• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Firany przez internet Dodaj do ulubionych

• 13.01.11, 12:57
    Czy kupujecie firany przez internet? Szukałam trochę w sklepach stacjonarnych, ale miałam ogromny problem z dobraniem firan o różnych wysokościach i takim samym wzorem. A w sklepach internetowych nie ma takiego problemu. Znalazłam parę ciekawych rzeczy tu agafirany.sklepna5.pl/ . Czy ktoś z Was tam kupował? Znalazłam jedną opinię na tym forum i była pozytywna. Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z tym sklepem?
    Zaawansowany formularz
    • 13.01.11, 13:53
      Kupowałam na Allegro, gładki woal szyty na wymiar z taśmą marszczącą. Były ok.
    • 13.01.11, 14:52
      domowetekstylia.pl/pl/
      Polecam - bezproblemowo, tanio (mają konto na Alle, ale tu więcej produktów) i przyjemnie (teraz się podziwia te firany)
      • 13.01.11, 18:13
        kupowalam , ale nie byly dobre.Niby wszystko w porzadku , według zamowienia , ale wybieralam biale najzwyklejsze , niedrogie , jednak gdy przyszły zrozumialam ze jednak musi sie widziec to "naocznie ". Byly z bardzo "chamskiego, prostackiego " nylonu, takiego jak kiedys wygladał nylon, dosyc sztywne i sterczace jak to z nylonu.Jednak to raczej ja bylam winna - wybralam zwykle , tanie , białe - wydawalo mi sie ze tutaj nie moze byc błedu, jednak na to wyszlo ze nie byly takie jak sobie wyobrazalam.Potem w sklepie kupilam jeszcze raz firanki.A poprzednie dalam komus , bo nawet ich nie chcialam powiesic. Ale czy to sklep internetowy byl winien, czy ja?
    • 13.01.11, 19:02
      Heroicznie próbowałam kupić gotowe firanki przez Internet, ale poddałam się. Gdy ich szukałam, królowały wzorzyste (teraz chyba też), a ja szukałam gładkich. Jedyny sklep, który miał gładkie, a do tego przyzwoite opinie, policzył sobie bardzo drogo. Wobec tego kupiłam w necie firankę z metra, przedtem obejrzawszy ją dokładnie w realu i dałam do uszycia. Wyszło cenowo przyzwoicie, a uszyto ją bardzo starannie i dokładnie tak, jak chciałam.
    • 14.01.11, 08:32
      Kupowałam firany i rolety materiałowe. Zamówiłam najpierw próbki materiałów, więc żadnej niespodzianki nie było. Jestem zadowolona z zakupów.
      Kupowałam na dekorii, tego przez Ciebie znalezionego sklepu nie znam.
    • 14.01.11, 10:23
      Prawie wszystkie firanki jakie mam kupowałam przez internet. Także w wymienionym sklepie agafirany. Oprócz tego: www.wisan.pl/, tekstylia.abc24.pl/ Płatność ok, przesyłki szybkie, dostawa bez zarzutu.

Z każdego zakupu byłam zadowolona, materiał, kolor, jakość dokładnie takie, jak się spodziewałam. Jedyny dystans mam do zachwalania sprzedawców że "firany nie wymagają prasowania" - to zależy co kto lubi i w jakim stopniu przeszkadzają mu zagniecenia wink Ja nie pracuję tylko makaronów, wszystkie inne firanki (woale, markizety) wolę prasować.
      • 14.01.11, 14:40
        Ja też polecam wisan. Można zamówić bezpłatny katalog. Szybko przesyłają i pooglądać można.
        --
        http://s2.suwaczek.com/200609121670.png
    • 25.05.11, 12:59
      Najlepiej zakupić firany w dobrym sklepie który szyje własne firany, Wystarczy powiedzieć jakie firany was interesują a z pewnością coś dla was znajdą.
    • 26.05.11, 19:09
      Ja kupowałam tutaj firanki, Wisanu i co dziwne były taniej niż u producenta czyli na stronie Wisan. Kupowałam do szycia.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.