garnki do indukcji poleccie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • i maja to byc garnki kolorowebig_grin
    • Podobno te z Olkusza emaliowane działają na indukcji. Piszę podobno, bo takich garnków nie mam, ale mam za to emaliowany czajnik kremowy w różyczki i działa jak złoto.
      Patelnie za to mogę polecić z czystym sumieniem - serie Berghoffa z powłoką ceramiczną. na indukcji sprawdzają się wybitnie, wszystko smaży się piorunem i to z mocą pola uruchomionego tylko na pół gwizdka. Co do kolorów - seria garnków i patelni Virgo jest czerwona np.
      --
      Mój decoupage
      Jak odszukać "tego przeklętego motyla, który-trzepocząc skrzydełkami-powoduje wszystkie burze, jakie nas nachodzą, i zmusić go, żeby przestał"?
    • Może jakieś firmy Emalia Olkusz? Emaliowane są bardzo dobre do indukcji. Kolorowe też są smile
      --
      "Pomiędzy euforią a kacem zanim noc stanie się dniem
      o w pół do piątej nad ranem najlepsza pora się przejść..."
    • Moja koleżanka ma emalii Olkusz i jest zachwycona big_grin W maki, ale ona ma rystykalna kuchnię. Podobno wszystkie garnki, do których można przyczepić magnesik nadają się do indukcji.

ja mam takie: t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRyK3z_bKPYv4roD_OGdyRbcl-CaWvpU9cbmQw2N2HO30NjxpuI&t=1

Są cudowne i kocham je bardzo smile

--
      mój blog o prowadzeniu domu
    • Witajcie, postanowiłam sie podpiąć pod ten wątek bo mam płytę indukcyjną. Przeprowadzka za miesiąc a ja nie mam żadnego garnka.
      Potrzebuję jakiegoś zestawu, sama nie wiem. GGotuje póki co dla 2 dorosłych osób,więc jakiś starter na początek, 4 garnki, patelnia właśnie na indukcje. Nigdy nie gotowałam na czymś takim- w domu rodzinnym mam gaz i teraz potzrebuje garnków, patelni oraz waszych porad smile
      Co i jak i z czym ??
      I garnki mają byś takie do mycia w zmywarce , bardzo proszę o porady doświadczone WDPD- bo ja sama zaczynam dopiero być samodzielną panią domu smile
      --
      Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
      smile
      • Ja używam Tefal Classica i sobie chwalę. Jest to zestaw 5 garnków i też (póki co) gotuję dla dwóch osób. Ładnie wyglądają, nie przywierają i bez problemu myją się w zmywarce. Używam je 1,5 roku. W porównaniu do innych garnków do indukcji wychodzą stosunkowo tanio (w/w Olkusza chyba nic nie przebije).
        Patelnię dokupiłam Tefal Professional (chyba). Jestem z niej zadowolona, aczkolwiek nosi już ślady użytkowania i powoli odchodzi teflon. Też myję w zmywarce. Nie mam porównania z patelniami nieteflonowymi.
    • Właściwie to troche mam stres- zastanawiałam się nad zakupem jakiegoś kompletu na all albo w sklepie internetowym ale jak czytam na forach to niektóre garnki nie działają pomimo że są przeznaczone do indukcji- no nie rozumiem tego przyznam, 3 garnki OK a 1 nie działa ...
      Boje się kupić jakiś badziew ale nie stać mnie na jakieś zeptery czy filipiaki uncertain
      --
      Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
      smile
      • witam
        PODAM garnki dzialające na indukcje -SPRAWDZONE:

- BACHMAYERwrzystkie działają na indukcje - cena ok 330zł kpl

- BERGHOFF wrzystkie się nadają - cena średnia ok 500zł

- HOFFBURG cena ok 380zł

- Hoffmayer- cena ok 300zł

- Hoffner - cena ok 250zł

- Kinghoff - 199zl

- Kinghoff - 210zł

- Kinghoff - 185zł

- LAFAIET - od 240zł

- Millerhaus - od 264zł

- Varune - 290zł

- Vinzer - od 610zł

- Vissner - od 215zł

- Zohlingen - od 330zł

CO BYM POLECIL??
        Z CZYSTYM SUMIENIEM... chmm to jest pytanie....
        z tanich napewno LAFAIET, VARUNE, BACHMAYER

no iBERGHOFF i VINZER ma sie rozumiecsmile

co do patelni to coś z ceramiki moze - super sprawa - ja dla mniesmile
        Poczytajcie

PATELNIE INDUKCJA
        • > CO BYM POLECIL??
          > Z CZYSTYM SUMIENIEM... chmm to jest pytanie....
          > z tanich napewno LAFAIET, VARUNE, BACHMAYER
          >
          > no iBERGHOFF i VINZER ma sie rozumiecsmile
          >

U mnie na indukcji boscha berghoff nie działa :] i generalnie ich wszelakie sprzęty to wyjątkowy kit..
          • Ja mam sztućce Berghoffa. Piękny zestaw, póki się ich do ręki nie weźmie, ciężkie toto jak nie wiem co, niewygodnie się ich używa. A mój mąż, który je kupił własnoręcznie za ciężką kasę do dziś mówi, że patrzą na niego jak wyrzut sumienia smile

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.