• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

pochłaniacz wilgoci Biedronka

• 31.01.11, 23:24
    Czy ktoś z Was używał pochłaniacza wilgoci, który teraz jest do kupienia w Biedronce, nazywa się chyba HUMI STOP. Mam kłopot z wilgocią w mieszkaniu, no i nie wiem czy warto kupic. Na nim jest napisane, że działa przez 3 miesiące.
    Edytor zaawansowany
    • 01.02.11, 00:08
      Kupiłam. Wilgoć pochłania (w sensie woda się zbiera w pojemniku) ale jakiejś ogromnej różnicy nie widzę, bo okna dalej zaparowane (u mnie to kwestia wentylacji niestety).
      Wkłady uzupełniające możesz dokupić na allegro.

--
      SERIALOWO, FILMOWO I NIE TYLKO big_grin
      • 01.02.11, 09:04
        Mam ten pochłaniacz. Kupilam jeszcze na tej pierwszej ofercie. Tylko ja go trzymam w lazience, jeden wklad wystarczyl na miesiac. Ale wiadomo, ze w lazience to jest mokrosmile a tak serio to u nas dosc mocno paruje jak sie bierze prysznic. Na oknach tez zbiera sie czasem woda, ale zawsze jak cos gotuje, daje na uchylne i to w sumie pomaga. Dodam, ze w kuchni nie mamy okna to niestety robi swoje. Podsumowujac, kupilabym jeszcze raz ten pochlaniacz.
    • 14.02.11, 14:33
      Ja polecam sprawdzone i dobre pochłaniacza Metylana. Co do tańszych odpowiedników to jestem strasznie zrażony.
      • 17.02.11, 23:36
        kupiłam, mam już dwa tygodnie i działa. Woda się zbiera w pojemniku i to nawet sporo.
    • 19.02.11, 09:13
      kupiłam HUMI STOP do łazienki, bo od nowości mieszkania był z tym problem
      problem, którego już nie mam !!!
      POLECAM !!!
      Humi Stop można kupić też na allegro
      --
      pozdrawiam - Kasia mama Lilianki (ur.2001)

• Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.