10, 20:57
            o tak, kochana! tutaj masz rację! te chusteczki juz nie raz uratowały mi tyłek. jestem zdecydowanie beznadziejną panią domu sad i zakupię sobie jutro tego fista, bo nijak nie mogę domyć swej łazienki sad mam nieusuwalny kamień na kibelku sad

do umywalek i kabiny używałam cilit duo, ale coś ostatnio go niemożebnie trudno kupić.
            --
            ... jestem słodka jak miód...człowiek - ciacho...genetyczny cud...
    • 28.12.10, 14:37
      Nie próbowałam stosować środka o którym mówisz. Natomiast jeżeli miałabym polecać to poleciłabym środek czyszczący do zlewozmywaków Starwax. Doskonale radzi on sobie z czyszczeniem zlewozmywaków ze stali nierdzewnej, ceramiki, a nawet granitu.
    • 29.12.10, 00:26
      dzięki Ci za ten wąteksmilesmile mam okrutną wannę. Mąż czyścił jakimś specyfikiem namęczył się a i tak lśniąca nie była. Kupiłam ten Fist i jest rewelacyjny przed chwilką z ciekawości spryskałam kawałeczek i brud zszedł bez żadnego szorowania. Jutro z rana pucuję całą wannę i kupię sobie tez ten drugi niebieski...winksmile
      --
      Iza
      mniam-mniam.bloog.pl
      • 01.01.11, 22:04
        Musze dodac,że i ja nabyłam /z ciekawości/ ale srodek okazał sie b.skuteczny. Zszedł kamień,z którym walczyłam /bez powodzenia/ Domestosem i nożem /skrobanie/ Popsikałam,starłam i nie masmile rzeczywiście rewelacja!
    • 01.01.11, 22:59
      mi sie bardzo spodobal rozowy w5 z rozpylaczem, kamien zszedl po paru minutach, ale ten fist tez wyprobuje skoro lepszy
      --
      Małżeństwo jest to związek, w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż.
    • 03.01.11, 11:18
      On jest chyab prod. w Belgii, może tu leży sekret jego skuteczności. Gdyby był made in PL, też byłby tak skuteczny? to tak na marginesie smile
      --
      http://www.suwaczek.pl/cache/6793e73bd5.png
    • 03.01.11, 18:03
      kellss dobra kobieto proszę o więcej takich reklam wink
      Środek zakupiony i przetestowany.Rewelacja.
      • 03.01.11, 22:24
        nie no, reklama to nie byla, po prostu usiadlam se po calym dniu swietowania itp, wyszorowalam zlewozmywak i przyszlo mi do glowy, zeby napisac o fiscie.

jak jeszcze co mi w rece wpadnie, napisze.

Z ostatnich odkryc: Eden, plyn do zmiekczania tkanin, tez z Biedronki, pachnie/dziala jak Lenor (moze to i Lenor w innym opakowaniu), kosztuje polowe tego, co Lenor.

• 04.01.11, 08:13
          z napisanej an opakowaniu nazwy producenta powinnaś dowiedzieć się czy Lenor i Eden pochodzą z tej samej fabryki smile

PS. mnie podpasował Eden perfume touch, ale był w limitowanej edycji ...
          --
          Do boju BiH!!!
          • 04.01.11, 23:26
            widac nie umiem czytac ze zrozumieniemsmile))))

• 04.01.11, 12:54
          O tak! Eden to też moje odkrycie, przypadkowe bo dostałam go od mamy, ale sama na pewno też kupię.
          • 04.01.11, 14:58
            Kupiłam dzisiaj oba Fristy, już sprawdziłam , jest dobrze a jam wiekowa gospodyni
            --
            mam bloga!! - zapraszam smile
    • 09.01.11, 23:30
      Tez go kupiłam, naprawdę jest dobry.
    • 10.01.11, 09:19
      Kells pisze, że ten Fist (dzisiaj sobie kupię) czyści m.in. wannę, umywalkę, krany. A propos kranów, czy traktujecie je chemią? Ja mam w domu dość porządną armaturę (kludi), której producent przetrzega przed stosowaniem czegokolwiek. Tylko miękka szmatka. No więc od lat się stosuję, co wymaga systematyczności. Ale ciekawi mnie, jak Wy traktujecie swoje krany. Stosujecie jakąś chemię bez szkody dla armatury?
      • 10.01.11, 10:17
        Ja mam krany błyszczące, używam Starwaxu do chromowanych powierzchni. Na początku klęłam i żałowałam, że nie wzięłam kranów ze stali szczotkowanej, bo na tej błyszczącej widać było każdą kropelkę wody i każdy paluch, ale dzięki temu Starwaxowi już mi przeszło, czyszczę krany raz na tydzień i jest o wiele lepiej.
        --
        whatever people say i am that's what i'm not
        • 10.01.11, 20:48
          Dziękuję za odpowiedź smile. Szkoda, że tylko Tobie chciało się napisać.
          • 26.01.11, 12:59
            ookaa napisała:

A propos kranów, czy traktujecie je chemią? Ja mam w domu dość porządną armaturę (kludi), której producent przetrzega przed stosowaniem czegokolwiek. Tylko miękka szmatka. No więc od lat się stosuję, co wymaga systematyczności. Ale ciekawi mnie, jak Wy traktujecie swoje krany. Stosujecie jakąś chemię bez szkody dla armatury?

> Dziękuję za odpowiedź smile. Szkoda, że tylko Tobie chciało się napisać.

odpowiem bo tez mam armature kludi w wannie i hansgrohe w bidecie i w umywalce i uzywam normalnie banga kamien i cos tam (jak mi sie skonczy sprobuje tego fista - dobrze wiedziec). nic sie zlego nie dzieje, nawet nie doczytalam, ze trzeba jakos specjalnie ostroznie sie z nimi obchodzic.
      • 10.01.11, 22:27
        Zawiązuję na noc ściereczke nasączoną niskoprocentowym octem. Też mam Kludi.
    • 10.01.11, 21:28
      Dzięki za reklamę wink Do tej pory czyściłam wannę i umywalkę mleczkiem Ludwik. Całkiem nieźle sobie radzi i świeży zapach pozostaje na dłużej, ale nie radzi sobie z kamieniem szczególnie przy kranach. Może ten specyfik pomoże wink
      Pozdrawiam
      --
      Mój świat przepisów, wnętrz, ubrań etc
      • 10.01.11, 23:13
        potwierdzam -kupiłam, rzeczywiście super!
        • 26.01.11, 11:47
          Nawet jeśli to reklama to nie kłamała smile. Zawsze uważałam że Cilit Bang jest nie do pobicia zmieniam zdanie.
          --
          "Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle" by dzidaa
          http://img1.jurko.net/Chick3.gif

51%Angel 49%witch wink
    • 26.01.11, 12:05
      Ja też sprawdziłam i polecam.
      Dzięki kellss
    • 26.01.11, 12:45
      Super, dzięki. Właśnie WCZORAJ mi się skończył w5 i zapisałam sobie, żeby kupić coś nowegosmile
      --
      Zostań Psim Aniołem!

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem
      www.psianiol.org.pl/
    • 26.01.11, 18:04
      Zachęcona opiniami na forum kupiłam i ja to cudo.
      No i szczerze mówiąc dziwię się, że aż takie pozytywne opinie ma.
      Środek jak środek. Czyści ale bez rewelacji. U mnie wyczyscił to co i inne środki. Tam gdzie inne sobie nie dają rady, nie pomógł i ten.
      Dobrze, ze niedrogi, bo bym żałowała. A tak kupiłam, sprawdziłam, odstawiłam.
      A jeszcze jedno- nie wiem jak wy, ale ja po prostu nie mogę przy nim oddychać. Psiknęłam i musiałam zwiać z łazienki. Ten smród jest jadowity. Fuj.
    • 26.01.11, 21:35
      Kupiłam fist. Jest znakomity. Dał radę nawet totalnie obrośniętej kamieniem glazurowanej misce, która od lat robi za podstawkę pod donicę. Popsikałam ją na noc, a rano spłukałam sproszkowany kamień smile. Zapach fist ma bardzo przyjemny. Tylko opakowanie ma paskudny kolor wink.
      • 29.01.11, 18:17
        Też kupiła z ciekawosci, bo tak zachwalany. Godny uwagi, chyba najskuteczniejszy środek jaki do tej pory używałam. Ale marna to pociecha, działa bo kwas czyszczący bardziej stężony....czysta chemia.
        --
        www.youtube.com/watch?v=n4dteFAGn6c&feature=related

Apel wojskowysmile
        • 22.04.11, 10:42
          poza domowymi sposobami czyszczenia łazienki warto czasami zainwestować w odpowiednie wyposażenie, co by takie czyszczenie było łatwiejsze. polecam asortyment SANPLASTU - w miarę tanie wanny/kabiny, które dzięki jakiejś tam specjalnej powłoce (mało profesjonalne - wiem, ale po prostu nie znam się na chemii) dają się łatwo czyścić. Sama w domu mam kabinę prysznicową z tej serii i muszę pochwalić SANPLAST za naprawdę dobrą robotę - utrzymanie łazienki w czystości jest naprawdę łatwe. przynajmniej tak to wygląda u mnie. pozdrawiam
          • 27.07.11, 07:42
            Ja od jakiegos czasu używam tego: sklep.hojo.pl/pl/p/Ekologiczny-plyn-do-mycia-lazienek/82 zamiast chemicznych środków, próbuje unikac chemii i detergentów w domu, a do babcinych sposobów jakos nie mogę sie przekonać - dużo wysiłku a efekty nie do końca takie jakich możnaby oczekiwać.
            • 27.07.11, 08:23
              wikat-oria,
              jak tak reklamujesz ten produkt,
              to napisz czym różni się zwykły ocet /metoda babciowa/
              od octu jabłkowego, zgaduję - zapachem?
              I cena tego specyfiku - no powala.
              • 27.07.11, 10:06
                Podejrzewam że ocet winny nie jest tak kwaśny jak spirytusowy więc dodano jeszcze "kwasku cytrynowego".
            • 27.07.11, 10:20
              Wikato-oria powiedz mi kochana czemu te firmy od marketingu szeptanego zatrudniają osoby które tak słabo się kamuflują:

forum.gazeta.pl/forum/w,131,127205927,127205927,Szkolenie_dofinansowane_Marketing_w_sieci.html
              a nie chcą przyjąć inteligentniejszej Gazetki? Jakbyś szukała kogoś do marketingu szeptuchowego napisz do mnie na priv (serio piszę), zrobię to lepiej się kamuflując smile
              --
              http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/6f7abdb1.gif
              • 31.07.11, 00:20
                cha cha! to się faktycznie popisałasmile
                --
                Zostań Psim Aniołem! Oddaj 1% podatku pokrzywdzonym zwierzętom!
                Nr KRS: 0000098734
                www.psianiol.org.pl
    • 31.07.11, 00:17
      Ja właśnie niedawno zmęczyłam Fista do końca. Mi on nie przypasował. Takie różowe śmierdzidełko, które się do tego nie pieni (mam w głowie, że żeby zmyć musi się pienićtongue_out.
      Szukam dalej
      --
      Zostań Psim Aniołem! Oddaj 1% podatku pokrzywdzonym zwierzętom!
      Nr KRS: 0000098734
      www.psianiol.org.pl
    • 31.07.11, 00:24
      Podzielam zdanie, naprawdę działa!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.