WDPD kupuje mężowi t-shirty... Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Sprawa banalna, ale jestem zdesperowana...
    Szlak już mnie trafia przy praniu i prasowaniu... Z większości robią się szmaty po kilku praniach. Te, które są fajne i zachowały fason - mają po kilka lat... i ucięte metki sad

Potrzebuję wskazówek jak wybierać koszulki w sklepach, żeby było dobre gatunkowo. Wiem że to kwestia "gramatury", ale nie wiem jak i gdzie szukać info. Na dotyk to nie działa, nawet z najfajniesze, najmocniejsze w dotyku koszulki szybko dostawały chińskiego syndromu sad

A może macie jakieś sprawdzone sklepy w sieci, gdzie warto zrobić zakupy?
    Potrzebuję ciemnych (czarnych, szarych, zielonych) t-shirtów męskich, gładkich albo z motywami fantasy. I w przystępnej cenie - nie uśmiecha mi sie płacić po 100 zł za koszulkę w której mój chłop zaraz wlezie pod auto.

Pomóżcie proszę, bo mojemu mężowi grozi zbiorowe spalenie koszulek żelazkiem...
    • kupuję chłopakom tshirty w Big Starze od 30 do 70 zł, białe tracą biel ale dopiero po ok 2ch latach smile

dla mnie i chłopaków ta jakość jest ok..

• przede wszystkim mój ma podział na "lepsze" "gorsze" na pracę koło domu ma koszulki zwykłe takie po 15-20 zł lub takie które się sprały, do wyjścia między ludzi ma koszulki lepsze gatunkowo choćby firmy Puma, Nike, Big Star, nie żal mi dać 90 zł za koszulke bo wiem że wytrzyma kilka lat.
      • Kupuję netowo (bo od lat nie widziałam już w sklepach) z firmy fruit of the loom -facetowi i dzieciakom. Plus-mają dobrą gramaturę ok 200gr/m2, nie ma napisów i olbrzymich logo i są w różnych kolorachbig_grin Doskonale się piorą, nie rozciągają-polecam!
    • jakiś czas temu kupiłam "w ciemno" kilka koszulek Fruit Of The Loom na allegro, kosztowały jakieś 10 zł sztuka, było kilkanaście kolorów do wyboru; nie liczyłam na zbyt wiele w takiej cenie, a tu okazało się, że koszulki są genialne - z pół roku temu to było, są regularnie noszone, prasowane, prane - i nic się z nimi nie dzieje, nie powyciągały się, nie straciły koloru, są z fajnej grubej bawełny - polecam;
    • Wypróbuję koszulki z firm o których pisałyście. Na allegro faktycznie je widziałam, ale wydawało mi się że mała cena to raczej marna jakość.

Natomiast chyba zrobię też rozróżnienie na koszulki do pracy i na wyjścia, bo mój mąż wszystkie traktuje tak samo...
    • Kupuję czasem koszulki w KappAhl i póki co są w miarę ok - nie szmacą się tak od razu.
    • Kupujemy ostatnio w Vogele całkiem dobra jakość i cena.
    • ja kupuję tu sklep.organicpositive.com/?
      kupilam trzy w zeszlym roku i wygladaja ok
      patrz na g/m2
    • Witam, z racji tego, że pracuję w ubraniach to podpowiem.
      Należy kupować koszulki z gramaturą nie mniejszą niż 185g/m2. Jeśli wyższa gramatura, to nawet lepiej. Koszulki muszą mieć dobry ściągacz przy szyi, wystarczy go rozciągnąć, jeśli wróci do stanu poprzedniego, znaczy jest ok, jeśli będzie większa to szkoda pieniędzy. Uczciwie powiem, że nie wszyscy producenci naszywają metki z gramaturą, ale powinny być z boku po lewej stronie takie informacje. Znam ceny hurtowe takich koszulek z taką gramaturą i średnio kosztują ok 15-18 zł netto za 1 sztukę. Jeśli kupujecie w sklepie to cena wg mnie powinna przekraczać ok 30-35 zł. Niestety z racji tego, że ja grubość gramatury wyczuwam już przy dotyku, wiem, która ile ma mniej więcej. Po drugie to nie grubość bawełny ma znaczenie a sposób tkania, oraz czesania bawełny. Nie zawsze to jest określone. A najważniejsze jest pranie. Takie koszulki niestety moje Panie należy prać tylko do 60 st. Ze względu na strukturę bawełny. Przekroczenie tego pułapu powoduje, że bawełna się "rozłazi".
      Pozdrawiam Monika

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.